Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie: czy nr. tel. 22 213 67 43 to numer zwykłej infolinii Cyfrowego Polsatu, czy to numer DUK Cyfrowego Polsatu? Czy możecie mi podać ewentualnie numer do DUK Cyfrowego Polsatu? Z góry dziękuję.

 

Do mnie dzwonili z tego nr parę dni temu.Mam 4 miesiące do końca umowy. Konsultantka zaproponowała mi VOD darmowy przy przedłużeniu umowy. Powiedziałem, że przedłużę jak dają mi chociaż 3 miesiące darmowe to stwierdziła, że niestety nie może. Dzisiaj wysyłam wypowiedzenie i czekam na telefon z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wraz z końcem roku kończy mi się umowa na pakiet Rodzinny HD za 19.90. Jeżeli uda mi się przedłużyć umowę za ten pakiet na 4.90 zł (po wysłaniu wypowiedzenia oczywiście), to czy ewentualnie będę mógł dobrać do niego jakieś opcje dodatkowe w promocyjnej cenie, np. Sport HD lub Film HD? Jeśli tak to jakie są ceny takich opcji? Z góry dziękuję za odpowiedź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc,

 

Mam Polsat Cyfrowy, pakiety ze SportHD i 2 multiroomy za 74,99zł, umowa od 26-10-2015, kończy się 31-10-2017 (?), a w ramach SmarDomu także abonament za Wszystko no limit plus kilka GB internetu za 34,99 (50% 75,00 zł).

Przymierzam się do powiększenia pakietu Polsatu o Eleven, OTG, wymiany dekodera na Evobox.

Korzystniej byłoby teraz, żeby to umowa na telewizję była zrabatowana 50%, bo za abonament na takich samych warunkach wychodzi 50,00 zł.

Czy jest sposób na osiągnięcie tego, bo wówczas łączne obciążenie byłoby 95 zł, a nie 115 zł?

Z góry dziękuję za pomoc. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wypowiedzieć umowę na TV, nie przedłużać jej i w ten sposób rozwalić smartDOM. Po skutecznym rozwiązaniu umowy 26-10-2017 (jeśli Twoja umowa jest na 2 lata), zawierasz nową umowę na TV, która stanie się umową uprawnioną w smartDOM (50% rabatu).

Tylko z tego co liczę, to lepiej Ci przedłużyć umowę na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven + OTG za 69,99zł + 10zł 2xMultiroom + 5 zł czynsz. Z telefonem w Plusie wyjdzie Ci w sumie 119,98zł, ale umowa w Plusie pewnie też Ci się za jakiś czas skończy i z nią bym pokombinował aby było taniej.

W sytuacji, kiedy rozwalisz smartDOM, to będziesz miał 75zł za telefon + Familijny Max HD + Sport HD +Film HD + Cinemax HD za 29,99zł (po rabacie smartDOM) + Eleven 15zł + 2xMultiroom 15zł + OTG 5zł + czynsz 5zł, czyli 144,99zł. Nawet jak pokombinujesz z telefonem przy przedłużeniu, to będzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za obszerne wyjaśnienie. Nie byłem świadom, że rabatu nie ma od dodatkowych programów i usług.

Czy, żeby przedłużyć umowę na telewizję na wyżej podanych warunkach, muszę ją wypowiedzieć, czy wystarczy tylko kontakt z Biurem Obsługi Klienta? Ze względu na wymianę dekoderów będę musiał to uczynić w punkcie?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz składając wypowiedzenie umowy w punkcie zapytać o ofertę, którą Ci opisałem lub załatwić to po złożeniu wypowiedzenia poprzez DUK.
Opisana oferta jest na 2 lata z 4 miesiącami gratis, aktywacja 49zl. Możesz to samo dostać na 15 miesięcy, z 1 miesiącem gratis, OTG jest wtedy płatne 5 zł. I tę ofertę mimo wszystko Ci proponuję, ponieważ 6 miesięcy przed końcem każdą umowę można znowu ją przedłużyć z nowym gratisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze.

Tak zrobię, wezmę na 12 miesięcy, tym bardziej, że nie ma pewności jak będą za rok wyglądały zawartości pakietów i programów sportowych po wejściu Ligi Mistrzów w piłce do Polsatu. Mogą stworzyć oddzielny pakiet.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem już kilka razy na zmianę cykl 12/5 i 15/5. Obecnie kończę 15/5 i z tego co czytam to będę miał możliwość 12/3. Na ten moment za Premium + MR płacę 84,99zł. Dobrze rozumiem, że po przedłużeniu zapłacę za taki zestaw 99 zł? Doszedłem do wniosku, że oglądam tylko sportowe kanały, NatGeo, Discovery i TVN24. Ile kosztowałoby mnie przejście na Familijny + Sport HD + MR? Nie zależy mi na VOD, ani innych takich. Przy moich założeniach i obecnym wzroście cen pierwszy raz od lat opłaca mi się rozważać nc+ Extra+ z MR. Obecnie mam Evobox PVR + HD5000 na MR.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny Max HD + Sport HD za 59,99zl. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,99zl. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Pakiet Eleven HD za 69,99zl. Każdy z powyższych wariantów dostępny będzie po złożeniu wypowiedzenia w wariancie 12/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do tego dojdzie opłata za MR?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Chciałbym się Was poradzić w sprawie przedłużenia umowy,obecnie mam umowę 29 miesięczną która kończy się 12 września z pakietem Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,99zl plus MR razem 69,90. Umowa nie była nigdy wcześniej wypowiadana, 31 lipca w APS złożyłem wypowiedzenie. Posiadam tez SmartDOM, z tym że telewizja jest jako pierwszy produkt. Chciałbym powiększyć pakiet o Eleven HD i dodać drugi MR. Co dałoby się wynegocjować w tej konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Kilka wpisów wcześniej masz opisany dokładnie taki przypadek z wymianą dekodera na Evobox. Jeśli nie chcesz wymieniać dekodera, to otrzymasz 2 miesiące więcej gratis.

