Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, lukasbabel2 napisał:

Chciałbym się  zapytać czy przy wymianie dekodera na inny gorszy model to zniknie opłata za czynsz dekodera? 

A przy przedłużeniu umowy można wyłączyć cinemax by móc płacić mniej? 

Przy przedłużeniu umowy jest okazja do wymiany dekodera na dekoder bez czynszu, bo nie chcesz za niego płacić lub coś mu dolega. Jeśli pakiet Cinemax dają gratisowo (bo reklamy), to jedynie możesz ich nie oglądać, bo jest i tak w cenie abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2020 o 11:03, antonio napisał:


Witam ponownie, udało mi się przedłużyć jedną w/w umową na starych warunkach przed nowymi ofertami, ale drugą przegapiłem. Teraz pytanie co można złapać za podobną cenę i ilość kanałów - nie potrzebuję dodatkowych pakietów (czasem HBO) z Max HD oglądane bajkowe + naukowe + tvn turbo. Nie chciałbym podnosić opłat. Wypowiedzenie złożone, umowa wygaśnie z końcem grudnia.
Korzystniejsza będzie oferta NC+?
Ostatecznie całkiem zrezygnuję z satelitarnej jak tylko drożej musi być, dokupię do netflixa hbo go i trudno. Naziemna wystarczy na awarie internetu :)

 

W dniu 16.12.2020 o 12:34, stan69 napisał:

Nie trzeba nic robić, umowa przejdzie na czas nieokreślony i będziesz płacił to samo lub 10 zł drożej po okresie podstawowym.


U konkurencji tez nie będę miał tego co oglądam za 30zł. Wszędzie musiałbym brać pakiet za 60zł, ale masę kanałów na siłę, które nie oglądamy. Może przedłużenie na nieokreślony za 40zł być wyjściem, jeszcze się zastanowię. Oferty podrożały, pakiety ciężko porównać te tańsze, ale już wolałbym nc+ niż cp teraz, bo za 20 chociaż tvn turbo jest :D. Jak ktoś szuka starego Max HD za te 30zł to już nie da rady, najlepiej zostać na nieokreślony za 40 - moim zdaniem nadal lepiej niż nowa oferta - ale zależy kto co ogląda. Ja albo tak zostawię, albo całkiem kończę przygodę po kilkunastu latach z satelitarną tv.

Dzięki za kilkuletnią pomoc w przedłużaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2020 o 14:01, ciacho007 napisał:

Widzę że liche te oferty. Pakiet S w porównaniu z Rodzinnym HD jest bardzo przerzedzony z kanałów. Dzięki za informacje. Jeszcze mam 6 miesięcy może coś się zmieni.

A czemu nie bierzesz pod uwagę przejść na czas nieokreślony??? Tylko [beep]owiec bierze teraz pakiet S w ktorym nic nie ma. Nawet puls 2 nie maja w ofercie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

No fakt bo Puls 2 to wyznacznik oferty?Nie pasuje to nie czytaj  markara wypowiedzi a tym bardziej nie komentuj gdy nie masz nic mądrego do napisania.

Tak się składa że puls2 to obecnie najlepszy i bezpłatny kanał bajkowy dla dzieci, który nie jest dostępny w cyfrowym polsacie. Kpiny i hańba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz koniecznie uprawiać politykę na tym forum i wygłaszać swoje poglądy. Tu nikogo nie obchodzą twoje poglądy polityczne i wylewanie żali na jakąkolwiek telewizję w kontekście polityki. Pomyliłeś fora. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam:

Familijny Max HD

Multiroom HD x3 (z dekoderem evobox)

HBO HD HBO GO, CP GO OTG, Eleven Sports HD, Film HD, PAKIET VOD, Cinemax HD, Sport HD

 

za wszystko płacę 59,99 zł (rabat z Smart Dom 3).

Jest sens składać wypowiedzenie i liczyć na coś lepszego ?

Umowa przeszła na czas nieokreślony z pół roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Familijny (Evobox PVR) + 2 x multiroom (HD 5000) za 35 zł. Miesiąc do końca umowy. Wypowiedzenie złożone. Dziś pierwszy telefon z DUK z propozycją: pakiet M - 12 miesięcy za 20 zł oraz pozostałe 12 miesięcy za 50 zł. Łącznie wychodzi za wszystko to samo, czyli 35 zł. Przez pierwsze pół roku pełna oferta kanałów. Na umowie bezterminowej miałbym 10 zł drożej. 

