Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Do konca umowy 6 m-y.Wypowiedzenie złożone-L+pełny pakiet[bez sex]+1 multirom-opłata 125pln.Mam pytanie[wycofam wypowiedzenie i przejdę na czas bez umowy]czy w tym przypadku będę mógł włączać i wyłączać pakiety dodatkowe wedle mego uznania,opłacając pakiet podstawowy L?Dzięki za podpowiedzi.Pozdrawiam.😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2023 o 13:24, Cp.go napisał(a):

Jak podniesiesz do 100zł to 6mscy za darmo jak zostawisz to co jest to 3 miesiące gratis. 

 

 

Pan z Infolinii mi powiedział że nie było takich ofert wcale a jak mu powiedziałem o forum to zmienił zdanie że to tylko dla tych co wypowiedzenie złożyli. Propozycja jaką mi przygotowali to 95 zł ( pakiet L + HBO i multiroom) za to co mam bez miesięcy darmowych. Rzekomo 3 miesiące darmowe są po zwiększeniu zobowiązania o 20 zł zacząłem się śmiać. Jak powiedziałem mu że śmieszne jest to że abonenci o niższych pakietach mają otwarte okna a Ci z wyższymi nie i że cena 5 zł za to samo bez miesięcy darmowych dla obecnych abonentów to żenada to pan patrzył tylko kiedy zakończę rozmowę. Powiedziałem mu na koniec że niech mi gitary smsami ze specjalnymi ofertami nie zawracają bo to żadna oferta. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co wyżywać sie na konsultancie? Oferta z darmowymi jest gdy zlozysz wypowiedzenie. On sam nie moze ci jej dać. I to nie, że mu sie nie chce- poprostu panują takie zasady w spółce. Jeśli chcesz coś więcej, złoż wypowiedzenie i daj znać mi na priv. Pomoge szybko to załatwić. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Do końca umowy jeszcze trochę ale czas już się przygotować :).

Mam:

- pakiet L

Pakiet Filmbox Premium

- Pakiet HBO HD HBO Max

- Canal+ Sport3 i 4

Płacę aktualnie 100 zł (było za pierwsze 12 miesięcy 50 zł i 2-gie 12 miesięcy 100 zł).

 

Na co mogę liczyć:

1. Po złożeniu wypowiedzenia na co mogę liczyć przy ewentualnym przedłużaniu umowy? Na jak długo będzie nowa umowa?

2. Jeżeli będę chciał zrezygnować z Canal+ Sport3 i 4 i Filmbox Premium to jakie warunki przedłużenia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie pakiet rodzinny lub familijny bądź pakiet m bo w s nic nie ma ,

Czy w razie czego mogę anulować wypowiedzenie I zostać na tych samych zasadach? Jeśli złożyłem wypowiedzenie w icok to anulowanie też w icok? W jakiej formie napisać anulowanie? Pytam bo nie wiem czy dostanę coś konkretnego czy trzymać się tego co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keisyzrkto co masz za 105 zł, 6 mies. za 0 zł.

@lukasbabel2umowa przejdzie na czas nieokreślony i dalej będzie bez zmian, ale musisz anulować wypowiedzenie, też w icok. Jak przedłużysz z M to będzie 40 zł ale 6 mies. za 0 zł. Twoja decyzja, familijnego już nie ma.

 

@KoprywaMożesz wypowiadać na 6 mies.przed końcem.

1.Pakiet L + Filmbox + HBO+ C+3 i 4 za 110 zł i 6 mies. za 0 zł.

2. Pakiet L + HBO za 90 zł i 3 mies. za 0 zł.

Umowy tylko na 2 lata.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukasbabel2 napisał(a):

Interesuje mnie pakiet rodzinny lub familijny bądź pakiet m bo w s nic nie ma ,

Czy w razie czego mogę anulować wypowiedzenie I zostać na tych samych zasadach? Jeśli złożyłem wypowiedzenie w icok to anulowanie też w icok? W jakiej formie napisać anulowanie? Pytam bo nie wiem czy dostanę coś konkretnego czy trzymać się tego co mam.

Obecna pakietyzacja jest do d@py. Wycofaj wypowiedzenie i zostań na bezterminowej. Ja tak zrobiłem i cena pozostała ta sama u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Do końca umowy 6 miesięcy, więc powoli przygotowuję się do złożenia wypowiedzenia. Obecnie posiadam:

- pakiet M

- Pakiet Polsat Sport Premium

- Pakiet Eleven Sports

- Pakiet HBO HD HBO GO

- 1 Multiroom

Za całość obecnie płacę 90 zł (pierwsze 12 m-cy było 20 zł, od 13 miesiąca po 90 zł).

 

1.       Na co mógłbym liczyć przy przedłużeniu umowy, utrzymując Multiroom (zależy mi głównie na kanałach sportowych - przede wszystkim na Elevenach i PSP)?

2.      Czy Polsat Box Go jest usługą wliczoną w każdy abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Jestem juz na umowie na czas nieokreslony. Bede wypowiadac umowe na internet i zastanawiam co dalej z TV.
Aktualnie posiadam z jeszcze starego nazewnictwa:
Familijny Max HD
Polsat Sport Premium
SPORT HD
Cinemax HD
FILM HD

Chciał bym pozostać z tym co mam i dobrać sobie do tego HBO - jest w ogóle taka możliwośc w tych nowych pakietach ? Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, PawelTSW said:

Nie

Familijny już nie istnieje

No tak tak wiem. Czyli lepiej zostać i włączyć sobie HBO w tym co mam obecnie ? Bo jak sumuje sobie ile bym musial zaplacic za to samo co mam to wychodzi:

L 70 + PSP 20 + Eleven 10 + FilmBox 10 + HBO 20 = 130zł ?
Obecnie 80 + 25 zł HBO będzie 105. Chyba, że coś zle sprawdzam ale wątpie.

 

@Pablo76 80zł

Edytowane przez idav
Więcej informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...