Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mam pytanie. Czy jak wyślę wypowiedzenie, a nie dostanę satysfakcjonujących warunków to mogę je cofnąć? Wtedy wolę zostać na Darmowym HD. I jeszcze jedno: ile wynosi okres wypowiedzenia, jeśli mam teraz umowę na czas nieokreślony?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na chwilę obecną :Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD + 1xMR za 69.90zł.

No i mam dylemat, za miesiąc kończy mi się umowa. W APS proponują mi 6 miesięcy gratis, potem tą samą kwotę którą płacę teraz, mogę dobrać jeszcze HBO go za 10zł oraz Eleven Sports HD też za 10zł. Zastanawiam się czy brać powyższy zestaw tak jak dają, mam bowiem opcję zakończenia swojej umowy i przepisania jej lub rozpoczęcia nowej zapisanej na rodziców.Myślę nad tym w związku z tą nową ustawą abonamentową. Nie mam ochoty opłacać darmozjadów a w APS przy zawiązaniu nowej umowy proponują 2 miesiące gratis, potem te same koszta co teraz.Dodatkowa korzyść, nie będą mieli moich danych do wydania. Pytanko mam takie czy będę musiał zdać cały sprzęt czy da to radę załatwić samymi papierkami, tzn. przepisać mój stary sprzęt na nową umowę na rodziców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie obecnie mam umowę Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, 2xMR(HD7000+2xHD3000) za 74,99 zł do 4 września czyli jeszcze przez 3 miesiące. Wypowiedzenie złożone. Co można obecnie ugrać? Chcę zrezygnować z jednego MR. W sumie to oferta minimalna użytkownika uyssy https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1273298by mi pasowała :) 74,99 zł za to co mam plus Pakiet Eleven Sports rezygnując z jednego MR:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału kończy mi się umowa 12/5 na Premium (w cenie 79,99). Jaką najkrótszą można teraz ugrać w tym przypadku? Uda się 15/5? Nie zmieniam dekodera (pozostaje Sagemcom ESI-88).

Czy cena 79,99 jest możliwa, czy jedynie cennikowe 89,99?

Edytowane przez prezes22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24/4. Zakładając, że podpiszesz nową umowę na 6 miesięcy przed końcem obecnej to wygląda to tak:

 

Przyjąłem abonament w wysokości 60 zł/mc.

 

24/4

4 darmowe miesiące + 14 opłaconych

śr. miesięczna opłata:

14*60/18 = 46,66 zł/mc

 

15/1

1 miesiąc darmowy + 8 opłaconych

8*60/9 = 53,33 zł/mc.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24/4. Zakładając, że podpiszesz nową umowę na 6 miesięcy przed końcem obecnej to wygląda to tak:

 

Przyjąłem abonament w wysokości 60 zł/mc.

 

24/4

4 darmowe miesiące + 14 opłaconych

śr. miesięczna opłata:

14*60/18 = 46,66 zł/mc

 

15/1

1 miesiąc darmowy + 8 opłaconych

8*60/9 = 53,33 zł/mc.

Dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24/4. Zakładając, że podpiszesz nową umowę na 6 miesięcy przed końcem obecnej to wygląda to tak:

 

Przyjąłem abonament w wysokości 60 zł/mc.

 

24/4

4 darmowe miesiące + 14 opłaconych

śr. miesięczna opłata:

14*60/18 = 46,66 zł/mc

 

15/1

1 miesiąc darmowy + 8 opłaconych

8*60/9 = 53,33 zł/mc.

 

Nie ma to jak manipulować danymi :D Co daje ta średnia skoro policzona jest dla rożnej długości? Dla 15/1 wyszła ci większa średnia, ale masz możliwość podpisania kolejnej, krótkiej umowy i otrzymania kolejnych bonusów, a tak ciągle płacisz przy tej dużej. Oczywiste jest, że w dłuższej perspektywie bardziej opłacają się krótkie umowy - w każdym wariancie.

 

Przykładowo - podałeś średnią dla 18 miesięcy - 46,66 zł/mc. Dla krótszych umów (15/1, a potem 12/3) byłoby to 1 miesiąc darmowy + 8 opłaconych + 3 darmowe + 3 opłacone, czyli łącznie 15 miesięcy, a po tym znowu możliwość 3 miesięcy gratisu - oczywiście przy założeniu, że te gratisy się utrzymają do tego czasu. Czyli średnia dla 18 miesięcy - tak samo jak Twoja pierwsza to 11*60/18 = 36,66 zł/mc. 10 zł miesięcznie taniej o ile się gdzieś nie pomyliłem, ale nawet jeśli to i tak średnia jest mniejsza :) Klucz to tylko pilnowanie terminów wypowiedzenia i częstsze przedłużanie - być może ktoś jednak woli komfort i kosztem tych 10zł nie martwić się o tego pilnowanie ;)

