Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.05.2020 o 21:01, stan69 napisał:

@Ceberebek obie umowy z tymi pakietami dostaniesz teraz na 24/6, a Eleveny w umowie to 10 zł.

Co do pierwszego pytania, to myślę, że wiadomo o co chodzi.

To "ekonomiczniej" dla portfela lepiej by mi było wziąć umowy 15/1 niż 24/6, a następnie znowu 12/3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2020 o 21:00, czerstwy napisał:

Panowie kiedy idzie dostać Rodzinny HD za 5 zeta posiadając obecnie Rodzinny+Cinemaxy za 20 zeta? Jak będzie 4 miesiace w icok do końca umowy? Oraz czy idzie coś dostać na miesiąc za free? Interesują mnie tylko opcje premium typu Rozrywka,HBO czy PSP.

 

Gdy w ICOK-u będzie 5. HBO na pewno można dostać - przećwiczone jakieś dwa tygodnie temu - reszta chyba też do wyciągnięcia, ale ponieważ nie potrzebuję, nie zagłębiałem się.

4 godziny temu, Ceberebek napisał:

To "ekonomiczniej" dla portfela lepiej by mi było wziąć umowy 15/1 niż 24/6, a następnie znowu 12/3 ?

Policz :)

Edytowane przez rsw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rsw napisał:

 

Gdy w ICOK-u będzie 5. HBO na pewno można dostać - przećwiczone jakieś dwa tygodnie temu - reszta chyba też do wyciągnięcia, ale ponieważ nie potrzebuję, nie zagłębiałem się.

Policz :)

Policzyłem...?

I wychodzi, że 15/1 będzie mnie taniej kosztował do ewentualnego, kolejnego przedłużenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedłużyłem umowę z CP na Familijny HD +Multiroom za 30 zł na 24/3 z 1 miesiącem gratis HBO, Cinemamax, Eleven, Pakietem erotycznym, Polsat Sport Premium, teraz pomyślałem czy mogłem dostać jeszcze Pakiet Max HD na miesiąc? 

Edytowane przez TroolArtur
Błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rsw napisał:

Do przedłużenia to na pewno :) ale średnia raczej wychodzi na korzyść 24/6.

Chyba raczej nie ;)

Przy umowie 15/1 - po odliczeniu darmowego miesiąca i 6 miesięcy przed końcem to muszę zapłacić za 8 miesięcy. Przy umowie 24/6 wychodzi do zapłaty 12 miesięcy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ceberebek jakiś zysk jest przy 15/1, OTG płatne jest, a w 24/6 nie. Ale to nie jest ważne, co na to druga strona umowy, czy przejście z 12/3 na 15/1 i potem znów na 12/3 zadziała ? Ja myślę, że nie, to im nie przejdzie w systemie. Te umowy 15/1 są od listopada ub.roku, więc około sierpnia będą wypowiadane przez niektórych abonentów i ciekawe czy dostaną 12/3.

Jeden, może dwa tel. do DUK i coś powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...