Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz Familijny Max HD z Film HD i Sport HD + Eleveny z dekoderem PVR7000 za 69,99zł /msc

Koniec umowy listopad 2018.

Chcę:

- Jak najniższy abo

- LM

- Eleveny

- EVOBOX

 

Czy mogę coś ugrać dając wypowiedzenie czy chcąc nowy dekoder będę musiał wziąć Rodzinny HD za 60zł jako nowy klient ?

Zawsze z wymianą dekodera miałem problem w CP. Nie dało się albo na fatalnych warunkach, dlatego pytam czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz rodzinny ale z Cinemax HD to na 24 lub na 29 z 6 miesiącami gratis. Przy krótszej umowie nie będzie cinemax. Cena za rodzinny po promocji 20 zł. On the go +5 zł.

A po złożeniu wypowiedzenia na 6 m-cy przed zakończeniem umowy czyli po 9.08.2018 r nie będzie taniej ? Cena podana przez Ciebie to chyba cena dla nowego abonenta.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożeniu wypowiedzenia na 4 miesiące przed końcem umowy otrzymałem od DUK propozycję: pakiet Premium + 1MR w cenie łącznej 95zł, umowa na 24 miesiące z czego 6 za darmo. W cenie jest też OTG. Nic lepszego raczej już nie ugram? Rozumiem, że w APS nie otrzymam takiej samej oferty? Bo potrzebuje wymienić dekoder z MR, który się wiesza i coś mi się wydaje, że przez to, że nie przedłużam u nich nie będą tacy przychylni do wymiany jak akurat u nich będzie dobrze chodził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zaproponowali Ci przez 6 miesięcy niższą kwotę abonamentu, a nie zupełne 0zl.

 

Zupełne 0zł ale była to kobieta, więc różnie może być... jutro pójdę do innego punktu to zweryfikować. Ale udało mi się chociaż sprawnie wymienić dekoder multiroom i to dziwne bo HD3000 na HD5000, który miał być już niby niedostępny jako dodatkowy gdzieś czytałem. Czy EVOBOX jest dużo lepszy od HD5500s jeśli nie potrzebne mi nagrywanie? Bo jeśli się okaże, że jednak zmiana dekodera skróci ilość darmowych miesięcy to wole przy nim zostać bo jestem z niego nawet zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by było w przypadku 17 m-cy do końca ? Da się coś wynegocjować i wziąśc evoboxa i pakiet LM ?

Czy obecna jest nowa umową lub przedłużeniem z wymianą dekodera?

Jeśli nie, to istnieje taka szansa, ale promocja zwalająca z nóg nie będzie.

Zupełne 0zł ale była to kobieta, więc różnie może być... jutro pójdę do innego punktu to zweryfikować. Ale udało mi się chociaż sprawnie wymienić dekoder multiroom i to dziwne bo HD3000 na HD5000, który miał być już niby niedostępny jako dodatkowy gdzieś czytałem. Czy EVOBOX jest dużo lepszy od HD5500s jeśli nie potrzebne mi nagrywanie? Bo jeśli się okaże, że jednak zmiana dekodera skróci ilość darmowych miesięcy to wole przy nim zostać bo jestem z niego nawet zadowolony.

Zwyczajnie takiej oferty nie ma.

Skoro nie potrzebujesz dekodera z nagrywaniem, to przedłużanie umowy z wymianą na Evobox jest dla mnie nieuzasadniona ekonomicznie. Mniej miesięcy promocji, koszt aktywacji, ewentualny czynsz za coś co jest Ci zbędne.

Umowy 12/3 i 15/3 lub 24/6 z DUK po złożonym wypowiedzeniu zdecydowanie będą korzystniejsze dla Ciebie. I najlepiej przedłużaj umowy mając 6 rachunków do końca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po złożeniu wypowiedzenia na 6 m-cy przed zakończeniem umowy czyli po 9.08.2018 r nie będzie taniej ? Cena podana przez Ciebie to chyba cena dla nowego abonenta.

No jest taniej jeśli weźmiesz sam rodzinny bez Cinemax HD. To albo na 24/3 i cena 5 zł albo na 12/1 cena 10 zł ale w tych konfiguracjach nie ma Cinemax HD a pytałeś o taką opcję przecież. I po za tym obniżyć abonament można 4 miesiące wcześniej a nie 6. Sześć miesięcy wcześniej masz oferty tylko z tą samą ceną.

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz Familijny Max HD z Film HD i Sport HD + Eleveny z dekoderem PVR7000 za 69,99zł /msc

Koniec umowy listopad 2018.

