Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę tylko powiedzieć, że nie będzie lepszych ofert na początku grudnia. :) Od dziś weszły oferty, gdzie OTG jest za 0 zł przy każdym pakiecie i każdej umowie na 24 miesiące w ramach promocji świątecznej. Także czekanie może spowodować tylko to, że możesz stracić kolejny okres rozliczeniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, swojadroga napisał:

@czytnik a kiedy masz cykl rozliczeniowy? Żeby się nie okazało, że stracisz miesiąc, który możesz anulować.

Do 6 każdego miesiąca, a umowa obowiązuje do 6 czerwca 2019.

 

33 minuty temu, Nowy 123 napisał:

A na co liczysz lepszego? 12/3? :)

Jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód na to, że sprzedaż LM i LE z kanałami PSP nie idzie. Dotychczas po przejściu do zakładki TV Satelitarnej widzieliśmy pakiety z Polsat Sport Premium, zaczynające się od 60 zł. Do pakietów bez PSP trzeba było przejść klikając na odpowiednią opcję z boku. Teraz jest odwrotnie. Znalazła się też umowa na 24 miesiące i jeszcze pół roku za free. No brawo. Zmiękła faja, ale ja - za ich wcześniejsze podłe rzeczy z tym związane - nadal dziękuję, nie skorzystam. Prędzej wezmę w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dla stałych abonentów nic się nie zmieniło - były umowy 24M z PSP i 6M gratis. Doszło OTG gratis i tyle. Dno. Też przechodzę do nc+. W tej samej cenie tam dostanę oprócz tego co tutaj w pakiecie za 110 zł także paczkę C+ (reszta jest ta sama) a tutaj Polsaty Sport które siadły sportowo. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla wszystkich były chyba, ale nie interesowałem się tym zbytnio. Dotychczasowym klientom - jeśli nie kończyła się umowa - wpychali  cyrograf na 36 m-cy. Ta oferta jest chyba dla wszystkich bez względu na czas umowy do końca, tak? Czy coś źle rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rotalplus napisał:

Na stronie są oferty dla nowych. Oferty się nie zmieniły  - przeszły drobny lifting

Ale dla mnie te oferty są dostępne, czyż nie? Mam 18 m-cy do końca umowy, więc nic mi się nie kończy. Jeszcze wczoraj miałem do wyboru tylko opcję na 3 lata. Teraz chyba mógłbym podpisać nową umowę (aneks) na to, co zaprezentowali? Czy jest jakieś zabezpieczenie, że nie? Nie wczytałem się w regulamin, dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dartman napisał:

Też na poważnie zastanawiam się nad przejściem do nr +. Dziś pojawiła się opcja exstra+ z Canal + , HBO  w cenie 99 zł

 

Właśnie. Z tym, że nie wiadomo, co w następnym sezonie. Znając Cyfrowy Polsat i ich podejście może się okazać, że zaczną dobierać się do klientów konkurencji i np. zabiorą nc+ LM i LE albo sprzedadzą za kosmiczne pieniądze.

 

58 minut temu, rotalplus napisał:

Nie ma jeszcze w tej sprawie informacji, ale raczej jest to niemożliwe przy tak długim okresie. Prędzej może się pojawić opcja zakupu samych kanałów PSP na czas nieokreślony.

Wydaje mi się, że powinienem móc mieć możliwość przejścia na wyższy pakiet podpisując nową umowę i rezygnując z gratisów obecnej. I chyba teraz mógłbym mieć opcję na 24 m-ce, a nie na horrendalny czas 36 miesięcy. Ale jak powiedziałem - dziękuję. Nie będę tolerował hańbienia klientów, których najpierw zhańbią, a potem częstują cukierkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też w APS nawijali makaron na uszy, że LM będzie w najwyższym pakiecie (99zł). Skorzystałem z okazji i przeszedłem z nc+. Ale po wyciętym numerze z podpisaniem nowej umowy na 36 m-cy stwierdziłem, że jeszcze 11 miesięcy do końca umowy wytrzymam. A potem adios Polsat. Szkoda tylko będzie Evoboxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi 4 miesiące do końca umowy, pakiet premium za 49.99 rabatowany oczywiście , plus 10 zł multirom. 

Czy mógłbym teraz skorzystać z świątecznej promocji i przedłużyć umowę na pakiet za 80 zł? 

Po moich obliczeniach i płacenia od pieszego okresu rozliczeniowego, cena za tv wynosiła będzie  mnie niecałe 48 zł, myślę że to dobra oferta.

Edytowane przez kapusta7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, jak należy czytać tę informację?
Do kiedy umowa trwa, a w zasadzie kiedy ją wypowiedzieć, żeby skorzystać z najlepszej  promocji przy przedłużaniu ?
 
Data wejścia w życie umowy / zmiany:
28.04.2018
Pozostały okres obowiązywania umowy:
9 miesięcy signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=1810310731
Bieżący okres rozliczeniowy:
28.10.2018 - 28.11.2018
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek2017 jeśli będziesz chciał pozostać na tym samym poziomie cenowym (lub wyższym) to złóż rezygnacje gdy w ICOK będziesz miał 7 miesięcy do końca wtedy masz dostępne ofert z duk z darmowymi miesiącami i możesz anulować 6 miesięcy starej umowy. Jeśli chcesz obnizyc to musisz czekać aż będzie mniej niż 5 miesięcy do końca umowy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Nowy 123 napisał:

@bartek2017 jeśli będziesz chciał pozostać na tym samym poziomie cenowym (lub wyższym) to złóż rezygnacje gdy w ICOK będziesz miał 7 miesięcy do końca wtedy masz dostępne ofert z duk z darmowymi miesiącami i możesz anulować 6 miesięcy starej umowy. Jeśli chcesz obnizyc to musisz czekać aż będzie mniej niż 5 miesięcy do końca umowy. 

 

Dziękuję, czyli po 1 stycznia 2019 będę mógł oczekiwać oferty promocyjnej na przedłużenie umowy na korzystniejszych ( max 24 miesiące z darmowymi) niż obecnie warunkach ( 36 miesięcy) na posiadany pakiet Premium Max bez rozrywki?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko.Posiadam od 12.2017r  Premoim Max-99zl.

Minimalny obowiązek abonamentowy:
Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go)                       Podstawowe zobowiązanie: Familijny Max HD.Dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności                                                          Film HD,HBO HD,HBO GO,CP GO OTG,Cinemax HD,Sport HD.Czy moge zrezygnowac z elastycznych np HBO obu i Cinemaxow i wziasc w zamiac Kanaly z  rozgrywkami Ligi Mistrzow?Podpisalem umowe na 24mcy w grudniu.Dzieki z góry za odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rotalplus napisał:

Elastyczność jest tylko z nazwy. Twój minimalny obowiązek to oferta Premium Max, więc nie możesz zrezygnować

Dziekuje

29 minut temu, SatExpert napisał:

Kanały PSP dostaniesz tylko jak przedłużysz umowę. :)

A gdybym przedluzyl to na jaki abonament moge liczyc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...