Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, pawelol1905 napisał(a):

Obecnie mam m sport i za 2 tygodnie wskoczy mi 7 miesiecy w icok do konca i pojdzie wypowiedzenie. Chcę przejść na max pakiet (czyli ze sportem hbo disney, bez rozrywki dla dorosłych) + 2 multiroom i najlepiej oprzec wszystko na evoboxach (bez pvr, mogą być też dodatkowe lite). Na jaką mniej więcej ofertę mógłbym liczyć.

Witam, w celu poznania nowych warunków na przedłużenie umowy zapraszam do wiadomości prywatnej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

aneks od końca lutego 2023 na 24 mies. (6 bezpłatnych). Za chwile będę mógł złożyć wypowiedzenie.

Pakiet L, DISNEY+, Pakiet HBO HD HBO Max, Usługa Multiroom HD + dzierżawa dekodera czyli 70 + 0 + 20 + 5 + 10 = 105zł

 

Wystarczyłaby mi pakiet M +HBO + jakieś kanały filmowe Cinemax i/lub Filmobox - na jaką ofertę mogę liczyć po złożeniu wypowiedzenia?

Jaka byłaby dopłata do L zamiast M (razem z powyższymi kanałami filmowymi)?

Czy da się pozbyć dzierżawy głównego dekodera oraz MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej Loret napisał(a):

Wystarczyłaby mi pakiet M +HBO + jakieś kanały filmowe Cinemax i/lub Filmobox - na jaką ofertę mogę liczyć po złożeniu wypowiedzenia?

Jaka byłaby dopłata do L zamiast M (razem z powyższymi kanałami filmowymi)?

Czy da się pozbyć dzierżawy głównego dekodera oraz MR?

W sprawie oferty, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LWIK napisał(a):

Proszę podać, jak wygląda propozycja wymienionego pakietu, czyli L z HBO i Disney+ druga oferta L z HBO bez Disney+. 

Witam, w celu poznania warunków oferty zapraszam do wiadomości prywatnej.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Specjalista Polsat Box napisał(a):

zapraszam do wiadomości prywatnej.

Napisałem do Ciebie wczoraj. Dziś napisałeś, że został zlecony kontakt w sprawie przedstawienia ofert. Kontakt telefoniczny był, przedstawione oferty różniące się od tych, które były tu opisywane.  

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja umowa dobiega końca 31.01.2025. czyli zostało już niecałe 6 miesięcy. Obecnie płacę 100 PLN za Pakiet L podstawowy + 

Pakiet DISNEY+, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet HBO HD HBO Max. Oczywiście wypowiedzenie już złożyłem, na jaką mogę liczyć ofertę? Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, porto07 napisał(a):

Witam

Moja umowa dobiega końca 31.01.2025. czyli zostało już niecałe 6 miesięcy. Obecnie płacę 100 PLN za Pakiet L podstawowy + 

Pakiet DISNEY+, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet HBO HD HBO Max. Oczywiście wypowiedzenie już złożyłem, na jaką mogę liczyć ofertę? Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Witam, w celu poznania warunków na przedłużenie oferty zapraszam do wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja obecna umowa to pakiet S z modułem, za którą płacę 20 zł. Umowa kończy się 22.08. Dobrze rozumiem, że przedłużając umowę pakiet S kosztuje 10 a M 15 zł? Nie interesuje mnie nic dodatkowego, wszystko co chce mam w Canal+, zależy mi w sumie tylko na Polsatach Sport. Wypowiedzenie oczywiście złożone. Jeśli się mylę w kwestii cen to na co mogę liczyć? 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możesz obecnie liczyć jedynie na magiczne:

 

"Witam, w celu poznania warunków na przedłużenie oferty zapraszam do wiadomości prywatnej."

 

Od pewnego czasu bardzo się kryją z tym co dają ludziom. Kiedyś w temacie otwarcie odpisywali z ofertami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bushiken napisał(a):

Myślę, że możesz obecnie liczyć jedynie na magiczne:

 

"Witam, w celu poznania warunków na przedłużenie oferty zapraszam do wiadomości prywatnej."

No nic, jutro zadzwonię i zapytam jaką to magiczną ofertę dla mnie przygotowali, dzięki za jakiekolwiek info 😊

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie chcecie skorzystać z kolegi tutaj z forum, np. @Cp.go?

Ja przedłużałem w czerwcu, gdy dawali 6m za free (niestety po miesiącu wprowadzili cenę 35 za L i się nie załapałem, bo już nie mogłem zrezygnować), ale to co było mówione to dostałem czyli 6m za free.. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, matys464 napisał(a):

Witam

Moja obecna umowa to pakiet S z modułem, za którą płacę 20 zł. Umowa kończy się 22.08. Dobrze rozumiem, że przedłużając umowę pakiet S kosztuje 10 a M 15 zł?

 

Obecnie pakiet S za  10 zł,  po wypowiedzeniu propozycja M za 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...