Chcę:

- Jak najniższy abo

- LM

- Eleveny

- EVOBOX

 

Czy mogę coś ugrać dając wypowiedzenie czy chcąc nowy dekoder będę musiał wziąć Rodzinny HD za 60zł jako nowy klient ?

Zawsze z wymianą dekodera miałem problem w CP. Nie dało się albo na fatalnych warunkach, dlatego pytam czy coś się zmieniło.

 

Ktoś podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaeres, złóż wypowiedzenie i wedle moich informacji dostaniesz umowe 24/6 z wymiana dekodera bedzie 24/4 i z liga mistrzow to powinno byc 85zl abonamentu. Ewentualnie moga Ci dorzucic 5zl za najem dekodera, nie wiem od jakiej kwoty abo jest on bez oplat, na pewno przy abo 95zl jest  bez czynszu. Pytanie czy nie lepiej byloby wziasc nowa umowe ale wtedy chyba tylko 2 miesiace gratis na 24, abo 80zl (rodzinny ofc 60zl), no i lm dopiero od grudnia...

Edytowane przez Rakolinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecna jest nowa umową lub przedłużeniem z wymianą dekodera?

Jeśli nie, to istnieje taka szansa, ale promocja zwalająca z nóg nie będzie.

Zwykłe przedłużenie z włączeniem pakietu eleven na stałe. W aps mówili że najwcześniej jak mi zostanie 15 miesięcy to mogę przejść na evoboxa +5zł za dzierzawe i +10 lub 20 za sam pakiet Bo pakiet może mi już aktywować. Myślałem że może przez infolinie dało by się wcześniej to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musiałbym oszaleć aby na takie coś pójść.

Cinemaxów i innych badziewi nie oglądam, a płacę za to.

Interesuje mnie tylko LM i LaLiga.

Za 85zł ! ?

Wezmę najtańszy abonament jako nowy klient za 60zł

W takim razie nie rozumiem po co Ci umowa z CP gdzie będziesz miał tylko połowę La Liga. Lepiej sprawdź oferty konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie takiej oferty nie ma.

Skoro nie potrzebujesz dekodera z nagrywaniem, to przedłużanie umowy z wymianą na Evobox jest dla mnie nieuzasadniona ekonomicznie. Mniej miesięcy promocji, koszt aktywacji, ewentualny czynsz za coś co jest Ci zbędne.

Umowy 12/3 i 15/3 lub 24/6 z DUK po złożonym wypowiedzeniu zdecydowanie będą korzystniejsze dla Ciebie. I najlepiej przedłużaj umowy mając 6 rachunków do końca. ;)

 

Masz rację tylko ta pierwsza opcja jest czyli Premium + 1MR w cenie łącznej 95zł i umowa 24/6 i zgodziłem się na takie coś bo ta sama oferta była przed DUK i APS. Ale mam wątpliwości bo niby umowa na 24 miesiące, pozostały okres starej umowy 4 miesiące anulowany, a na umowie widnieje okres podstawowy: 29 okresy rozliczeniowe. Jak to zauważyłem wróciłem się do APS to Pan powiedział mi, że CP zmienił zapisy w umowie i reszta okresu po 24 miesiącach jest po to jakbym nie przedłużył  i nie wypowiedział umowy to daje gwarancje obniżonej ceny do 29 miesięcy ale mogę standardowo wypowiedzieć umowę miesiąc przed upływem 24 miesięcy. Teraz się zastanawiam czy dałem się nabić w butelkę czy faktycznie tak jest? Na poprzedniej umowie miałem normalnie 24 miesiące i 1 miesięczny okres wypowiedzenia i teraz po 20 miesiącach przedłużam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że nie ma takiej oferty. Wcisnęli Ci umowę na 29 miesięcy. Poprostu Cię naciągnęli, oszukali w APS.

Najgorsze, że nie bardzo masz teraz jak się z tego wykręcić. Zostaje Ci skarga na punkt i pismo do CP o anulowanie umowy zawartej pod wpływem błędu, wprowadzenia Cię w błąd. Na Twoją niekorzyść niestety jest fakt podpisania umowy przed zapoznaniem się z nią.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień po złożeniu wypowiedzenia konkretny pan z DUK zadzwonił i to samo co miałem to samo mam, tylko w umowie 12/3.

Ciekawostka ponoć nie można mieć 2 dekoderów z nagrywarką, więc zabierają mi HD 7000 i dają w to miejsce HD 5500s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...