Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie z powodu wycofania ESPN Classic we wtorek. Dziś telefon z DUK, bez czarowania przedstawiłem od razu oczekiwania. Krótka konsultacja ponoć z kierownikiem i 12 m-cy w tym 5 za free. Pakiet Premium z Multiroomem za 89,90. Średnio wychodzi 52,44 zł miesięcznie za 12 m-cy umowy. To już trzecie wypowiedzenie z powodu wycofania kanałów. Ostatnio za Polsat Futbol 8 m-cy free. Płaciłem im aż 4 m-ce . Cóż nie wycofali ZR . Teraz 5 miesięcy darmochy. Błogosławiony dzień, w którym trafiłem na to forum. Wiedza tutaj uzyskana okazała się cenna( pomogła też w negocjacjach z CANAL+ i NC+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrozumiałem, że w CP naprawdę jest [beep]. Zadzwonił do mnie dwa tygodnie temu konsultant, przedstawił ofertę, zgodziłem się, zadowolony. Super. Dodatkowo wziąłem Multiroom i sobie czekam na kuriera. Czekam i czekam i czekam. W końcu się wkurzyłem, dzwonię do nich na infolinię i tam się dowiedziałem, że konsultant popełnił błąd, bo chciał mi sprzedać Multiroom bez dodatkowego dekodera. I teraz muszę zgłosić reklamację, oni w ciągu 30 dni ją rozpatrzą, odsłuchają jeszcze raz rozmowę z konsultantem i dopiero od nowa skompletują zamówienie i wyślą nową umową w ciągu 7 dni roboczych od daty skompletowania. Wychodzi na to, że na nową umowę mogę czekać nawet 1,5 miesiąca. [beep] i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wysłaniu wypowiedzenia zgodziłem się na pakiet premium - abonament 89.90 12 msc/5 msc za free. I to jest chyba max co można otrzymać w tej cenie. na MR mi nie zależało. Nie udało mi się wytargować w tej cenie Ipli Mix i HBO GO, nawet przy opcji umowy na 15 msc. Można zrobić taką umowę za 89,90 ale bez darmowych miesięcy co daje wzrost abonamentu w sumie o prawie 450 zł.

 

pzdr,

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest to dobra propozycja mi oferowali to wszytsko w cenie 79,9 + 5 mro i dek. hd 7000 za 49 opłate aktywacyjna 0 zl. czynszu najmu? dlaczego w tej ofernie nie ma hbo go i ipli max ? przeciez na stronie to jest w cenie tego pakietu wydaje mie sie ze oferta za 89,90 nie jest dobra oferta, ale widze ze wy zadowalacie sie byle czym, nie rozumiecie co macie i co chcecie ogladac mnei interesuje hbo bo cinemax to powtorki z hbo. to sa jednyne kanaly premium jakie maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...