Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co można teraz ugrać mając pakiet M + 2x multiroom? Mam 3 miesiące do końca umowy i widzę, że już 3 miesiące temu zaspałem. 

Płacę za to 50 zł miesięcznie (30 zł za M + 20 zł za 2x multiroom). 

 

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, czy gdzieś u konkurencji nie wyszedłby taniej jakiś pakiet podstawowy ( interesuje mnie tylko TVN24 i Polsat News) oraz warunek konieczny - 2x multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 12:54, zibi napisał(a):

Witam. Posiadam pakiet L ,eleven,polsat sport premium,1X multirom dekoder evabox płacę 100 zł.Co można dostać  na przedłużenie.6 miesięcy do końca umowy,wypowiedzenie złożone .Chcę wymienić dekoder na 4 K.

Powalcz o Pakiet L +Disney+ + Twoje sportowe dodatki (najlepiej zebys dostal Sport Max)

W dniu 11.11.2022 o 16:47, czerstwy napisał(a):

Jakoś mi sie bardziej podobała oferta z pełna oferta przez chyba 6 miesiecy i rabatem na abonamen na 12 miesięcy. 

Tez tak uwazam dlatego prosba o porade:

obecnie mam:

Pakiet M
Opcja ON THE GO
Pakiet HBO HD HBO Max
Pakiet Rozrywka HD
Pakiet Eleven Sports HD

czynsz za dekoder evo bialy

za wszystko place 75 zl.

Do konca w icok mam 7 miesiecy, 

dostalem dzsiaj oferte z icok:

 

Okres podstawowy Umowy: 24 miesiące

Pakiet L z Disney+ + Katalog Online
Filmbox Premium
HBO + HBO Max

Benefity:
6 miesięcy w cenie 0 zł
Pakiet Promocyjny Cinemax (automatyczna dezaktywacja po okresie podstawowym umowy) w kwocie 0 zł miesięcznie przez 24 Okresy Rozliczeniowe

Katalog ONLINE

Cena od 7 miesiąca 95 zł/mies.

z moich wyliczen  oraz na to co chce ogladac wydaje sie ok,

jak sadzisz mozna cenowo jeszcze to "zbic"?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pablo76 napisał(a):

Powalcz o Pakiet L +Disney+ + Twoje sportowe dodatki (najlepiej zebys dostal Sport Max)

Tez tak uwazam dlatego prosba o porade:

obecnie mam:

Pakiet M
Opcja ON THE GO
Pakiet HBO HD HBO Max
Pakiet Rozrywka HD
Pakiet Eleven Sports HD

czynsz za dekoder evo bialy

za wszystko place 75 zl.

Do konca w icok mam 7 miesiecy, 

dostalem dzsiaj oferte z icok:

 

Okres podstawowy Umowy: 24 miesiące

Pakiet L z Disney+ + Katalog Online
Filmbox Premium
HBO + HBO Max

Benefity:
6 miesięcy w cenie 0 zł
Pakiet Promocyjny Cinemax (automatyczna dezaktywacja po okresie podstawowym umowy) w kwocie 0 zł miesięcznie przez 24 Okresy Rozliczeniowe

Katalog ONLINE

Cena od 7 miesiąca 95 zł/mies.

z moich wyliczen  oraz na to co chce ogladac wydaje sie ok,

jak sadzisz mozna cenowo jeszcze to "zbic"?

Pozdrawiam

Jak Ci nie zależy na sporcie to można przyjąć warunki umowy,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2022 o 16:39, killerów dwóch napisał(a):

Co można teraz ugrać mając pakiet M + 2x multiroom? Mam 3 miesiące do końca umowy i widzę, że już 3 miesiące temu zaspałem. 

Płacę za to 50 zł miesięcznie (30 zł za M + 20 zł za 2x multiroom). 

 

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, czy gdzieś u konkurencji nie wyszedłby taniej jakiś pakiet podstawowy ( interesuje mnie tylko TVN24 i Polsat News) oraz warunek konieczny - 2x multiroom?

to za  co placisz myse ze lacznie to na dzisiejsze czasy calkiem ok cena, taniej to moze jak Pakiet S po starej cenie bys dostal przedluzajac (wtedy bodajze musisz miec 3 lub 4 miesiace do konca)  cus z Plus em jako dodatek albo w opcji dom tam tez mozesz dostac cos w stylu familijny za jakies male pieniadze - pogadaj moze o tym jak dodzwonisz sie do Cp

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stan69 napisał(a):

W tańszym pakiecie S nie ma TVN 24

racja! dzieki za sprostowanie !

2 godziny temu, Pablo76 napisał(a):

to za  co placisz myse ze lacznie to na dzisiejsze czasy calkiem ok cena, taniej to moze jak Pakiet S po starej cenie bys dostal przedluzajac (wtedy bodajze musisz miec 3 lub 4 miesiace do konca)  cus z Plus em jako dodatek albo w opcji dom tam tez mozesz dostac cos w stylu familijny za jakies male pieniadze - pogadaj moze o tym jak dodzwonisz sie do Cp

..zatem tak jak Kolega stan69 sugerowal probuj pozostac przy "tym samym" co masz  ale zeby dali Ci np. 6 miesiecy za 0 zl.

