Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dziś przy okazji wymiany uszkodzonego HD5500s zostałem uświadomiony że zostały 4 miesiące i jest dla mnie oferta, przy której mogę wymienić zdezelowany główny dekoder przy umowie na prawie 3 lata i być może jakiś miesiącach gratis, co mnie trochę ostudziło ;)

O co chodzi?

Mam Sagema ESI-88 plus multiroom HD5500s. HD5500 to jest kosmos, jeśli chodzi o działanie w porównaniu do ESI-88. ESI mi się wiesza, często mam czarny ekran i brak dźwięku i muszę wyłączać i ponownie go włączać, jest przeraźliwie wolny, zawiesza się przy przełączaniu kanałów (3-4 do przodu, stop, liczymy do dziesięciu i nagle z kopa przewija sam o 20), EPG to całkowita porażka i wolę z internetu wyświetlić program, niż kopać się z koniem oraz wydaje mi się, że lepszy obraz daje jednak HD5500s.

 

No więc, jakie mam opcje jeśli chodzi o Multiroom? Chętnie widziałbym 2x przyjemny i szybki HD5500s, ale jak rozumiem, "nie da się".

 

I jakie mogę dostać warunki przedłużenia przy pakiecie jaki mam i chcę przy nim zostać: Pakiet Familijny Max HD  (z Cinemax, Sport, Film HD) + Opcja ON THE GO  + 1x Multiroom? Obecnie mam 15/3 za 74,99zł. Nie interesują mnie Eleveny, Premiumy, HBO.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś mi pomoże?  W tej chwili place 40zl za pakiet . Chyba familijny i 5zl za dekoder. W sumie to trochę dużo za te kanały.  Chciałabym wysłać wypowiedzenie.  Co mogę od nich ,,żądać "  tak żeby w sumie przez cały okres umowy wyszło 20zl.

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły temat - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy możesz złożyć już nawet w dniu jej podpisania. ;) Najważniejsze, aby w jego treści było wyraźnie napisane, że umowa ma się zakończyć wraz z końcem okresu podstawowego określonego w umowie.

Jeżeli dekoder HD3000 masz obecnie jako urządzenie główne to przedłużając umowę, możesz go oczywiście wymienić na dekoder Evobox HD. Ale wówczas będzie mniej miesięcy gratis, bo tylko 1, zamiast 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymienisz dekodera na Evobox przy rodzinnym za 5 zł. @Barti miesięcy darmowych nie będzie żadnych jeśli kolega będzie chciał ofertę z niższą ceną. I pakiet rodzinny w najtańszej opcji z wymianą dekodera będzie za 10 zł miesięcznie płatny od początku. Mniej miesięcy darmowych jest tylko przy cenach regularnych czyli np rodzinny za 20 zł a przy obnizonych nie ma żadnych darmowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przeczytałem kilka ostatnich stron i chyba wiem, ale się upewniam.

 

Moje ostatnie umowy to: 15/5 -> 15/5 -> 12/5 -> 15/3 (obecna, od 11.2017 do 02.2019):
Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,99, multiroom za 0 zł
Trzy miesiące miałem darmowe, 9 już opłaciłem (nieźle przysnąłem :D ach te zlecenia stałe w banku...)

 

Chciałbym zatrzymać to samo, nie wymieniać sprzętu (HD3000 i HD6000).
Dobrze rozumiem, że mam takie trzy opcje: 24/6, 15/3 i 12/3 ??
12/3 przysługuje, bo teraz mam 15/3, tak?

 

Aha no i poprzednio byli magicy na forum, którzy po ugadaniu na forum dzwonili do mnie z DUK.
Ktoś dzwoni teraz też? Nie chce mi się dzwonić do DUK samemu po żebry ;-)
@Specjalista Cyfrowy Polsat ??

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez marcel_82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Na wstępie: jestem w szoku, że Cyfrowy Polsat ma tylko trzy pakiety telewizyjne do wyboru (20,60,100?). :shock: 

Po prawdzie, trochę zaspałem... Zostało mi już tylko 2 miesiące z umowy 12/3.

 

Aktualnie mam Familijny Max HD + HBO HD + Cinemax HD + 1x multiroom  - umowa 12/3, za 74,99 zł.

 

Oferta programowa teoretycznie mi odpowiada (nie oglądam piłki nożnej). Czy można teraz coś lepszego uzyskać (biorąc pod uwagę tylko telewizję bez dodatków)?

Jak już wyżej pisałem, zostało mi ostatnie 2 miesiące umowy. Czy muszę składać wypowiedzenie, czy mogę od razu zadzwonić do DUK (jaki numer)?

 

Pozdrawiam i dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem złożyć w punkcie Plusa wypowiedzenie (do końca umowy 7 miesięcy), ale obsługa odmawiała. Musiałem użyć krzyku, żeby zmienił zdanie. Pomogło, więc teraz czekam na telefon z DUK. Mam pakiet Premium Max z multiroom za 105 zł miesięcznie.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy! Jeszcze jedno pytanie. Teraz mam HD 7000 + HD 3000 multiroom. Chciałbym Evobox PVR (na główny) + HD 7000 (na multiroom). Czy możliwa jest taka wymiana? Jakie są koszty przy przedłużeniu umowy za taką zmianę? Jakaś aktywacja Evobox, koszt  miesięczny? Jak się nie da utrzymać HD 7000 jako multiroom, to może wymiana na Evobox Lite? Jakie koszty takich operacji? Napiszcie, proszę.

