Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Przy takiej ofercie czynszu się nie pozbędziesz na EVOBOXa, po rezygnacji z OTG cena będzie nie 55 zł, a 50 zł. Po wypowiedzeniu możesz liczyć na miesiące gratisowe -  6 w przypadku umowy na 24 miesiące, 3 w przypadku umów na 12 lub 15 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2019 o 14:37, SatExpert napisał:

Kolego, to nie nc+. :) Tu wypowiedzeniem można ugrać anulowanie miesięcy pozostałych do końca umowy+nową porcję darmowych miesięcy. :)

Czyli gdybym to zrobił na 6  miesięcy przed końcem .. i zgodziłbym się na nową umowę to te 6 miesięcy bym miał "anulowane " ?? i weszłaby w życie nowa umowa np 24 miesięczna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Przy takiej ofercie czynszu się nie pozbędziesz na EVOBOXa, po rezygnacji z OTG cena będzie nie 55 zł, a 50 zł. Po wypowiedzeniu możesz liczyć na miesiące gratisowe -  6 w przypadku umowy na 24 miesiące, 3 w przypadku umów na 12 lub 15 miesięcy. 

 

Widzę, że przy aktualnej ofercie "Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD" nie ma czynszu za Evobox'a. Nie można zrezygnować, np ze Sport HD aby zachować brak czynszu? (Dla mnie jest to chora opłata, ponieważ mam ten dekoder od 2 msc po jego debiucie w CP) 

 

Przy wspomnianym wyżej pakiecie cena z MR wyniesie mnie 75 zł a na TV mogę maksymalnie przeznaczyć 60 zł.. (oczywiście przy umowie max 15 msc...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 19:21, Max2 napisał:

To nie lepiej wziąść pakiet premium 15/1 z tym evoboxem,i nie mieć czynszu,potem przy przedłużeniu,możesz zejść na dowolny pakiet,,nawet rodzinny za 5 zł i niemasz czynszu.Ja tak zrobiłem.Czyli proponowali Ci te pakiety familijne bez dekodera 24/6,aż tyle miesięcy gratis??Ja jak sie w duk pytałem,to było tylko 24/3 w tym on the go w cenie.Wiem że tyle gratisów to było ale koszt familijnego 40zł i max hd 50 zł,wtedy było pół roku gratis,ale nie w opcji 20zł i 30 zł.

Nosząc się z zamiarem zejścia do Familijny HD jak chciał @Romaldo to nie trzeba brać aż tak drogiego pakietu Premium żeby nie płacić czynszu 5 zł za dekoder. Z tego co jest na stronie CP wystarczy wziąć pakiet za 60 zł, jest tylko jednorazowa opłata 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, SatExpert napisał:

Tak. ?

NA przyszłość będę wiedział ;) wiec jak mam 2 miesiące do konca szybko zadzwonie do DUK i zobaczę co zaproponują :P

 

 

Dzwonił do mnie DUK Oferta taka

115 - 25 zł rabat w ramach SD daje 90 zł . Umowa na 24/6  co daje średnio 67,50  i anulują tylko ostatni miesiąc płatności.

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
  • Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=1810310731
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

 

obecnie 54,99

do tego dojdzie polsat sport premium ..

Coś do ugrania czy brać ??

Edytowane przez kubek1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie posiadam pakiet Familijny + Cinemax za 39,99 zł i podpisywałem umowę 24/6

 

Co aktualnie mogę otrzymać interesuje mnie pakiet Familijny lub Familijny MAX. Na ile miesięcy umowę mogę dostać 24/6 ? Bez wymiany dekodera. Obecnie mam HD 5500. A jak by to wyglądało przy EVERBOXIE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam obecnie jakąś starą umowę Pakiet Familijny HD za 39.99 i do tego jakiś router . Chcę obniżyć rachunki i zastanawiam się co mogę dostać, ilość kanałów mi odpowiada ale nie pogardziłbym np większą liczbą kanałów filmowych np FilmBoxy albo Cinemaxy. Da się utrzymać tą kwotę i dostać taka ofertę ? Jeżeli nie to jaka by była najtańsza opcja  z tymi kanałami FilmBox i Cinemax oraz jaka była by oferta na ten Pakiet Familijny który juz posiadam ale zeby juz nie płacić tych 40zł? Interesuje mnie tez w sumie jakis router zeby nagrywać czasem coś w telewizji , moge zapłacic całą kwotę z góry.