 

Przy okazji: Na poprzedniej stronie pytałem o to, że icok pokazuje 7 miesięcy do końca - to jest jakiś błąd i bez problemu przedłużyłem dzisiaj umowę na 12/3 po wypowiedzeniu, czyli tak na prawdę zostało 6 miesięcy. Swoją drogą Universal Channel jest ciągle gwarantowany. Trochę to dziwne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma to jak manipulować danymi :D Co daje ta średnia skoro policzona jest dla rożnej długości? Dla 15/1 wyszła ci większa średnia, ale masz możliwość podpisania kolejnej, krótkiej umowy i otrzymania kolejnych bonusów, a tak ciągle płacisz przy tej dużej. Oczywiste jest, że w dłuższej perspektywie bardziej opłacają się krótkie umowy - w każdym wariancie.

Faktycznie, rozpatrzyłem to tak "na sucho". Masz rację, że krótsza się lepiej opłaca w takiej perspektywie jaką przedstawiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nix124

Pominąłeś jeszcze oferty przedłużeniowe na 6 miesięcy przed końcem bieżącej umowy

24-6= 18 x opłata - gratis=14 obowiązkowych abonamentów

15-6=  9 x opłata - gratis=   8 obowiązkowych abonamentów...i już nowa umowa i 3 miechy za friko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przedluzylem umowe przed waszymi odpowiedziami na 24/4. Plusem tego jest tansza aktywacja evoboxa za 1 zl gdzie przy umowie 15/1 to byl koszt 49 zl. Wiem, ze mam 14 dni na odstapienie od umowy tzn od momentu gdy podpisze aneks dostarczony przez kuriera. Czy ktos kojarzy czy moge to faktycznie zrobic? Czy w takim przypadku gdy zrezygnuje z tego aneksu przed uplywem ww. terminu 14 dni to czy musze ponownie skladac wypowiedzenie? Czy nadal będę mogl wtedy dostac oferte 15/1? I co z evoboxem, ktory bede mial? Wlasciwie to gdy zrezygnuje z aneksu to musze go zwrocic teoretycznie. Ktos mial wczesniej taka sytuacje? Jak to ewentualnie najlepiej rozegrac?

Dodam, ze moj pakiet ktory aneksowalem to premium max. Wyglada na to, ze dalem ciala bo roznica wg powyzszych wyliczeń na moja niekorzysc to 270 zl. Czy da sie zrezygnowac z tego aneksu przed przyjazdem kuriera? Np dzwoniac na infolinie lub do DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 24 m-ce z tego 4 gratis. Tak mi pasowało, bo tv to usługa uprawniająca a na jutro jestem "umówiony" z konsulem z Plusa "na przedłużenie".

Żadnych cudów nie ugrałem, jedynie co to wymiana ESI-88 na Evoboxa (czynsz 5 zł. więc tu się nic nie zmieniło) z aktywacją 49 zł. + zestaw ant. za 129 zł czyli standard. Drugi multiroom pozostał płatny 5 zł.

Z bonusów to: Eleveny i pakiet HBO i HBO GO na m-c za free począwszy od 11 lipca (ale podobno pani konsultant ma "załatwić z działem technicznym" żebym miał włączone już jutro. Pożiwiom-uwidim :) ).

CP GO za free przez cały okres umowy, no i pakiet vod na 4 m-cy za free (ale to wszystkim dają)

Łączna cena (po wyłączeniu bonusów) pozostała bez zmian 69,99 (w tym czynsz za dekodery)

Spokój na 24 m-ce.

 

Dostałem już na e-mail nowe warunki. Wszystko się zgadza.

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jutro składam wypowiedzenie w APS-ie, do końca umowy od dziś zostało mi 4 miesiace w razie problemów, straszeniem karami na co warto sie powołać? Obecnie posiadam pakiet Rodzinny HD za 19,99 zł i chciałbym go obniżyć do 4,99. Pozatym mam dekoder HD3000, czy istnieje możliwość wymiany go na HD5500s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jutro składam wypowiedzenie w APS-ie, do końca umowy od dziś zostało mi 4 miesiace w razie problemów, straszeniem karami na co warto sie powołać? Obecnie posiadam pakiet Rodzinny HD za 19,99 zł i chciałbym go obniżyć do 4,99. Pozatym mam dekoder HD3000, czy istnieje możliwość wymiany go na HD5500s?

Przedłuż umowę na starym dekoderze, a potem idź wymienić dekoder w APS w ramach usługi serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...