 

Czy o tym przypadku mówisz?

Tylko wypowiedzieć umowę na TV, nie przedłużać jej i w ten sposób rozwalić smartDOM. Po skutecznym rozwiązaniu umowy 26-10-2017 (jeśli Twoja umowa jest na 2 lata), zawierasz nową umowę na TV, która stanie się umową uprawnioną w smartDOM (50% rabatu).

Tylko z tego co liczę, to lepiej Ci przedłużyć umowę na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven + OTG za 69,99zł + 10zł 2xMultiroom + 5 zł czynsz. Z telefonem w Plusie wyjdzie Ci w sumie 119,98zł, ale umowa w Plusie pewnie też Ci się za jakiś czas skończy i z nią bym pokombinował aby było taniej.

W sytuacji, kiedy rozwalisz smartDOM, to będziesz miał 75zł za telefon + Familijny Max HD + Sport HD +Film HD + Cinemax HD za 29,99zł (po rabacie smartDOM) + Eleven 15zł + 2xMultiroom 15zł + OTG 5zł + czynsz 5zł, czyli 144,99zł. Nawet jak pokombinujesz z telefonem przy przedłużeniu, to będzie drożej.

 

 

Możesz składając wypowiedzenie umowy w punkcie zapytać o ofertę, którą Ci opisałem lub załatwić to po złożeniu wypowiedzenia poprzez DUK.
Opisana oferta jest na 2 lata z 4 miesiącami gratis, aktywacja 49zl. Możesz to samo dostać na 15 miesięcy, z 1 miesiącem gratis, OTG jest wtedy płatne 5 zł. I tę ofertę mimo wszystko Ci proponuję, ponieważ 6 miesięcy przed końcem każdą umowę można znowu ją przedłużyć z nowym gratisem.

Czyli bez dekodera mógłbym dostać 24/6 Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven + OTG za 69,99zł + 10zł 2xMultiroom, a czy jest możliwa umowa 12/3 ?

Dzięki z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pytałem już jakiś czas temu, ale chciałbym doprecyzować.

Posiadam pakiet Premium, tj.:Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD.

 

Umowa na dwa lata, kończy się 1 lutego 2018r. Posiadam dekoder Evobox.

Usługa rabatowana (jako drugi produkt) programem SmartDom 3.

Wypowiedzenie wysłałem 9 sierpnia.

 

Oczekuję:

Pakietu Pakietu Premium Max - 24 miesiące w tym 6 miesięcy gratis oraz kontynuowania rabatu w programie SmartDom. Chciałbym pozostawić aktualnie posiadany dekoder (nagrania).

 

Mam szanse na taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ;) W grudniu zeszłego roku przedłużyłem umowę z CP 12/5 na pakiet

Familijny MAX HD

Cinemax HD 

Pakiet Sport HD 
Pakiet Film HD 
oraz dodatkowo 3 dekodery za 59.99.
Teraz pytanko do was. Trochę nadrobiłem forum ale widzę, że chyba zniknęły już opcje 15/5? W takim wypadku mogę przedłużyć umowę na jaki okres? 12/5 czy 15/5 i ew. co mogę jeszcze ugrać? Dziś idę zanieść wypowiedzenie do APS. Jeżeli na 15 miesięcy to ile bym musiał dopłacić za evoboxa?

Edytowane przez Wosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już 5 miesięcy gratis - teraz jest 3 miesiące przy obecnym sprzęcie, lub 1 miesiąc gratis przy wymianie sprzętu na nowy. Evobox przy pakiecie Familijny max HD, FilmHD, Sport HD, Cinemax HD kosztuję chyba 49zł (aktywacja) + 5,00zł miesięcznie (czynsz za sprzęt). Evobox bez czynszu jest przy pakiecie Premium i Premium MaxHD  Warto też wspomnieć, że biorąc teraz Evoboxa z czynszem, tak naprawdę potem przy każdym przedłużeniu umowy będziemy płacić ten czynsz - chyba, że weźmiemy nowy sprzęt.

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie umowę 12/3 opcja Full z VOD + jeden MR. W tej chwili płacę 114zł, 3 mieś gratis co wychodzi średnio 86 zł. We wrześniu moge złożyć wypowiedzenie na 6 miesięcy przed końcem. Powiedzmy że na HBO mi nie zależy raczej bardziej na sporcie czyli eleveny też. Co mogę uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...