Edytowane przez jan111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2019 o 11:30, Crazy_Sat napisał:

Witam

Posiadam EVOBOX PVR

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Eleven HD za 70 zl .
Umowę miałem na 12/3 . Konczy sie 2.4.19 r. Tak wiem nie zlozylem wczesniej wypowiedzenia i zawalilem.
Chcialbym dobrac MR i jesli by sie dalo antene kupic ( jesli to ma sens) . 
O co moge sie starac maksymalnie ? Wypowiedzenie zloze dzis .
 

PZDR
 

 

Dzwonili :P  Najpierw umowe wciskal na 24 miechy . Zapytalem o mniejsza i nagle 15/3 .

Z 1 MR wsio wykosztuje 75zl . 29 za dekoder , Anteny do 68 zl a z unicable za 109 ale narazie nie maja.

Nic wiecej raczej nie ugram .

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mój aktualny pakiet wyglada tak:

 

add55029bbada87cgen.png

 

Płacę za to 105 zł miesięcznie. Umowę mam aktualnie chyba 15/3, kończy się 6 maja, a wypowiedzenie złożyłem w piątek (tak wiem, że przespałem, ale nie mam na to za bardzo czasu). Dzisiaj miałem telefon i pierwsza błędna propozycja wygladała tak, że otrzymam to samo co mam plus PSP w tej samej cenie 105 zł na czas 24/6. Po głębszym zastanowieniu Pani Konsultant okazało się jednak, że popełniła błąd i zaproponowana oferta kosztować będzie 115 zł w trybie 24/6. 

Chciałem się tylko upewnić, czy ta oferta jest OK (czyli typowa, standardowa jaką się otrzymuje)? Drugie pytanie to kiedy najlepiej przedłużyć umowę, jeśli okres rozliczeniowy mam do 6 dnia miesiąca? Datą przedłużenia jest akceptacja oferty telefonicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem ;)

 

Chce się zorientować co mogę otrzymać przy przedłużeniu umowy.

 

Mam pakiet Premium Max + VOD i płace 110 zł.

Oferta na przedłużenie 6 msc 100 zł, od 7 miesiąca 110 zł. Umowa na 29 miesięcy.

Pytanie co mogę uzyskać ? Wypowiedzenie wysłane 

 

Wiem że pewnie jest gdzieś już odpowiedź, ale nie mogę się odnaleźć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie marca zostanie mi 6 miesięcy do końca umowy. Mam Pakiet Familijny Max HD ,Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Usługa Multiroom HD. Dekoder Evobox PVR i multiroom HD5500S. Kiedy warto zadziałać żeby coś korzystnego dostać? Obecnie płace 75zł/mieś. Pakiety chciałbym zostawić takie same ewentualnie bez pakietu Cinemax i Sport. Sprzęt też zostawiłbym taki sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, stan69 napisał:

Wypowiedzenie już możesz wysyłać,od połowy marca będziesz miał korzystne oferty

Wypowiedzenie niech złoży nawet dziś to DUK się jeszcze przed niedzielą odezwać.

Godzinę temu, Jerzykowski napisał:

W połowie marca zostanie mi 6 miesięcy do końca umowy

Jeśli ICOK pokazuje 7 to ty już masz 6 do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W tym tygodniu złożyłem wypowiedzenie umowy. Obecna była 15/3 a zawierała

 - Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

 - Pakiety  dodatkowe: Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD; Pakiet Cinemax HD, Usługa Multiroom HD , Pakiet Eleven Sports HD.

 

Za to wszystko płaciłem 75zł/mc.

 

Teraz jestem zainteresowany umową 12/3 i dodatkowo chciałbym mieć pakiet PSP.

Z tego co wyczytałem cena by się kształtowała w okolicy 85zł/mc. Czy dobrze wyliczyłem?

 

Z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam

R.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Chciałbym uzyskać informację co obecnie mogę ugrać. Wypowiedzenie złożone wczoraj. Posiadam evobox i 

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
  • Umowa była 12/3 średnio płacę obecnie 67,50
  • Dziękuję za to forum. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...