Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowicze,

 

Rzadko proszę o pomoc jednak uznałem że może ktoś był w podobnej sytuacji i poradzi jak to rozegrać...

 

Aktualnie w CP mam pakiet MiniHD za 4,90 przy dekoderze HD3000 (umowa na czas nieokreślony). Do końca lipca mam umowę w nc+ jednak od sierpnia chciał bym przejść całkowicie do CP.

 

Nie ukrywam że celuje w Familijny MAXHD + Sport + Film + Cinemax za 59,99zł przy wymianie na dekoder Evobox i umowie na 15/3

 

Co radzicie: wysłać wypowiedzenie na MiniHD z opcją przejścia na pakiet wyższy z wymianą dekodera? Czy pozostawić temat otwarty i kontaktować się z nimi w lipcu bezpośrednio? Chodzi mi o najlepszą pozycje w negocjacjach.

 

Dodam tylko że do tej pory dostałem propozycje:

Familijny MAXHD + Sport + Film + Cinemax za 49,99zł + Eleven 15zł umowa 24/8 +ew wymiana dekodera 50zł + 10zł miesięcznie.

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wyślij wypowiedzenie

Nie ukrywam że celuje w Familijny MAXHD + Sport + Film + Cinemax za 59,99zł przy wymianie na dekoder Evobox i umowie na 15/3

Jak będziesz negocjował to spróbuj wersji że ewentualnie chcesz multiroom do którego by służył HD3000 a jako główny wziął byś Evoboxa,nie wiem czy uda Ci się bezpłatnie dostać multi,ale gdyby tak było to miałbyś nie trzy tylko 5 gratisowych miesięcy,

Nie che mi się szukać,ale poczytaj tematy o abonentach przechodzących od innego dostawcy,może tam znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Ps.

Ewentualnie na początku przy rozmowie z konsulem"zagraj" że przechodzisz na naziemną TV, to może pomóc a i być wiarygodne bo pakiet CP masz praktycznie "naziemny" a to konsula może zmiękczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIGI napisał

Nie ukrywam że celuje w Familijny MAXHD + Sport + Film + Cinemax za 59,99zł przy wymianie na dekoder Evobox i umowie na 15/3

Identyczna ofertę dostałem kilka miesięcy temu gdy negocjowałem swoje "pozostanie " w CP po złożeniu wypowiedzenia, jednak wtedy nie chciałem jeszcze Evoboxa i "zadowoliłem" się pakietem FM HD  15/5 z bonusami Sport + film + HBD1,2,3,GO

Myślę, że po złożeniu wypowiedzenia będzie Ci łatwiej negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wyślij wypowiedzenie

Jak będziesz negocjował to spróbuj wersji że ewentualnie chcesz multiroom do którego by służył HD3000 a jako główny wziął byś Evoboxa,nie wiem czy uda Ci się bezpłatnie dostać multi,ale gdyby tak było to miałbyś nie trzy tylko 5 gratisowych miesięcy,

Nie che mi się szukać,ale poczytaj tematy o abonentach przechodzących od innego dostawcy,może tam znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

 

Jak weźmie aktualny dekoder jako multi, a dodatkowo dobierze Evoboxa, to będzie miał tylko 3 miesiące darmowe, ponieważ wymienia dekoder główny (i to tylko w opcji 15/3, bo takie umowy są przy wymianie z evoboxem). Chyba, że miałeś co innego na myśli, bo Twój post jakiś taki nieskładny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przedłużeniu umowy pojawił mi się w icoku :

 
aktywny
 
Klikam na to, przenosi mnie na stronę  http://go.cyfrowypolsat.pl/home i przy próbie włączenia jakiegoś materiału widnieje napis on the go: nieaktywny. Wytłumaczy ktoś, czym się różni ten katalog online od On the go?
 
edit:
 
Katalogi online - chyba dostępne są tylko na dekoderze. Zatem przy przedłużeniu zostałem wprowadzony w błąd, bo była mowa o usłudze Cyfrowy Polsat Go i myślałem, że będę miał możliwość oglądania TV na tablecie. A nie na dekoderze, do którego nie mam podłączonego internetu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wyślij wypowiedzenie

Jak będziesz negocjował to spróbuj wersji że ewentualnie chcesz multiroom...

Nie che mi się szukać,ale poczytaj tematy o abonentach przechodzących od innego dostawcy,może tam znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Ps.Ewentualnie na początku przy rozmowie z konsulem"zagraj" że przechodzisz na naziemną TV, to może pomóc a i być wiarygodne bo pakiet CP masz praktycznie "naziemny" a to konsula może zmiękczyć.

Raczej opcja multiroom odpada gdyż jest mi zbędna a ewentualny dekoder leżał by bezużytecznie.

Temat dla "przechodzących" jest dosyć ubogi z małą aktywnością, oferty tam przedstawione nie zachwycają.

