Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi a właściwie mojej rodzinie (ja byłem świadkiem zawarcia umowy) udało się wynegocjonować wszystko poza pakietem Rozrywka (czyli kanałami erotycznymi) oraz HBO z HBO Max. Całość w mniej więcej dotychczasowej cenie bodajże 105 lub 115 złotych przy uwzględnieniu Multiroomu i rabatu w Smartdomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Misiekkk789 napisał(a):

Pakiet L + Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD, Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Filmbox Premium, Canal+ Sport3 i 4.

Teraz za to j.w. wyjdzie 135 zł w umowie 24/6, średnio 101 z groszami, dodatkowo Disney+ gratis. L+Sport Max+HBO+Filmbox+MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Obecnie SmartDom opcja on the go, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Eleven Sports HD 105zl. Zostalo 6 miesiecy, czy juz moge rezygnowac czy czekac az mi 5 na icoku pokaze? Chcialbym zatrzymac to co mam pytanie na co moge liczyc? Ewentualnie dodam opcje(o ile taka jest) wiecej tresci online np bajki jesli cos bedzie trzeba dodac dla lepszej oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stan69 napisał(a):

@pawllo83Jaka usługa jest uprawniająca do rabatu i jaki pakiet podstawowy masz, jaki rabat ? Wypowiedzenie możesz już pisać.

Pakiet L smartdom 4 produkt uprawniajacy, chyba znizka 10zl ale nie jestem pewien.

 

Dzieki!

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, opensource napisał(a):

Pytanie ile po zakończeniu umowy. Tak czy inaczej nawet jakby teraz został na nieokreślonym, to przy wzroście do 30zł za M to i tak jest dobra cena.

Czyli jak nie złoże wypowiedzenia, to automatycznie umowa przejdzie na czas nieokreślony i zamiast 20zl będę płacił 30zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wydaje mi się że pytałem o to niedawno na infolinii i powiedzieli że przy umowie na M za 20zł będzie 30zł po przejściu umowy na czas nieokreślony, a umowa zawarta conajmniej miesiąc przed datą która podałeś wyżej z tym że jak wiadomo infolinia często mija się z prawdą.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Moja umowa skończyła się w styczniu 2023. Płaciłem średni 75 zł misięcznie. Na co teraz mogę liczyć

Obecnie posiadam:

- Pakiet L

- Opcja ON THE GO

- Usługa Multiroom HD (2 dekodery)

- Pakiet HBO HD HBO Max

- Katalog ONLINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie  posiadam :

Pakiet podstawowy: Pakiet M

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Filmbox Premium

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (2 dekodery) 

Pakiet dodatkowy: Pakiet VOD

Pakiet dodatkowy: Pakiet FILMY I SERIALE ONLINE

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO Max

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

 

Do końca umowy zostało 4 miesiące co mogę wynegocjować ,czy pisać już wymówienie . Teraz płacę 130 zł 

Edytowane przez slawekserb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...