Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wysłałem wypowiedzenie umowy -do stycznia 2014 (fam hd/extra hd) dostałem potwierdzenie.Mam opłacony pakiet do grudnia.Interesuje mnie pakiet familijny wyczytałem tu że można wynegocjować 15 miesięcy w tym 5 gratis a nawet(12/5) Mam pytanie czy CP będzie dzwonił czy dzwonić do DUK i czy można nową umowę podpisać wcześniej?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 dni temu przedłużyłem umowę na pakiet premium 12 miesięcy 5 miesięcy gratis po złożenie wypowiedzenia, nie udało mi się wynegocjować niższej ceny za abonament w sumie nie było to zbyt trudne na początku zaproponowali mi 29 miesięcy 8 gratis ale się nie zgodziłem no to 15 miesięcy 5 gratis zapytałem się czy maja na rok no i fart chciał że mieli 12 miesięcy i 5 gratis :P dodam jeszcze ze mam abonament opłacony za ten miesiąc po niższej cenie a pakiet premium mam już odkodowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z DUK:

Oferta: Premium + te wszystkie dodatki VOD HBO IPLE ITD 5 miesiecy GRATIS . Place tylko za 1GB internetu 14,90 + 5GB dostaje gratis.

Od 6 miesiaca do 15 place minimum 99,90 + 5zl multiroom + 10 zl za HBO GO + 14,90 zl za przymusowy 1GB internetu w multiofercie. (129,80zl)

1372,5 zl to calkowita kwota jaka wydam przez cala umowe 15 miesiecy. Srednio miesiecznie wychodzi 91,5zl Premium HBO GO MULTIROOM INTERNET 1GB+5GB GRATIS.

Jakbym nie bral internetu to 76,6 Placilbym za Premium + HBO GO.

 

Co sadzicie?

Dekodera dodatkowego nie chca mi wymienic z HD 2000 na jakis inny HD 6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze problemem jest ze jako glowny "dekoder" mam modul cam. A jego nie chce wymieniac tylko dodatkowy. Co do internetu to uzywam go w tablecie wiec w zupelnosci wystarcza. Korzystam z roamingu na nadajnikach PLUSA.

 

EDIT:

 

Wczoraj zawyzylem swoje kalkulacje o 10 zl .

Okazuje sie ze mam tak: 5 miesiecy 0zl za PREMIUM + WSZYSTKIE USLUGI VOD , OPLATA przez 5 miesiecy 14,90 zl za 1GB internetu + 5 GB GRATIS

od 6 do 15 miesiaca : Oplata 99,90 zl za PREMIUM + HBO GO (tylko ta usluga mnie interesuje) + 5 zl multiroom + 14,90zl internet (JW)

Razem 119.80.

Średnia przez 15 miesiecy wychodzi 84,83 zl jesli bym nie bral HBO GO to 74,83zl , a jesli bym zrezygnowal internetu to 59,93 zl. Jak za pakiet premium w POLSACIE to chyba calkiem fajna kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. w W CP jestem 7-lat.A czy zostając przy dekoderze hd 3000 po podpisaniu nowej umowy jest

mozna wykupic go przy innyfh dalej na gwarancji.Czy po zakończeniu kolejnej umowy trzeba go zwracać(dawniej przechodził na własność)

Dekodery nie przechodza juz na wlasnoc. Jezeli od poczatku byl udostepniony to musisz go zwrocic po umowie

 

