Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam pakiet Familijny Max HD (Cinemax HD, Film HD, CP GO OTG, Sport HD). Umowa przeszła na czas nieokreślony. MR nie mam i nie potrzebuję.

Satysfakcjonowałby mnie pakiet M + Eleven Sports + Polsat Sport Premium  (w ostateczności pakiet M Sport chociaż Ekstraklasa niepotrzebna).

Ewentualnie pakiet L + Eleven Sports bez PSP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak @ruperttoPosiadam pakiet Familijny Max HD (Cinemax HD, Film HD, CP GO OTG, Sport HD) - 60 zł.

Umowa przeszła na czas nieokreślony. Ale mam jeszcze MR x 3 i chcę dalej korzystać (20 zł). Za wszystko płacę 55 bo smartdom -25 zł.

Gdybym chciał przejść na nową pakietyzację, to na co mogę liczyć. Oczywiście zakładam, że złożenie wypowiedzenia to podstawa.

Interesuje mnie pakiet L+ ewentualnie eleveny ale tylko jeżeli będzie działać Eleven 1 4K w PolsatBoxGO, bo na dekoder 4K nie chcę przechodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy zostało mi 8 miesięcy. Aktualnie płacę 110 zł za pakiet L + multiroom, PSP, Eleven i C+. 

Jako że jak wchodziło Disney+ to dostawałem maile i smsy żeby przedłużyć ofertę to mam pytanie co mogę ugrać. I czy mając jeszcze 8 miesięcy umowy mogę już przedłużyć?

 

Pakiet M sport z Disney+ i MR kosztowałby mnie 80 zł miesięcznie. Kanały sportowe, które oglądam by zostały a filmowe/seriale nie interesują mnie. Ewentualnie bez Disney+ za 70 zł. Gdyby dało radę anulować obecną umowę i przedłużyć byłbym na + bo teraz płacę dużo. 

Może ktoś doradzi jakie są inne opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do końca umowy mam 4 miesiące. Pakiet L , do tego MR, HBO, Filmbox, eleven. Nie posiadam pakietu Polsat Sport premium ,C+, vod , rozrywka 

Miesięczna opłata to 110 zl.

Chciałbym przedłużyć umowę z D+, bez wymiany dekoderów. 

Na co mogę liczyć, czy opcja 50 zł/pierwszy rok, 6 miesięcy pełny pakiet wchodzi w grę?

 

 

 

Edytowane przez BARTEK W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam umowe na czas nieokreślony, Familijny maxHD, Film HD, Sport HD, CinemaxHD. Ogólnie wszystko jak w moim podpisie. Na jakiś czas wyjeżdżam ale nie chcę kończyć umowy i zostawić sprzęt tak jak jest. Chciałbym natomiast przejść na jak najmniejsze płatności. prze ten okres nieważne jakie będą kanały. Może ich wcale nie być. Ważne żeby jak najmniej płacić, tak żeby po jakimś czasie mógł bym zwiększyć pakiet. Obecnie płace 75 zł. W to jest wliczone 10 zł multiroom i 5 zł czynszu za PVR. 

Edytowane przez Jerzykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pakiet:

Pakiet Sport HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet HBO HD HBO Max
Pakiet Film HD
Opcja ON THE GO
Katalog treści online
Usługa Multiroom HD (3 dekodery)
Pakiet Eleven Sports HD

 

Za wszystko płacę 105 zł.

Umowa kończy się w tym miesiącu.

Jakie są możliwości przedłużenia ??

Chciałbym pozostać przy tym co jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...