Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zbycho84 napisał(a):

Do końca umowy mam 9 msc, a już zaczęły się telefony i maile z informacją o kończącej sie umowie i możliwości jej przedłużenia. Z salonu też dzwonili. Też tak mieliście? Czy składać już wypowiedzenie, czy poczekać aż bedzie 6 msc?

Tak, do salonu to nawet nie idź

 Mi zaoferowali to co każdemu kto wejdzie z ulicy w tym zero darmowych miesięcy. Z DUK zadzwonili wziąłem to co miałem plus 6 miesięcy gratis. Olej salon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kapusta7 napisał(a):

Z DUK zadzwonili wziąłem to co miałem plus 6 miesięcy gratis. Olej salon

Warto dodać,  że pewnie wypowiedzenie wysłałeś. Jak do mnie dzwonili to 8 miesięcy wcześniej to także żadnych darmowych miesięcy nie było a na dodatek abo w górę. Sytuacja uległa diametralnemu odwróceniu po wysłaniu wypowiedzenia 2 miesiące później  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2023 o 14:47, lukaszdvbn napisał(a):

Witam, moja umowa w Polsat Box na TV satelitarną przeszła na czas nieokreślony.

W tej chwili moje zobowiązanie to:
- pakiet Familijny HD (30zł)
- multiroom HD (10zł)
- Cinemax HD (10zł)
co daje w sumie abonament miesięczny w kwocie 50zł.

 

Co mogę ugrać po wysłaniu wypowiedzenia? Chciałbym dobrać drugi dekoder do multiroom (w sumie trzy), na Cinemaxach mi nie zależy. Aby zachować te same programy co w Familijnym HD (30zł) w nowej pakietyzacji musiałbym wziąć pakiet L (70zł)… 


Bez wysyłania wypowiedzenia (po zostawieniu nr kontaktowego na stronie Polsat Box, z chęcią przedłużenia umowy) otrzymałem i przystałem na poniższe warunki:

  • Pakiet L na trzy dekodery, czyli dwa multiroomy (cena zawiera całość opłat w tym za multiroomy): 
    • 60zł/mies. przez pierwsze 12 miesięcy,
    • 70zł/mies. przez kolejne 12 miesięcy.

Standardowo pakiet L kosztuje 70zł na jeden dekoder. Dodatkowo:

  • umowa na 24 miesiące,
  • opłata za wydanie i aktywacje drugiego (w sumie trzeciego) dekodera multiroom 1zł, 
  • pakiet Cinemax gratis przez 24 miesiące,
  • pakiet HBO + HBO Max gratis przez 3 miesiące.

Niestety nie było możliwości doboru trzeciego dekodera pozostając przy starej pakietyzacji (trzeba przejść na nowe pakiety przy takiej zmianie). Podsumowując za Familijny HD na dwa dekodery płaciłem 50zł miesięcznie, za Pakiet L (więcej programów) na trzy dekodery zapłacę 60zł, następnie 70zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kapusta7 napisał(a):

Tak, do salonu to nawet nie idź

 Mi zaoferowali to co każdemu kto wejdzie z ulicy w tym zero darmowych miesięcy. Z DUK zadzwonili wziąłem to co miałem plus 6 miesięcy gratis. Olej salon

6 miesięcy gratis 0 zł abonament? Czy dodatkowe płatne pakiety? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 13:09, zbycho84 napisał(a):

Do końca umowy mam 9 msc, a już zaczęły się telefony i maile z informacją o kończącej sie umowie i możliwości jej przedłużenia. Z salonu też dzwonili. Też tak mieliście? Czy składać już wypowiedzenie, czy poczekać aż bedzie 6 msc?

Do mnie też z salonu dzwonili. Do końca umowy mam 8 miesięcy. Obecnie płacę 115 zł. W tym Disney Plus, HBO Max i Multiroom. Dekoder Evobox PVR. Będę chciał zrezygnować z HBO Max i Disney, a najlepiej zjechać cenowo do około 60-70 zł. Ciekawe co zaproponują mi wtedy.🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie posiadam pakiet L (60zł) + 3x multiroom (5zł)+ Pakiet Eleven Sports (10zł), Pakiet Polsat Sport Premium (10zł), Pakiet FilmBox (10zł) i Cinemaxy za co łącznie płaciłem przez pierwszy rok 50zł/msc i w drugim roku 105zł/msc. Mam też 2 dekodery 4k lite + 2 evobox lite. Umowa jest do końca roku. Jakiej oferty mogę się spodziewać z DUK po wysłaniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mati06 napisał(a):

ja w tym tygodniu brałem w salonie pakiet L za 70 zł, dostałem rabat i płace 61zl.

Rabat masz za tel. w plusie, a ile mies.darmowych masz na tv ?

 

@criss1504Pakiet L 70 zł+Eleven 10 + PSP 10 + Filmbox 10 + 3 mr 15 zł + Cinemax 0 zł.

Darmowe 6 mies., o D+ zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet podstawowy:

Pakiet L

Pakiety i usługi dodatkowe:

Pakiet Filmbox Premium, Pakiet MAX SPORT, Pakiet DISNEY+, Pakiet VOD, Canal+ Sport3 i 4                                                                                        Place za wszystko 110zl. Za miesiac bede mogl zlozyc wypowiedzenie . 7 mcy do konca w ICOK(6mcy).Chce zrezygnowac z Disney i VOD.Na co moge liczyc.Dziekuje za wszystkie porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę, że szału nie ma w promocjach.
Trochę zaspałem i umowa kończy mi się za 2 m-ce. Wypowiedzenie właśnie wysłałem.

Obecnie mam:
- pakiet L(60zł)

- Eleven (10zł)

- HBO (20zł)

- 2xMR (10zł)
12 m-cy po 50zł, 12 m-cy po 100zł

Sprzęt Polsatbox 4K + 2x Polsat Box 4K Lite

Co mogę obecnie wynegocjować z DUK jakbym chciał:
- Pakiet L
- Sport Max (eleven, polsat premium, canal +)
- HBO
- Disney +
- nadal 2xMR

 

6m-cy gratis, Disney gratis i później 130zł/m-c czy da radę taniej?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...