@mariow punkcie bez problemu otrzymasz taka oferte oczywiscie bez wymiany glownego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzisiaj dostałem umowę min max hd + sport +film, na 12 miesięcy, 5 miesięcy gratis, za min 49,90 plus 5 zł za multiroom, po 5 miesiącach opcja nie obowiązkowa sport i film po 10 zł za pakiet, powiem że forum pomaga rozmawiać z konsultantami, ale swoje robi również stopniowe odchodzenie od telewizji tradycyjnej, i bezpłatna telewizja cyfrowa, to była 3 propozycja ( pierwsza dla osób nie znających forum 24 miesiące, druga na 15 miesięcy, a trzecia zaakceptowana przez kierownika 12 miesięcy, pozdrawiam i życzę spokoju i wytrwałości w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam, to widze ze CP za wiele nie oferuje na przedłużenie umowy... Dziś dzwonili do mnie w tym celu, dziwne bo umowa kończy sie dopiero 8 stycznia, a dziś 2 października dopiero i już mnie bombardują telefonicznie. Szału nie ma, bez wysłanego wypowiedzenia to tylko podwyzke mi zaproponowali do 49,90 za Familijny HD Max czy jakos tak, umowa na 29 mcy-9 mcy promocji, potem zeszła na 25 mcy/9 mcy promocji, a na koncu na 15 mcy umowa, 4 mce promocji. Po okresie Promocji (czyli pełnego powiekszonego pakietu ) moge zostac na 69,90 za wszystko dodatkowe lub wrócić na 49,90 za familijny max. Generalnie słabo. Umowa długa i żadnych korzyści w postaci niższej ceny. Od zawsze jest Familijny (pierw za 37,90, teraz za 39,90) i taki wartałoby zeby został. Rodzice lepszego nie potrzebują, a jakaś obniżka opłat by sie przydała zamiast podwyższania cen i dodatkowych kanałów typu FightBox lub MTV których oni i tak nie oglądają... Kpina z deka, ale spróbuje wysłać wypowiedzenie - może wskóram obniżke ceny lub tą promke z GRATISOWYMI MIESIĄCAMI ;) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do CP, że w związku ze zniknięciem paru kanałów gwarantowanych (ostatnio podmiana AXN-ów) rozważam rozwiązanie umowy. Obecnie mam Familijny Max HD+Film HD za 59,90+5 zł za dekoder ESI. Do końca umowy zostało 20 miesięcy. Dostałem kilka propozycji, w tym następująca: 15 m-cy Premium, pierwsze 5 miesięcy abonament 0, tylko 5 zł za dekoder, potem 89,90 + 5 zł. Próbowałem pozbyć się tej opłaty za dekoder, bo chyba w nowych ofertach jest ESI za jednorazową płatnością, ale konsultant zaproponował jedynie wymianę dekodera na HD7000 - wtedy byłoby bez opłaty, albo zostanie przy ESI i dalej 5 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do CP, że w związku ze zniknięciem paru kanałów gwarantowanych (ostatnio podmiana AXN-ów) rozważam rozwiązanie umowy. Obecnie mam Familijny Max HD+Film HD za 59,90+5 zł za dekoder ESI. Do końca umowy zostało 20 miesięcy. Dostałem kilka propozycji, w tym następująca: 15 m-cy Premium, pierwsze 5 miesięcy abonament 0, tylko 5 zł za dekoder, potem 89,90 + 5 zł. Próbowałem pozbyć się tej opłaty za dekoder, bo chyba w nowych ofertach jest ESI za jednorazową płatnością, ale konsultant zaproponował jedynie wymianę dekodera na HD7000 - wtedy byłoby bez opłaty, albo zostanie przy ESI i dalej 5 zł miesięcznie.

podmiana axn nie uprawnia cie do wypowiedzenia umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam, to widze ze CP za wiele nie oferuje na przedłużenie umowy... Dziś dzwonili do mnie w tym celu, dziwne bo umowa kończy sie dopiero 8 stycznia, a dziś 2 października dopiero i już mnie bombardują telefonicznie. Szału nie ma, bez wysłanego wypowiedzenia to tylko podwyzke mi zaproponowali do 49,90 za Familijny HD Max czy jakos tak, umowa na 29 mcy-9 mcy promocji, potem zeszła na 25 mcy/9 mcy promocji, a na koncu na 15 mcy umowa, 4 mce promocji. Po okresie Promocji (czyli pełnego powiekszonego pakietu ) moge zostac na 69,90 za wszystko dodatkowe lub wrócić na 49,90 za familijny max. Generalnie słabo. Umowa długa i żadnych korzyści w postaci niższej ceny. Od zawsze jest Familijny (pierw za 37,90, teraz za 39,90) i taki wartałoby zeby został. Rodzice lepszego nie potrzebują, a jakaś obniżka opłat by sie przydała zamiast podwyższania cen i dodatkowych kanałów typu FightBox lub MTV których oni i tak nie oglądają... Kpina z deka, ale spróbuje wysłać wypowiedzenie - może wskóram obniżke ceny lub tą promke z GRATISOWYMI MIESIĄCAMI ;) pozdr.

Do mnie również dzwonili z taką żałosną ofertą. Widać że wszystkim oferują to samo. Niestety taki jest Cyfrowy Polsat nie dba tak o abonenta i nic nie można wskórać po dobrej cenie bo się na to nie godzą. Ja nie zgodziłem się na te ich propozycje i zostaje przy tym co jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie wiem czy DUK ma słabe oferty.

Zadzwonili 5 dni po wysłaniu wypowiedzenia (starą umowę na 12 m-cy mam jeszcze przez ponad 3 m-ce).

Dostałem po lekkich negocjacjach Familijny Max HD + Sport HD + Film HD 5 m-cy za 0zł, potem przez 7 m-cy Familijny Max HD za 49,90zł (cała umowa na 12 m-cy).

Do tego HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD gratis 1 m-c (po tym 1 m-cu można wypowiedzieć umowę na sam pakiet HBO).

Boli mnie jedynie dzierżawa 5 zł/m-c za stary moduł CI, której nie można za nic w świecie znieść bez wymiany modułu CI na ich dekoder.

 

Podsumowując, płacę dodatkowo do starej umowy przez 4 m-ce, a oglądam przez ponad 12 m-cy (przez ponad 5 m-cy zwiększone pakiety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...