Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam pakiet M z elevenami i płacę 40 zł.

Do końca pozostało umowy pozostało mi 4 miesiące.

Chciałbym przedłużyć umowę na pełny pakiet 

sportowy wraz disney +

Jaka była by cena za taki pakiet i z kim negocjować 

najlepszą cenę? Jeśli mógłby ktoś pomóc to z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Familijny Max HD z 

Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Opcja ON THE GO, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Katalog treści online - za 75zl (łamany na gratisowe miesiące).

 

Interesuje mnie rezygnacja z 1 multiroom (od 3 lat nie wlaczony) I zmiana na pakiet M. Wypowiedzenie złożone. Czy można w ogóle zrezygnować z jednego dekodera? Jest to możliwe za mniej niż 40 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2022 o 20:04, SUBGOKU napisał:

Witam. Mam umowe pakiet M + OTG po starej cenie 20zł. Czy jak nie będe nic robił to umowa przedłuży sie automatycznie na czas nieokreślowny czy na kolejne 2 lata czy jakas inna opcja? Nowe ceny za pakiet M są po 30zł a konsultant telefoniczny nie chciał przedłużyć po starej cenie.

Witamy. Umowa przechodzi na czas nieokreślony do momentu podjęcia przez Ciebie zmian, nie jest ona przedłużana na kolejne 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem ok. 2 miesiące temu umowę na pakiet M zostawiając dotychczasowy dekoder HD5500s. Niestety ostatnio szwankuje. Problemy z kartą, brak karty w dekoderze itp. Jest już po gwarancji, bo minęły ponad 2 lata od kiedy go mam. Czy mogę go wymienić na nowy?  Dostanę taki sam czy muszę wziąć Polsat Box 4K? Jakaś dopłata będzie konieczna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zależy mi na utrzymaniu modułu z jak najniższą opłata.

Teraz to Rodzinny HD za 20-10 Smartdom. 10 zł co miesiąc. Proponują różne konfiguracje ( od zostawienia Rodzinnego) ale gubi się gdzie SD.(internet 29 zł/wiodaca).

Co tu najtaniej? 3 mce do końca , wypowiedziane. A może M? Byłoby 20-SDom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zostałem intensywnie zaatakowany smsami o przedłużenie umowy. Mam pakiet L z prawie wszystkim (bez VOD i C+)+multiroom  za 140. Poprzednio za pierwszy rok miałem  50 potem 140. Jak to teraz wygląda ? Jaka możne być oferta za L z wszystkimi telewizyjnymi + multiroom /+ew. Disney ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam obecnie L z dodatkami (bez PSP, C+ i tzw. rozrywki) na 24 m-ce. Jestem w połowie umowy i skończyło się promo za 50 zł. Teraz zostało mi 12 m-cy po 100.

Zaproponowali mi dodanie Disneya na zasadzie przedłużenia umowy na 24 m-ce od teraz i za wszystko 24x100zł.

Warto się na to skusić? Były plotki, że może od lipca coś lepszego zaproponują w takiej sytuacji ale na razie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teść posiada obecnie umowę wg starych pakietów tj.:
- pakiet Familijny Max
- HBO z HBO GO (obecnie HBO Max)
- Sport HD
- Cinemax HD
- Film HD
- Polsat On The GO
Dekoder główny EVOBOX PVR
oraz jeden dekoder do multiroomu za 5 zł
W sumie płaci za to 105 zł.
Byłby zainteresowany przedłużyć umowę zachowując to wszystko co ma i dobierając do tego Disney+. Za ile można taką umowę wyciągnąć obecnie i na jaki pakiet musi zmigrować obecną umowę? Aha interesuje go umowa na 24 miesiące. I jeszcze jedno: czy przy aneksowaniu umowy można liczyć na darmowe miesiące, tak jak to było kiedyś? Jesli tak to ile darmowych miesiecy abonamentu można uzyskać? Z góry dziękuję za pomoc.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , we wrześniu kończy mi się  dwuletnią umowa na stary pakiet Familijny Max HD z FilmBoxami Wypowiedziałem umowę  w zeszłym tygodniu. Zastanawiam się nad pakietem M +HBO+Eleven Sport za ile mógłbym dostać taki pakiet  przedłużając umowę na 24. Z góry dzięki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...