Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kończy mi się umowa za 3 miesiące za CP. Telewizja jest uprawniająca do Smart dom na telefon i internet (umowa jeszcze na rok). Dam radę coś wykombinować z wysłaniem wypowiedzenia do DUK żeby dostać dobrą ofertę i nie tracić smart dom? Bardzo zależy mi na kontynuacji zniżek na telefon i internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2022 o 20:07, Tomi44 napisał:

Witam zostało mi 5 miesięcy umowy. Mam max hd, polsat go i dekoder hd 7000 za 30zl chyba nie ruszać lepiej tego. Na czym by mi zależało to na lepszym dekoderze... A reszta może zostać.... 🙈🙊🙉Raczej nic lepszego chyba nie ugram. Pozdrawiam 

Witam przedluz umowe przez telefon z wymiana sprzetu kurierowi oddajesz stary dekoder a on przywozi nowy. Potem w ciagu 14 dni piszesz przez icok ze chcesz odstapic od przedluzonego aneksu wraca stara oferta a nowy dekoder zostaje z Tobą

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pozostało mi dwa miesiące do końca umowy. Obecnie mam pakiet familijny max HD+HBO, HBO MAX, sport, cinemax, film, multiroom-evobox PVR+mini HD 2000,kontrakt połączony w ramach smartDOM 4. Płacę 95 zł miesięcznie. HBO i cinemax mnie nie zachwyciło, sport chciałbym zostawić. CO mogę uzyskać w ramach przedłużenia umowy? Abonament chciałbym równy z obecnym, lub niższy. Czy jest jakiś nowy sprzęt (dekodery) bez konieczności czerpania danych (mam tylko 150 GB miesięcznie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje poprzednie konto trafił szlag..


Pakiet M + HBO + dzieci + 2 multiroom. 20 PLN/1-12 i 75 PLN /12-24 obecnie. Do końca 6 miesięcy.

 

Jakie możliwości mogą tutaj wchodzić w grę? Myślałem o podniesieniu pakietu do L lub pozostać na Tym co obecnie - propozycja z DUK to

20 PLN /1-12 i 80 PLN / 12-24

za M, hbo, multiroom, pakiet dzieci lub eleven lub erotyka i 6 miesięcy full pakiet. Coś lepszego byłoby czy przystać na tę ofertę? Nie ukrywam, że chciałbym obniżyć abo, albo pozostać na tych warunkach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam 14 miesięcy do końca umowy.Pakiet L ,sport,multirom.2 miesiące mam jeszcze zniżkę za 50 zł potem 100 zł.Czy mogę wymienić dekoder na 4 k  z nową umowę Pakiet L ,pakiet multi sport cały sport z ekstraklasa i multirom za 100 zł tak jak nowi klienci. 

Edytowane przez zibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pakiet Familijny Max HD, Cinemax HD, Film HD, Sport HD, Eleven Sports, 1 dodatkowy dekoder multiroom.

Płaciłem średniorocznie 60 zł. Do końca umowy niecały miesiąc.

Ponieważ telewizja to umowa uprawniająca SmartDom do rabatu na internet i telefon to potrzebuję na nowej abonament co najmniej 50 zł. 

Co w rej cenie mógłbym dostać ? Myślę o M Sport. Oczywiście 1 multiroom musi zostać.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 70 zł za telewizję, icok pokazuje 7 miesięcy do końca umowy. Obecna oferta uprawnia mnie do rabatu smartdom -10 zł na inną usługę w plusie. Czy jeżeli przedłużę umowę na pakiet M za 20 zł przez 12 miesięcy a potem 70 zł przez kolejne 12 miesięcy to dalej będę uprawniony do tego rabatu? A jeżeli nie, to jak przedłużyć, żeby zachować rabat? O ile się to opłaca oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD + Multiroom a do tego Eleven Sports oraz Canal+ Sport 3 i 4, Pakiet Film HD i Pakiet Sport HD za 95 zł.  Umowa przeszła na czas nieokreślony. W ofercie telefonicznej dostałem informację, że nie mogę dostać takiego samego pakietu. Ile czasu trwa rozpatrzenie wypowiedzenia umowy w tym przypadku ? Ewentualnie co w mojej sytuacji jest realne do ugrania chcąc jednak przedłużyć umowę ? Zależy mi najbardziej na kanałach sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kratom

Składasz wniosek, dostajesz potwierdzenie i możesz dzwonić do DUK.

Pakiet M Sport+Multiroom+HBO MAX+Filmbox, pierwsze 12 miesięcy 50 zł, potem 100 zł, średnio 75 zł (a przy urwaniu ostatnich 6 miesięcy średnio 66,67 zł).

 

Jeżeli nie zależy ci na Canal+ to jest bardzo korzystna opcja:

Pakiet M+Multiroom+Eleven+PSP Premium+HBO MAX+Filmbox, pierwsze 12 miesięcy 20 zł, potem 100 zł, średnio 60 zł (a przy urwaniu ostatnich 6 miesięcy średnio 46,67 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Pisze w imieniu dziadka

Mojemu dziadkowi będzie się kończyła umowa z Cyfrowym Polsatem 05.08.22

Obecnie ma pakiet Familijny Hd za 20 zł

Niedługo będzie składał wypowiedzenie umowy.

Jakie obecnie sa oferty cena i długosci umów 

Czy może coś ugrać?

Prosze o odpowiedz

Pozdrawiam 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Daniel94 napisał:

Witam wszystkich

Pisze w imieniu dziadka

Mojemu dziadkowi będzie się kończyła umowa z Cyfrowym Polsatem 05.08.22

Obecnie ma pakiet Familijny Hd za 20 zł

Niedługo będzie składał wypowiedzenie umowy.

Jakie obecnie sa oferty cena i długosci umów 

Czy może coś ugrać?

Prosze o odpowiedz

Pozdrawiam 

Żadnego wypowiedzenia nie składaj. Przejdziesz na czas nieokreślony za tą samą śmieszną kwotę 20zl. W nowych pakietach w tej cenie dostaniesz pakiet M który jest biedniejszy od Familijnego. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...