Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.06.2023 o 10:32, miras00001 napisał(a):

Witam.
Posiadam pakiet L plus wszystkie dostępne pakiety dodatkowe, oprócz Rozrywka. Dodatkowo 3 Multiroomy. Obecnie płacę 135 zł. Do końca umowy 5 miesięcy, wypowiedzenie wysłane. Chciałbym to wszystko utrzymać. Co mogę dostać oprócz 6 miesięcy za darmo?

Zdaje się , że mam identyczną ofertę. Wypowiedzenie złożone. Co teraz czekać na telefon DUK? Czy samemu dzwonić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

8 miesięcy do końca umowy. Czy już można wypowiedzieć, czy czekać do kolejnego miesiąca?

Aktualnie mam: Pakiet L, Canal+ Sport3 i 4, Pakiet Filmbox Premium, HBO HD HBO Max. Płacę 100 zł miesięcznie

Na co mogę liczyć przy wypowiedzeniu umowy w 2-ch wariantach: 1. pozostaję z tym co mam aktualnie; 2. rezygnuję z Canal+ Sport3 i 4?

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 U mnie 6 miesięcy do końca umowy.Wypowiedzenie w ICOK złożone.

Do tej pory pakiet L 2 x multi za  do tego eleven, psp, hbo  hbo go i filmbox za 120 zł.

Teraz   za ten pakiet 6 miesięcy gratis i Disney za 0 ? Mogę zrezygnować z eleven?

Edytowane przez tadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie pakiet M + Eleven + Filmbox + PSP + Multiroom. 20zł - 6 miesięcy + 80zł - 18 miesięcy.

Do końca umowy 6 miesięcy.

Co obecnie można dostać? Z tego z chęcią bym zrezygnował Filmbox + Multiroom

Interesował by mnie pakiet M lub L + PSP + Eleven i może zmiana dekodera HD 7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do końca umowy 8 miesięcy i już dostałem maila i sms aby ją przedłużyć. Na co mogę liczyć? Obecnie płacę 135 zł - pakiet L, Polsat Sport Premium, Canal Plus Sport, Filmbox, HBO, Eleven, Multiroom na 2 dekodery. Na pewno napiszę w icoku, że ją wypowiadam - tylko czy już mogę to zrobić? Dodam jeszcze, że główny dekoder Evobox z nagrywarką zaczyna trochę niedomagać i wyświetlacz mu szwankuje. Czy dostanę taki sam czy inny (2 dekodery w Multiroomie są też Evoboxami tylko Lite)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal Disney+ jest proponowany w promocyjnej cenie dla przedłużających umowy?

Interesuje mnie podstawowy pakiet w tym  kanały sportowe Polsatu bez "premium", Eurosport i kanały tematyczne  od  TVN. 

W jakiej to jest oferowane obecnie cenie.

Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Umowa kończy mi się w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jakieś grube zmiany ofertowe i podwyżki.

 

Czy mógłbym kogoś poprosić o pomoc:

 

Pakiet L + Pakiet Polsat Sport Premium + 3x MR = Koszt 12x50zł + 12x85zł

 

Co teraz mogę ugrać po wypowiedzeniu umowy? (nie chce żadnych Disney+ i w sumie chętnie zrezyguje z LM)

Edytowane przez wacek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam :

 Pakiet L


Opcja ON THE GO
Pakiet Rozrywka HD
Canal+ Sport3 i 4
Usługa Multiroom HD (2 dekodery)
Pakiet Eleven Sports HD
Pakiet HBO HD HBO Max
Pakiet Polsat Sport Premium

 

+ 2x multiroom  - wypowiedzenie wysłane   - na co mogę liczyć ?? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2023 o 12:51, stan69 napisał(a):

To co masz 6 mies. za 0 zł, potem po 95 zł (średnio po 71).

Bez PSP 3 mies. za 0 zł, potem po 85 zł (średnio po 74).

A co mógłbym wziąć zamiast PSP żeby przekroczyć minimalnie 85zł? (bo rozumiem, że musze mieć wiekszy abo żeby mieć 6 miesięcy za darmo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...