Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, stan69 napisał:

@macwojsNiestety, przy obniżeniu abonamentu jest tylko oferta z 3 mies. darmowymi i pełną ofertą, jak dla nowych.

Ostatecznie babeczka zarzekała się, że nie da się zrobić 3 miesięcy i mam 2 za 0. No, ale jak się zdecydowałem do dzisiaj, to odpadał mi jeden miesiąc starej płatności więc i tak wychodzi na to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do umów nie ma reguły, iż każda ma zapis +10 zł na nieokreślonym. Sam mam jedną umowę z września 2019 która skończyła się w grudniu 2020 i płacę tę samą kwotę bez podwyżki. Najlepiej sprawdzać to indywidualnie w własnych dokumentach albo kontakt z CP.

 

@telewidz85Darmowe 3 miesiące są w przypadku obniżenia kwoty abo. Przy podwyższaniu / utrzymywaniu obowiązuje inny mechanizm (12x + 12y). Stara pakietyzacja była jeszcze oferowana w zeszłym roku. Pakiet Familijny bodaj za 40 zł / msc. Nie pamiętam czy była w tej wersji zniżka 10 zł na pierwszy rok czy nie. Najlepiej złożyć wypowiedzenie i powalczyć. Mało osób dzieli się tu takimi ofertami, więc trudno jednoznacznie stwierdzić. 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, telewidz85 napisał:

Jak więcej o 10 zł? Nigdy tak nie było że na nieokreślonym abonament wzrasta. 

Faktycznie jest 10 zł więcej, jeśli umowa przechodzi na czas nieokreślony.Wiem bo nie skorzystałem z tej okazji i przedłużyłem umowę na kolejne dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 14:11, stan69 napisał:

@dawido1899 Możesz pozostać z Rodzinnym na czas nieokreślony za 15 zł (pewnie masz tak w umowie).

Przedłużając umowę na S płacisz w pierwszym roku 10 zł a w drugim 20 zł mies. Na pakiet M odpowiednio 20 i 30 zł. W obu umowach dostajesz wszystkie pakiety na 6 mies.gratis.

Umowa na Rodzinny HD za 5 zł. Miesiąc do końca. Przy wypowiedzeniu pakiet S lub M i 6 miesięcy bez opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie. 6 miesięcy będziesz miał dostęp do pełnej oferty.

Pakiet S od 1 do 12 miesiąca 10 zł, od 13 miesiąca 20 zł.

Pakiet M od 1 do 12 miesiąca 20 zł, od 13 miesiąca 30 zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...