Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da rady. To jest wszystko, co możesz ugrać.

A czy przy kolejnym aneksie istnieje możliwość zwolnienia z opłaty za kolejne dekodery MR? Nadal istnieje możliwość zakupu routera TPLink do dekodera w niższej cenie w trakcie rozmów z DUK

Edytowane przez HaPe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest właściwy temat na moje pytanie:


 


Jestem mało obeznany jeśli chodzi o ofertę CP i chciałbym się upewnić, że wybieram najlepszy pakiet/konfigurację usług dla swoich potrzeb.


 


Generalnie zależy mi tylko na kanałach z dodatku Sport HD oraz na dekoderze Evobox.


 


Patrząc na oficjalnej stronie CP dekoder Evobox dają dopiero od pakietu Familijny Max HD za 50zł bez grosza (+ 5zł za dekoder). Natomiast tam kanały ze Sport HD są "w prezencie" przez 6 miesięcy, a ja bym chciał je od początku ustawić na stałe przez cały okres umowy.


 


Następna jest opcja Familijny Max HD (+ Film HD + Sport HD + Cinemax HD) w cenie 60zł + 5zł za sprzęt.


 


Czy to jest najlepsza opcja w moim przypadku czy da się wybrać inną konfigurację, w tańszej cenie, by mieć Sport HD oraz dekoder Evobox?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty 2016 umowa 12/5 pakiet familijny max HD+hbo+hbo go+cinemax 2x multiroom 84, 99zł promocyjnie pakiet premium +vod. Dwa czynsze jak wyżej i wypowiedzenie. Sierpień 2016 list z DUK polsat, że im przykro....Telefon do DUK nowa umowa 15/3 pakiet premium wymiana na evobox + zestaw satelitarny z unikable za 49+129zł. Reasumując po 5 miesiąca gratis opłaciłem dwa abonamenty po 84,99 wypowiedziałem umowę i znowu 3 abonamenty gratis później 89,99 przez 6 miesięcy i wypowiedzenie. Konsultantka powiedziała, że lubi takich klientów którzy wiedzą czego chcą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Polsat już całkiem się pogubił :D

Jak przedłużałem umowę przy okazji podniosłem pakiet z Premium na Premium MAX.

Konsul zapewniał mnie, że Eleveny będę miał dostępne dopiero od wejścia w życie aneksu tj., od połowy września. 

Jakie było moje zdziwienie jak wszedłem wczoraj na ICOK a tam widnieje info, że już teraz mam pakiet Premium MAX, a  Eleveny też mi już "świecą"  :D

Edytowane przez kpw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy aneksujesz umowe i zwiekszasz pakiet masz wlaczony do momentu okresu rozliczeniowego tak zwany pakiet testowy(przejsciowy).

Wtedy masz odpalone wszystkie kanaly.

Wiesz teraz jest okres letni, nie wymagaj niestety zbyt wiele od konsultantow skoro oni sa tam najczesciej na tylko wakacje a potem szkola/uczelnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co podales to jest najtansza opcja dla nowego klienta.

Dla klienta ktory juz jest wychodzi to lepiej bys to wiedzial gdybys przeczytal ostatnie 10-20 stron.

Dzięki za info. Szczerze to nie wiem jak będę traktowany, czy jako nowy klienty czy też nie, gdyż sytuacja jest dla mnie nowa: natychmiastowe wypowiedzenie umowy.

 

Stąd nastawiam się, że nic lepszego niż dla "nowego" raczej w tej sytuacji nie wywalczę i 65zł/mies. będę musiał przyjąć aby mieć Sport HD +Evobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę. W tym miesiącu aneksowałem umowę z wiadomej przyczyny. Ostatnio otrzymałem dokumenty potwierdzające ten fakt. Otóż jest tam taki fragment: "Wskazane Opłaty Abonamentowe nie obejmują rabatu z tytułu Programu SmartDOM. Warunki dotyczące przyznania rabatu oraz jego kwoty opisane są w Regulaminie Programu „SMARTDOM 3 - TELEWIZJA, INTERNET, TELEFON” („REGULAMIN”). Oczywiście ten regulamin otrzymałem. I stąd trochę moje zdziwienie. Wydawało mi się, że do tej pory miałem cały czas pierwszą edycję SmartDOM i przy przedłużaniu umowy w tej płaszczyźnie nic się nie zmieniało. Ale jak widać z tym aneksem chyba doszło do zmiany w moim SmartDOM-ie. Na ICOK mam natomiast taką informację: Kontrakt połączony w ramach Superoferta 2 w SmartDOM - produkt uprawniający. Kontrakt uczestniczy w promocji Superoferta 2 w Smart Dom - produkt uprawniający. Taki stan rzeczy w ICOK jest od 1,5 roku - od czasu jak mam w CP internet (50% rabatu), telewizja jest oczywiście moim pierwszym produktem. Ktoś może się orientuje o co w tym wszystkim chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "Wskazane Opłaty Abonamentowe nie obejmują rabatu z tytułu Programu SmartDOM. Warunki dotyczące przyznania rabatu oraz jego kwoty opisane są w Regulaminie Programu „SMARTDOM 3 - TELEWIZJA, INTERNET, TELEFON” („REGULAMIN”).

