Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przedłużyłem ofertę wraz z wymianą dekoderów w związku z czym dostałem 4 miesiące gratis umowa na 24. Umowę podpisałem tydzień temu. Okazało się iż potrzebuje jeszcze jeden dekoder do multirooma, wiąże się to że zmianą w umowie i utracie 4 miesięcy gratis, mogę również poczekać 4 miesiące i wtedy przedłużyć. A czy jest możliwość odstąpienia od umowy podpisanej ( minął tydzień ) i przedłużenia jej jeszcze raz na tych samych warunkach + dodatkowy dekoder ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 19:25, cludy napisał:

Czy ty do mnie piszesz? Bo moze nie zauważam, ja wiem o co chodzi z wyliczaniem i umowami. Ale chyba po tym 19 letnim kabarecie mam dosc tej imprezy. A opcja na 24 to istne samobójstwo. 

Jeżeli pisze pod Twoim postem to raczej do Ciebie :). W przeciwnym razie cytował bym czyjąś wypowiedź.

Także @cludy skoro wiesz o co w tym chodzi ,masz duży staż w firmie ,to wiesz też jakie kanały oglądasz. Sam się kiedyś zastanawiałem czy dla dwóch kanałów jest sens płacić więcej za wyższy pakiet. Po przeliczeniu wyszło mi,że nie. Także możesz zostawić podstawowy pakiet za 5 czy 20 zł.dobrać konkurencję z Canal+. Możesz mieć podstawowy pakiet i dobrać jeden z serwisów filmowych na przykład HBO GO. Możesz całkiem zrezygnować z tradycyjnej telewizji na rzecz Ipli ,Playera, HBO GO. W tej chwili są duże możliwości pod tym względem w zależności co Cię interesuje.Decyzja należy do Ciebie.

W dniu 26.12.2019 o 17:53, cludy napisał:

 (Tylko proszę bez agresji, bo nie marudzę.) 

Piszę na luzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie,

 

Obecnie: Familijny Max HD, Film HD, Polsat Sport Premium, Cinemax HD, Sport HD, Eleven Sports HD, On the go. Umowa 24/6. 80zl + 5zl evobox. 

 

Nowa umowa zapewne zostanie taka sama, 24/6. Pytania mam dwa - czy da sie zejsc z tych 5zl za evoboxa i czy wypowiedzenie za cbs action mozna wyslac w icok w formie elektronicznej (bez skanu pisma)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 15 miesięcy i abonament 80 zł lub 24 miesiące i 70 zł miesięcznie ,jeżeli dobrze pamiętam. Dekoder do wymiany. Nawet jeżeli mamy Evoboxa to trzeba go wymienić na taki sam model. Dopiero wtedy można się pozbyć czynszu za dekoder.

Odnośnie wypowiedzenia przez ICOK ,żadnych skanów ,załączników. Na swoim koncie ,należy napisać normalny tekst wypowiedzenia i to wszystko. Oba te zagadnienia dosyć często się tu pojawiały lub w  dziale dotyczącym CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 14:10, stan69 napisał:

Nie masz jeszcze Ekstraklasy i fikołków, a pakiet VOD pewnie gratisowo na 6 mies., bo reszta to 125 zł.z multiroomami.

Proponowane warunki umowy powinieneś mieć w e-mailu na swojej poczcie. Co do dekoderów to może ktoś z użytkowników doradzi.

Racja, nie mam Ektraklasy.

 

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć nt. dekoderów. Cz mogę wymienić tylko główny + jeden dodatkowy, a resztę zostawić stare (HD3000). 

Problem polega na tym, że w domu mam dwie sieci WiFi i nie mam wszędzie tej samej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sebap napisał:

@qbuss

Jeśli to Twoje sieci to może warto mieć tylko jedną sieć? Drugie urządzenie ustawiasz jako AP i po kłopocie.

Muszę kogoś do tego zawołać, bo ja się nie znam. Tak mi skonfigurowali przy instalacji i tak mam do dzisiaj, chociaż nie powiem - jest to bardzo denerwujące jak muszę się przełączać między sieciami jak idę na górę albo na dół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sebap napisał:

Skoro routery WiFi to połączone bezprzewodowo, prawda?

Pytam o routery.

Antena na dachu, kabel na strych gdzie znajduje się jakieś urządzenie od którego odchodzą kable do dwóch routerow, jednego na piętrze drugiego na parterze. W domu mam więc Internet od jednego dostawcy, ale dwie sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...