 

Pewnie to jest gdzieś na stronie Cyfrowego Polsatu, ale trzeba wiedzieć gdzie szukać. Teraz strona jest skonstruowana pod miłośników Ligi Mistrzów. Może dlatego nie ogarniam, bo ja piłki nie oglądam.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2018 o 17:46, marcel_82 napisał:

Witam!

 

Przeczytałem kilka ostatnich stron i chyba wiem, ale się upewniam.

 

Moje ostatnie umowy to: 15/5 -> 15/5 -> 12/5 -> 15/3 (obecna, od 11.2017 do 02.2019):
Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,99, multiroom za 0 zł
Trzy miesiące miałem darmowe, 9 już opłaciłem (nieźle przysnąłem :D ach te zlecenia stałe w banku...)

 

Chciałbym zatrzymać to samo, nie wymieniać sprzętu (HD3000 i HD6000).
Dobrze rozumiem, że mam takie trzy opcje: 24/6, 15/3 i 12/3 ??
12/3 przysługuje, bo teraz mam 15/3, tak?

 

Aha no i poprzednio byli magicy na forum, którzy po ugadaniu na forum dzwonili do mnie z DUK.
Ktoś dzwoni teraz też? Nie chce mi się dzwonić do DUK samemu po żebry ;-)
@Specjalista Cyfrowy Polsat ??

 

Pozdrawiam!

 

Nikt nie może potwierdzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam ze starej oferty  przez PSP (aktualna umowa jest na 12/3), pakiet bez HBO (Familijny Max HD + sport, film, cinemax, eleveny etc. to co było za 69,99) i do tego On the Go za 5 zł/mc, razem płacę 74,99 zł na mc.

 

Do końca umowy 3 mc, wypowiedzenie poszło pocztą. Za kilka dni jak nie będą dzwonić to może sam ich ponękam, tylko nie wiem do końca na co mogę liczyć.

Mam moduł CI+ i chcę przy nim pozostać, więc byłby aneks bez wymiany sprzętu.

 

Po umowie 12/3 najkrótsza możliwa to zapewne 15/3? Tak/Nie?

 

Umowa na CP to umowa uprawniająca do smartdomu (internet), więc najtańsze pakiety w CP odpadają. Najsensowniej dla mnie wypadają pakiety:

środkowy z PSP z opcją On the Go, więc wychodzi 85 zł/mc...

środkowy bez PSP z opcją On the Go, wychodzi 65zł/mc, z elevenami aż 80 zł/mc (drożej niż mam obecnie taką samą zawartość programową).

 

Czy ceny za pakiety są sztywne i żonglują wyłącznie darmowymi miesiącami? Czy są może w stanie obniżyć ceny za pakiety?

Edytowane przez seea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet: 

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO + Multiroom HD, dekoder Mini HD2000 i HD7000. Pozostało 11 miesięcy do końca umowy. Płacę 94 zł. Na co mogę liczyć? Interesuje mnie wymiana dekoderów. Mam je 3 lata.
Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście!!! Post napisany chaotycznie, jednym "ciągiem", bez żadnych znaków interpunkcyjnych i przestankowych. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy tekst wypowiedzenia jest prawidłowy? Nie chciałbym zrobić błędu.

 

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A.  ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

 

Umowa kończy mi się 9 grudnia i nie będę jej przedłużał, ale z ciekawości co mogę dostać? Mam Familijny + Sport + Film. Płacę 79,99 z dwoma multiroomami. Przechodzę na telewizję AVIOS światłowodową u lokalnego operatora.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksik1000 Witaj, rozumiem, że podjąłeś przemyślaną decyzję w oparciu o zaprezentowaną Ci ofertę przedłużenia umowy. Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz jeszcze korzystać z usług Cyfrowego Polsatu. Treść wypowiedzenia, którą przedstawiłeś, jest prawidłowa. Możesz także zawrzeć powód swojej decyzji.

Pamiętaj o podaniu następujących informacji we wniosku:

- dane personalne osoby, która podpisała umowę,

- dane sprzętu (numer seryjny dekodera, numer dostępu warunkowego i numer karty),

- jeżeli dekoder jest udostępniany - formę zwrotu kaucji (nazwa banku i pełny numer rachunku bankowego lub adres, na który mają być przekazane pieniądze),

- czytelny i własnoręczny podpis osoby rozwiązującej umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2018 o 20:16, kubek1984 napisał:

Daj znać, co tobie zaproponują. Mam podobną sytuację. ;)

 

Dziś pierwsza propozycja: umowa na 24 miesiące za 95 zł, w tym 6 miesięcy gratis, pakiet Premium Max. Zrezygnowałem z tej oferty. Ma zdzwonić na początku grudnia. Może będą lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...