 

@swojadroga Może gdyby przysłali mi tylko taki regulamin to nawet nie zwróciłbym uwagi. Ale ten wpis (cytowany powyżej) mam na 2 stronie umowy po tabelkach z opłatami. Po nim już tylko data od kiedy obowiązują zmiany i standardowa formułka że pozostałe warunki umowy nie ulegają zmianie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę. W tym miesiącu aneksowałem umowę z wiadomej przyczyny. Ostatnio otrzymałem dokumenty potwierdzające ten fakt. Otóż jest tam taki fragment: "Wskazane Opłaty Abonamentowe nie obejmują rabatu z tytułu Programu SmartDOM. Warunki dotyczące przyznania rabatu oraz jego kwoty opisane są w Regulaminie Programu „SMARTDOM 3 - TELEWIZJA, INTERNET, TELEFON” („REGULAMIN”). Oczywiście ten regulamin otrzymałem. I stąd trochę moje zdziwienie. Wydawało mi się, że do tej pory miałem cały czas pierwszą edycję SmartDOM i przy przedłużaniu umowy w tej płaszczyźnie nic się nie zmieniało. Ale jak widać z tym aneksem chyba doszło do zmiany w moim SmartDOM-ie.

No to chyba winny jest szablon umowy, ale to jednak poważna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jutro przedłużyć umowę z CP, obecnie posiadam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet IPLA MIX, Pakiet VOD + Multiroom za wszystko płacę 74.99 zł. Telewizja jest jako pierwszy produkt w usłudze SmartDom, czy dałoby rade wynegocjować Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Eleven + Multiroom w cenie 79,99 zł? Nie widziałem, aby ktoś pytał się o tak skonfigurowaną usługę, zauważyłem jedynie możliwość wynegocjowania Premium+ Multiroom jednak nie zależy mi na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 stron przesledz, ale niech bedzie.

Pakiety w CP sa sztywno skonfigurowane.

Z racji tego ze, nie sprawdziles 20 stron to obnizajac swoj pakiet podstawowy(bo nie ma tam ipli ani pakietu vox)[chcesz dorzucic eleven ale nie ma takiego pakietu].

To utracisz smartdom.

Albo do tego co masz dorzucasz eleveny na nieokreslony za 15zl

Albo bierzesz premium maxa.

Nie ma innej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem ostatnio aneks do umowy 24/6, pakiet Premium za 79.99zł, dostawa kurierska z wymianą dekodera na Evobox (po uprzednim wypowiedzeniu umowy).

Odstąpiłem w ciągu 14 dni od umowy i podtrzymałem wolę wypowiedzenia umowy (Evobox miał ze mną zostać do końca umowy czyli do września).

Po ok 2 tygodniach dostałem telefon z DUK

Otrzymałem propozycję 12/5, pakiet i cena ta sama bez czynszu za dekoder Evobox.

I jak tu nie kochać Cyfrowego Polsatu :)

Brawo ja :)

Edytowane przez rafcio082
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneks w czerwcu na pakiet Max w Smart Dom edycja I, CP to druga umowa. Dziś wypowiedziana z tytułu usunięcia Fightbox HD tylko dlatego, że nie chcą wymienić dekodera na Evo.

Możliwa będzie nowa umowa 12/3 lub 15/3 z zachowaniem rabatu i wymianą dekodera ?

Informuj na bieżąco.

Ja również składam wypowiedzenie bo chcę wymienić dekoder na Evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...