W dniu 8.11.2022 o 13:25, Cp.go napisał(a):

Trzeba minimum o 10zł podnieść abonament zeby dostać pół roku za darmo 

place na teraz 75 zl, do konca 7 miesiecy. Wypowiedzenie zlozone,  otrzymalem taka oferte: 

"Okres podstawowy Umowy: 24 miesiące

Pakiet L z Disney+ + Katalog Online
Filmbox Premium
HBO + HBO Max

Benefity:
6 miesięcy w cenie 0 zł
Pakiet Promocyjny Cinemax (automatyczna dezaktywacja po okresie podstawowym umowy) w kwocie 0 zł miesięcznie przez 24 Okresy Rozliczeniowe

Katalog ONLINE

Cena od 7 miesiąca 95 zł/mies."

 

napisales min.  o 10 zl, ok zgadza sie,  czy w moim wypadku jest mozliwe otrzymanie umowy na przedluzenie z pakietem L + dodatki tak by od 7 mies. placic 85 zl?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 12:54, zibi napisał(a):

Witam. Posiadam pakiet L ,eleven,polsat sport premium,1X multirom dekoder evabox płacę 100 zł.Co można dostać  na przedłużenie.6 miesięcy do końca umowy,wypowiedzenie złożone .Chcę wymienić dekoder na 4 K.

walcz zeby  z przedluzeniem umowy  dostac 6 mies. za 0 zl, i tym samym nawet jak podbija Ci abo to w skali 24 miesiecy wyjdzie na to samo a b. mozliwe ze dostaniesz jeszcze dodatkowe pakiety. A moze juz zalatwiles u siebie sprawe przedlizenia? jesli tak to pochwal sie poprosze co ugrales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2022 o 16:39, killerów dwóch napisał(a):

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, czy gdzieś u konkurencji nie wyszedłby taniej jakiś pakiet podstawowy ( interesuje mnie tylko TVN24 i Polsat News) oraz warunek konieczny - 2x multiroom?

Ja mam w C+ pakiet "Nowy Comfort+" z modułem CAM, za który płacę 22,50 zł/miesiąc. W pakiecie jest TVN24, Polsat News, kanały z plusikiem i sporo dodatkowych tematycznych. W tej cenie oferta nie do pobicia, ale cena wynegocjowana na przedłużeniu.

 

W każdym razie z C+ jest taki myk, że bierzesz umowę na najtańszy pakiet, włączają Ci na start wyższy pakiet i po miesiącu dzwonią i pytają się, czy zostawić go za dodatkowe 10 zł. W ten sposób miałem Comfort+ za 30 zł zamiast 40 zł od początku, by później na przedłużeniu zejść na 22,50 zł.

 

W polsacie mam starą umowę na Familijny Max HD za 30 zł + 20 zł za 4x multiroom. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tajniak+ napisał(a):

W polsacie mam starą umowę na Familijny Max HD za 30 zł + 20 zł za 4x multiroom. 

Brawo, ten Familijny Max hd to  chyba masz od lat i 4 muliroomy, zgadza sie?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już będzie kilka lat od ostatniego aneksu. Teraz umowa jest na czas nieokreślony. Familijny Max HD akurat ma wszystko czego od TV potrzebuję, czyli dokumentalne i informacyjne.

 

Jeśli zaś chodzi o pakiet C+, to w cenie mam dodatkowo Canal+ Online co daje mi dodatkowy multiroom i to bez anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prośba o pomoc doradcę CP.

Bieżącą umowę mam do 02-2023. Pakiet L + MR + Eleven i teraz płacę 80 PLN (60+10+10). Wypowiedzenie wysłane.

Interesuje mnie to samo co mam lub dodatkowo zamiast Eleven to pakiet sport. Dekodery zostają takie jak mam.

Jaką najkorzystniejsza ofertę mogę otrzymać?

 

Dodatkowo, chciałbym zawrzeć druga umowę na inny adres instalacji (dla mamy): tutaj interesuje mnie pakiet M.

 

Czy te dwie umowy mogę jakoś połączyć w negocjacjach by było korzystniej?

PD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2022 o 14:07, stan69 napisał(a):

@pado7Spróbuj pakiet L+Disnej plus (obiecują za darmo) + Sport Max + MR (5 zł) = 95 zł. Umowa na 24 m. w tym 6 mies. za darmo.

Potwierdzam, zrobilem Upgrade(via przedluzenie umowy) z M+eleven+rozrywka+hbo+ czynsz evo za 75 zl na pakiet L+Disney ++filmbox+hbo+evo (ten sam ) za 95 zl od 7 miesiaca (1-6 za 0zl)umowa na 24 mies.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cp.go napisał(a):

Przy podniesieniu oferty o 10 zl tylko taka propozycja występuje. 

Tak na marginesie, u mnie podnosze o +20 zl na miesiac (obecnie mam Pakiet M + dodatki +evo i place 75 zl na miesiac) abonament,  zawartosc juz niedlugo duuuzo bogatsza. Jak mozna dostac Pakiet L+Disney++FilmBox Premium+HBO Max za mniej niz 95 zl/ miesiac to poprosze o sugestie - mam jeszcze kilka dni na przemyslenie...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...