Oglądam raczej tylko kanały informacyjne, więc różnica między Familijnym a M jest dla mnie nieistotna. Sport mnie nie interesuje.

Poczekam na dalsze propozycje. Miał ktoś może lepszą ofertę utrzymaniową?

Edytowane przez killerów dwóch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jestem w trakcie rezygnacji z CP z powodu opuszczenia pokładu Plusa i tym samym końcem rabatu Smartdom na tv.

 

Dziś dzwoniła Pani, cieżko było jej przetłumaczyć, że powodem wypowiedzenia jest to co napisałem powyżej. Zaproponowała pakiet na 12 miesięcy za 50 zł, kolejne 12 po 110 zł. Z racji tego, że taka oferta mniej nie satysfakcjonowała i stwierdziłem, że przejdę do konkurencji i tam w podobnej cenie będę miał CANAL+ usłyszałem, że jjestem wybredny i z takim fochem padło stwierdzenie albo rybki albo akwarium.

 

Po tym stwierdzeniu wiedziałem, że już się nie dogadamy. Bardzo "dobre" podejście, aby zatrzymać klienta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Obecnie jesteśmy  na czasie nieokreślonym (już dosyć długo) . Posiadamy telewizje Familijny Max HD, w tym jest film hd i cinemax hd razem 60 zlotych i rabatowany lata temu już internet Pakiet Power LTE 2.0 60GB (pakiet nocny 200 GB, Nowe Power LTE bez Lmitu) za 30 złotych.  Mamy stary dekoder HD 3000 telewizyjny. Chcielibyśmy wynegocjować lepszy dekoder i multiroom, (potrzebujemy nowego dekodera do drugiego telewizora). Obecnie płacimy 90 zl miesięcznie za wszystko.

Nie mamy ochoty wchodzić na dach, aby ściągać internetowy nadajnik, ani talerz, który też jest nieduży. To niech zostanie z naszej wygody :) Nie znamy się na tym wszystkim, dlatego proszę o pomoc. Jak z nimi negocjować, co możemy uzyskać i czy w ogóle cos się da w tej cenie, jeśli drożej to czy dużo? Fajnie by było jakby trochę GB do internetu dało się dołożyć, bo pod koniec okresu rozliczeniowego zdalna nauka słabo chodzi ;) aha, jakby była jakaś oferta z super laptopem to też by nas interesowało, bo za jakiś czas i tak musimy dziecku laptopa kupić. 

Jak ktoś ma jakiś pomysł piszcie proszę. 

 

Dzięki

Kasia

 

Aha, nie wiem czy to pomoże, ale obecnie mam telefon na kartę w plusie, nie jest połączony z żadnym pakietem, jakby było korzystnie tez mogę wejść w abonament. Generalnie jesteśmy elastyczni, tylko nie mam cierpliwości do rozmawiania z tymi wszystkimi konsultantami, dlatego pisze tu bo tam jak nie będę miała o niczym pojęcia to wcisną mi jakąś tandetną ofertę. 

 

Edytowane przez kasia.pre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO
  • Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO
  • Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (2 dekodery) signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2011271547
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
  •  
  • Witam,posiadam pakiet jak wyżej w umowie na 2 lata do 5.01.2022(czyli jeszcze rok). Chciałbym zapytać jeżeli chciałbym kontynuować umowę ale bez HBO to jaka by było kwota abonamentu przy obecnych stawkach?. Rozumie że zmiany i ewentualne przedłużenie jest możliwe dopiero na mniej niż 6 miesięcy do końca obecnej umowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kasia.pre, jak działa Ci internet w Plusie? Może warto z niego zrezygnować i wziąć internet stacjonarny,, oczywiście jeśli jest taka możliwość a jesli nie ma to przetestować oferty innych operatorów komórkowych?

Co do oferty z laptopem to ogólnie operatorzy nie dają ciekawego sprzętu więc lepiej kupić samemu ale teraz nie bo ceny są chore, trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...