Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.11.2023 o 13:25, criss1504 napisał(a):

Witam,

obecnie posiadam pakiet L (60zł) + 3x multiroom (5zł)+ Pakiet Eleven Sports (10zł), Pakiet Polsat Sport Premium (10zł), Pakiet FilmBox (10zł) i Cinemaxy za co łącznie płaciłem przez pierwszy rok 50zł/msc i w drugim roku 105zł/msc. Mam też 2 dekodery 4k lite + 2 evobox lite. Umowa jest do końca roku. Jakiej oferty mogę się spodziewać z DUK po wysłaniu wypowiedzenia?

Dzisiaj dostałem ofertę z DUK darmowe 6 miesięcy a potem Pakiet L 70 zł+Eleven 10 + PSP 10 + Filmbox 10 + 3 mr 15 zł + Cinemax 0 zł i D+ za 10 zł i HBO za 0 na 3 miesiące. Dodatkowo wymiana 2 dekoderów evobox na 4k lite za 58 zł. Czy da się uzyskać jeszcze lepszą oferte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 21:23, blade1230 napisał(a):

Witam, posiadam pakiet S - 10 zł/mc. Umowa kończy mi się w styczniu, jaką ofertę można uzyskać przy przedłużeniu tego samego pakietu?

 

3 godziny temu, blade1230 napisał(a):

To słabe promo

Sprawdź jaką masz cenę po przejściu umowy na czas nieokreślony. Może okaże się, że lepiej nic nie robić niż przedłużać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, blade1230 napisał(a):

Wzrasta do 20 zł. Złożyłem wypowiedzenie, jeśli dadzą gorsze warunki to zrezygnuję. 

Jeśli pakiet S Ci odpowiada, to na Twoim miejscu wycofałbym wypowiedzenie i został na czasie nieokreślonym. Tak jak pisał @stan69 na umowach zawartych przed czerwcem 2022 nie egzekwują zapisu +10 zł. Ja mam pakiet M za 20 zł, od kwietnia 2023 jestem na czasie niekreślonym i cena dalej ta sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, opensource napisał(a):

Uważasz że 20zł przy obecnych cenach za pakiety i wartości pieniądza to sporo? To nawet abonament RTV z mniejszą ilością kanałów który dla większości jest obowiązkowy kosztuje więcej.

Mam już C+, Polsat trzymam dla Polsat Sport, ale jak dla mnie to nie jest warte więcej niż 10 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję informacji nie związanej z TV. Mam Internet w Polsacie 25 G za 25 zł na 15 m, ale po obniżkach płacę 5 zł. na 12m i 3 m 15zł. Kończy mi się umowa i chciałbym ten sam układ, który funkcjonował dobrze przez ostatnie 5 lat.  Wypowiedzenie wysłane. Czy ta możliwość dalej istnieje i na co mogę liczyć przy przedłużeniu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki sam nie zrezygnujesz, nadal płacąc cyklicznie, to Polsat nie może wypowiedzieć Tobie świadczenia usług. Dla nich to bolączka, bo masz stary duży pakiet za mniejszą cenę a to dla nich duża strata $.

 

Sprawdź jakie obecnie są ceny pakietów i porównaj z ceną jaką obecnie płacisz. Wszystko zależ od tego czy rozmawiając z konsultantem ugniesz się i zmienisz pakiet bez możliwości powrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...