Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Był telefon z Polsatu w celu przedłużenia umowy i udanie się do punkty obsługi.

6 mies. do końca umowy, obecnie - Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Sport HD, Pakiet VOD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (czyli w sumie 2 dekodery - HD5500 i HD5000) - 80 zł/mies.

Jakiej oferty można się spodziewać i co można uzyskać?

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszek80Jeśli to samo to L+Filmbox+VOD+MR. Opłaty 12x50 i 12x85zł. Tylko trzeba obecną umowe wypowiedzieć i czekać na tel. z DUK i nie chodzić po punktach. Wypowiedzenie pisze się w dawnym ICOK.

 

@wojak2523Pakiet L+Filmbox+HBO+Rozrywka+PSP+MR, opłaty 12x50 i 12x115zł. Taką ofertę można uzyskać z DUK na 6 mies. przed końcem umowy, po wcześniejszym wypowiedzeniu.

Dla obu kolegów jakieś pakieciki na 6 mies. za darmo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/9/2021 at 12:19 AM, MarekAG said:

Cześć wszystkim!
Aktualnie mam: Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven z Multiroom. 
Płacę 75 zł i jestem już na czasie nieokreślonym.
Myślę nad pakietem L z PSP, Ekstraklasą i Multiroom. Ewentualnie jeszcze Filmbox (zależy od ceny). 
Chciałbym też wymienić dekodery, bo obecne mają już kilka lat.
Czy byłby ktoś w stanie powiedzieć na jaką ofertę mogę liczyć po złożeniu wypowiedzenia?

Czy dobrze liczę:
L z OnTheGo 60
Polsat Sport Premium 10
Ekstraklasa 10
FilmBox 10
Multiroom 5 (za tyle mam w obecnej umowie)
+ 6 miesięcy dopełnienie do pełnej oferty

Z tego co tu czytałem mogę to mieć za 12x50 + 12x95 + wymiana dekoderów. Zgadza się?

 

 

Dla potomnych:
Dokładnie taką ofertę wczoraj dostałem z DUK.
Dodatkowo jednorazowa opłata 49 za dekoder 4K i 29 za drugi do Multiroom.

Udanych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie familijny max HD, film HD, sport HD, cinemax HD, OTGi 1xMR, dekodery: hd3000 i hd5500s  w umowie na 24 msc za 70zl.Nowa oferta 3 msc przed końcem z wypowiedzeniem:

Pakiet L, Cinemax HD, Filmbox, Eleven, catchup, npvr i 2x MR, dekodery: polsat box4k i 2x Evobox lite, przez 6 msc pełna oferta i 12 msc za 60zł, kolejne 12 za 90zl. Dobra oferta, czy mógłbym coś lepszego ugrać?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie wynegocjowałem po złożeniu wypowiedzenia na 6 miesięcy przed końcem umowy:

Pakiet L 60zl

HBO + HBO go 20zl

Filmbox 10zl

Cinemax 0zl

3 x MR 15zl

Podsumowując pierwszy rok 50zl drugi rok 105zl. Udało się to dopiero po drugiej rozmowie konsultanta z przełożonym. Wychodzi na to że da się otrzymać 3MR za 5zl każdy. Zweryfikowane na aneksie przesłanym na maila. 

Pozdrawiam

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory pakiet Familijny HD bez multiroomu - 20 zł/m-c

Dzisiejsza oferta po wypowiedzeniu:

Pakiet M, wymiana dekodera na Evobox Lite + drugi taki sam dobrany jako multiroom

12 m-cy po 20 zł, 12 m-cy po 40 zł

Dodatkowo gratis na cały okres Cinemaxy i Nickelodeony oraz na 6 najbliższym miesięcy pełna oferta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można ugrać po wypowiedzeniu (6 miesięcy do końca umowy)?

Aktualnie: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium + Eleven Sport + On THE GO + dekoder HD 5500s (bez multiroom) za 80 zł/miesiąc.

Interesuje mnie taka sama oferta, bez wymiany dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 20:24, stan69 napisał:

 

@jagoda3przejście na pakiet wyższy tylko po aneksie umowy, można zadzwonić do Biura Obsługi Klienta i o to poprosić. Ktoś pisał, że tak załatwił.

Niestety w moim przypadku proponują tylko ceny jak dla nowych klientów (do końca umowy 19 miesięcy). Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pakiet  Pakiet Familijny HD z Opcja ON THE GO po przedłużeniu umowy za 20zł. Do końca umowy zostało 6 miesięcy. Czy można po złożeniu wypowiedzeniu obniżyć opłatę na niższą ewentualnie dostać coś dodatkowego ? Umowa jest na module Cl i nie mam zamiaru zamieniać go na dekoder. Czy jest możliwe przejście na nowy pakiet M ? i za jaką cenę ?   

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FlagaAktualnie jesteś z pakietem w promocyjnej cenie, możesz zostać na czas nieokreślony i jak się nic nie zmieni nadal będzie 20 zł. Ale po wypowiedzeniu możesz przedłużyć umowę na M, płatne 12x20 i 12x30zł. Pełną ofertę dostaniesz na pół roku. Cinemaxy na 2 lata gratis.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam stary jeszcze pakiet prawie full....3 miesiące do końca umowy.... Czytając ten wątek zauważyłem, chyba , że źle patrzę, że mimo, iż oferty są identyczne to opłaty się minimalnie różnią ceną. Ja płacę 110 zł, a za to samo inny abonent płaci 100 zł. Od czego to zależy  ?? Jeśli w istocie tak jest.

Pozdrawiam R.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...