Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, hana80 napisał(a):

Wypowiedzenie złożone , pakiet to familijny (długo jest już umowa na czas nie określony) modelu dekodera nie pamiętam. 

Mama potrzebuje jak najtańszy abonament i jeśli będzie musiała wymienić dekoder to chcę jak najprostszy 

W sprawie oferty, skontaktuj się mailowo na adres: specjalista@polsatbox.pl W mailu opisz swoje preferencje oraz podaj: numer karty dekodera, numer kontaktowy oraz preferowaną godzinę rozmowy, a Konsultant oddzwoni z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hana80 napisał(a):

Wypowiedzenie złożone , pakiet to familijny (długo jest już umowa na czas nie określony) modelu dekodera nie pamiętam. 

Mama potrzebuje jak najtańszy abonament i jeśli będzie musiała wymienić dekoder to chcę jak najprostszy 

Rok 0zl drugi 30zl. Napisz do mnie na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości bo kończą mi się umowy na Plus i telewizję. W punkcie powiedziano mi, że tylko jest promocja na Disney+  free na rok, potem pełna kwota/24 m-ce. Podobno, że do każdego abonamentu.

A jest promocja na HBO Max, oraz Tidal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lakiman napisał(a):

A jest promocja na HBO Max, oraz Tidal?

Tidala dostaję w Plusie co rok w urodziny za free - wersja HiFi. NA HBO chyba nie ma promki. Disney+ jest za free w abo pow 100zł a poniżej chyba za 15zł/m-c w PB a w Plusie jest tak jak napisałeś

Edytowane przez Gizior89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem ofertę. 

Pakiet L (70 zł)

2xMR (10 zł)

Pakiet Sport Max (Eleven Sports (10 zł), Polsat Sport Premium (10 zł),Canal+ Sport 3 i 4 (10 zł))

Cinemax, Disney+ 0 zł/mc

Dodatkowo świąteczne 3 mce HBO gratis

6 mcy 0 zł/mc potem 18 mcy 110 zł/mc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @hana80, umowa na czas nieokreślony, opłacany obecnie familijny MAX + Eleven Sports (64,90 zł). Cały czas otrzymujemy oferty wymiany dekodera i nowej umowy.


@Cp.go, @stan69 chciałbym ugrać coś w rozsądnej cenie, tzn. a) "L" + Eleven , lub b) "L" + Eleven + PSP, lub c) "L" + Eleven + PSP + Canal Sport. 

Jakby to wyglądało cenowo? Pozdrawiam serdecznie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie za odpowiedzi, ale mam jeszcze kilka takich szczegółowych:

1) Umowa na czas nieokreślony jest jeszcze na moją mamę, ale Ona nie do końca ogarnie to wszystko z DUK i będzie Jej to zapewne sprawiało trudności.  :D Czy możemy spisać jakąś umowę pełnomocnictwa? Czy jest jakiś aktualny wzór (znalazłem jakiś stary jeszcze z logo CP) i w jaki sposób takie pełnomocnictwo złożyć (salon/list/e-mail), aby jak najszybciej to kwestię załatwić? Bo rozumiem, że cesja nie wchodzi w grę, dla umowy na czas nieokreślony?

2) Po jakim czasie się kontaktować z DUK, jeżeli nie byłoby kontaktu z ich strony? Wtedy mam "grać", że jednak chce zostać i czy mają jakąś ciekawą ofertę dla mnie? Coś w ten deseń?  

3) Jak wygląda proces "wymiany" dekodera po wszystkim i podpisanie umowy? Przyjeżdża Kurier? 

4) A czy w usłudze "Smartdom", można połączyć to co powyżej z "Plush Abo 24 mies" i uzyskać 9 zł rabatu?  Ale tutaj mówimy o teoretycznej sytuacji, kiedy możliwa by była cesja na mnie. 


Z góry dziękuję. :D

Edytowane przez irokez941
doprecyzowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irokez941nie ma co się bawić w pełnomocnictwo - zaloguj się do ICOK ->icok.polsatbox.pl -> kontakt -> napisz do nas -> telewizja -> nr karty dekodera -> wyślij wypowiedzenie -> w treści napisz  "wypowiadam umowę". Z DUK zadzwonią w ciągu kilku dni, a najlepiej napisz PW do @Cp.go z numerem karty głównego dekodera to wszystko Ci ogarnie po wysłaniu wypowiedzenia. Kurier dostarczy nowy dekoder a zabierze stary. Do dekodera musi być zwrócony pilot - nieważne w jakim stanie jest - ja wymieniałem w salonie to chcieli też kabel HDMI. Pamiętaj aby kurier zostawił papiery, że zwrócono stary sprzęt. Smartdom da Ci 9zł rabatu, ale musi być jeden właściciel numeru z Plusa i umowy na Polsat

Edytowane przez Gizior89
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne, ale nie będę miał fizycznie matki przy sobie, żeby mogła podpisać np. nową umowę. Chciałbym to zrobić w Jej imieniu. A nie wiem czy ktoś z DUK będzie chciał ze mną rozmawiać, albo @Cp.go cokolwiek ze mną załatwi "bez kwitka", jeżeli kontynuacja umowy byłaby na Nią. A kurier przecież też mi pewnie nie dokona wymiany dekodera bez Jej podpisu. :D 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...