Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wuzel-jeszcze raz dzięki.Jeszcze jedno pytanie.Czyli HBO HD kosztuje 30 zł,i nie ma znaczenia długośc umowy?12/3 ew 24/6?A jak wygłąda sprawa z dostępem do HBO poprzez aplikację,np na smart TV?Jeżeli już bedę płacił Polsatowi te 30 zł,to bedę miał możliwość korzystać poprzez smartTV(ew telefon)?Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem dzisiaj w punkcie Polsatu żeby wypowiedzieć umowę w związku z usunięciem kanału CBS i pan w punkcie trochę mnie wystraszyl twierdząc że nie każdy kto ma pakiet Film HD ma kanał jako gwarantowany i może tak zrobic, dodam że mój pakiet to familijny max HD, film HD, sport HD i Cinema HD. W związku z tym pytanie czy ma rację czy zrobił to specjalnie aby mnie wystraszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kalash napisał:

Witam, byłem dzisiaj w punkcie Polsatu żeby wypowiedzieć umowę w związku z usunięciem kanału CBS i pan w punkcie trochę mnie wystraszyl twierdząc że nie każdy kto ma pakiet Film HD ma kanał jako gwarantowany i może tak zrobic, dodam że mój pakiet to familijny max HD, film HD, sport HD i Cinema HD. W związku z tym pytanie czy ma rację czy zrobił to specjalnie aby mnie wystraszyc

Trzeba sprawdzic ostatnią umowe ,czy kanał CBS Action jest gwarantowany.Troszke wcześniej ktoś napisał ,że umowy sprzed czerwca 2019 miały CBS w gwarantowanych.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znawców i proszę o pomoc.

Złożyłem rozwiązanie umowy dwa dni temu i dzisiaj dzwonili z działu utrzymania klienta. Obecnie posiadam opcję z wszystkimi dostępnymi kanałami, gdzie brakuje tylko Polsat Sport Premium. Chcę zmniejszyć abonament, bo w sumie telewizor oglądam bardzo rzadko. Interesuje mnie opcja Rodziny HD za 5 złotych miesięcznie. Jest tylko jeden problem, ponieważ posiadam dodatkowy dekoder multiroom i dowiedziałem się przez telefon, że muszę go odesłać do głównej siedziby Cyfrowego Polsatu z prośbą o odłączenie go od głównego dekodera. Dopiero po zatwierdzeniu tego wszystkiego będę mógł przystąpić do rozmowy o nowej umowie. Dostałem jeszcze opcję płacenia 40 złotych za pakiet kosztujący normalnie 60 złotych. Mógłby się ktoś do tego odnieść, ponieważ chce się dowiedzieć, czy to odsyłanie dekodera naprawdę jest konieczne i jakie programy są w tym pakiecie Rodzinny HD.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (3 dekodery), Pakiet Eleven Sports HD. Płacę 115zł miesięcznie za całość.

 

Obecna umowa 15/3 (7 miesięcy do końca i posiadam CBS Action gwarantowany w umowie), poprzednie były to 12/3 (2018), 15/3 (2017), 24/6 (2015).

Co mogę obecnie wynegocjować? Interesuje mnie krótka umowa najlepiej 12/3 lub ewentualnie 15/3. Czy kwotę jaką płacę też dam radę jakoś zbić w rozmowie z DUK nie rezygnując z opcji jakie posiadam w abonamencie?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123  Witam,  posiadam pakiet Pakiet Familijny Max HD  Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD Kontrakt połączony w ramach smartDOM 4 - produkt rabatowany.  Do tego 1 MR.  Obecnie za to wszystko płacę 90 zł. Sprawdzałem, że jeśli zrezygnowałbym z tego i wziął nową umowę ale bez HBO (na którym mi nie zależy), i dołożył drugi MR (na którym mi zależy), płaciłbym po rabacie 10 zł -   80 zł.  Lepiej zrobić tak jak napisałem, czy może uzyskam lepszą ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Familijny Max HD + HBO + Cyfrowy Polsat Go za 70 zł miesięcznie z dekoderem Evobox PVR.

Myślę o zejściu na Familijny Max HD i wspominane tu wielokrotnie 24/3 za 30 zł miesięcznie.

 

1. Czy da się to zrobić pozostawiając Evobox PVR bez czynszu miesięcznego?

2. Jak rozumiem po wypowiedzeniu najwcześniej 4 miesiące przed końcem umowy?

3. Kiedy brać do tego multiroom (przed/razem/po przedłużeniu umowy)?- i czy uda się go dostać za 5 czy 10 zł miesięcznie?

4. Czy do Familijny Max HD 24/3 za 30 zł można dobrać cyfrowy polsat go? Jaka to dopłata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Familijny HD za 39,99 w opcji 29/3. Umowa kończy mi się za 2 miesiące. Chciałbym pakiet Familijny MAX HD w podobnej cenie. Dekoder HD 5000 ale nie mam parcia na jego wymianę. Co mogę ugrać przedłużając umowę? Byłem w salonie ale oferta Familijny HD w opcji 29/3 za tą sama cenę to chyba jakaś kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, porto07 napisał:

Witam. Z końcem roku upływa mi 6 gratisowy miesiąc umowy ( na 24 miesiące ), czy mogę ją wypowiedzieć ( bez żadnych kar ) z powodu usunięcia kanału CBS Action? Jeśli tak, to kiedy umowa wygaśnie - z końcem roku 2019 ??? Dzięki z góry za odpowiedź.


Witam.

Zgodnie z regulaminem świadczenia usług, wszyscy Klienci, którzy mieli kanał CBS Action gwarantowany w ofercie i nie akceptują jego utraty, mogą z tego powodu złożyć oświadczenie o rozwiązaniu umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, jednak nie później niż 30 dni od dokonania zmiany, czyli od dnia zawiadomienia do dnia 30 stycznia 2020 r. Następnie rozwiązanie kontraktu nastąpi z najbliższym okresem rozliczeniowym. W pierwszej kolejności sugeruję jednak, abyś zweryfikował na umowie informację, czy program był gwarantowany.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...