Wysłanie wypowiedzenia to słuszna podpowiedź oraz zagranie na naziemną również. Wielkie Dzięki

 

Identyczna ofertę dostałem kilka miesięcy temu gdy negocjowałem swoje "pozostanie " w CP po złożeniu wypowiedzenia, jednak wtedy nie chciałem jeszcze Evoboxa i "zadowoliłem" się pakietem FM HD  15/5 z bonusami Sport + film + HBD1,2,3,GO

 

Czyli mam rozumieć że zamiast paczki Cinemax otrzymałeś pack HBO?

Osobiście z tych dodatków zależy mi głównie na Sporcie ale konsultant powiedział jasno że tyle samo zapłacę za pakiet FMHD S+F+CM co za FMHD S+.

Evobox w moim przypadku to podstawa nie wyobrażam sobie HD3000 do tego pakietu.

Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam problem trochę innej natury - w lutym podpisałem nową umowę na Premium z Evoboxem. Darmowe miesiące kończą mi się około sierpnia, natomiast teraz potrzebuję dobrać do tego zestawu Multiroom. Mam parę pytań:

1. Czy w ramach MR można dobrać moduł z kartą zamiast dekodera?

2. Dzwoniłem na infolinię - konsul powiedział, że musi być nowa umowa na 29 (!) miesięcy - czy da się skrócić ten okres chociaż na 15 - 18 m-cy? I jak to się ma do obecnej umowy - skoro teraz nie płacę do sierpnia, to czy nie lepiej wstrzymać się z taką nową umową jak skończy się ten darmowy okres i wtedy podpisywać nową z MR czy teraz też można zawrzeć nową i mieć nowy okres bez opłat?

3. Czy nie ma możliwości po prostu dobrania teraz tego MR bez umowy a ze zwiększeniem opłaty o 5 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. Nie, nie można mieć modułu w usłudze Multiroom, ani jako dodatkowy, ani jako główny sprzęt.

Ad.2. Umowa przedłużeniowa nie może Ci skrócić okresu dotychczasowej  umowy, to po pierwsze. W okresie bezpłatnym zmiany w umowie są najgorszym okresem. Miesiące bezpłatne przy przedłużaniu umowy dostaniesz dopiero mając mniej niż 6 miesięcy do końca obecnej umowy. Tyle razy powtarzaliśmy tutaj na forum, że jak tylko pojawia się cień potrzeby Multiroomu w najbliższym okresie (przynajmniej w najbliższym roku od podpisania umowy, to trzeba go brać od razu).

Ad.3. Multiroom można tylko dobrać przedłużając umowę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Czyli rozumiem, że jeśli już to taką zmianę najlepiej robić we wrześniu, jak skończy się okres bezpłatny. Jakie warunki można wtedy osiągnąć jeśli chodzi o okres umowy?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich bardzo serdecznie:) (swoją drogą ciekawe czy są tu jakieś kobiety czy jestem pierwsza? :) )

Liczę że mi pomożecie i doradzicie w "korzystnym" przedłużeniu umowy z CP.

Otóż 30 grudnia 2014 kupiłam przez internet pakiet Familijny HD w opcji 24/6 (39,9zł-mc) z dekoderem HD5500s, Przeglądając wątki na tym forum doradzacie żeby wysłać wypowiedzenie do CP więc dzisiaj tak zrobiłam.

Otóż chciałabym opcję Familijny Max HD oraz wymienić dekoder na taki z dyskiem (to się chyba EVOBOX nazywa?:) ) Gdy będą do mnie dzwonić po 30 czerwca jaką wersję mam negocjować? Z góry dziękuję ze wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :)

Na pewno walcz(twardo skoro inni dostają to dlaczego nie Ty?) o umowę 12/3 (3 dlatego że zmieniasz dekoder) po za tym masz argument bo chcesz podnieść pakiet.

 

Ps.Troszkę się pospieszyłaś a DUK może zadzwonić nawet w tym tygodniu,jak będzie (a raczej będzie jeszcze słaba oferta bo jeszcze jest ponad 6 miechów) to powiedz konsulowi że że że się zastanowisz i niech dzwonią za... tydzień, dwa bo w tym czasie już Twoja pozycja się zmieni

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak szybką odpowiedź. Już wyjaśniam dlaczego właśnie teraz wysłałam wypowiedzenie. Otóż na co dzień mieszkam w Niemczech i jestem właśnie na urlopie w Polsce do 3 lipca (niedziela). I chciałabym teraz załatwić wszystko z tą telewizją właśnie do 3 lipca. Dlatego mam też kolejne  pytanie:
Przykładowo: Dzwonię lub umawiam się z konsultantem na 1 lipca (wówczas będzie 6 miesięcy do końca umowy) i podczas tej rozmowy próbuję wynegocjować te 12/3. Załóżmy że się udaje, to jak to wygląda dalej? Przysyłają mi aneks i dekoder kurierem czy mogę jechać odebrać dekoder w punkcie sprzedaży? Chodzi mi o to żebym zdążyła to jak najszybciej w ciągu 1-2 dni(piątek, sobota) załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Evoboxem umowa na 12 miesięcy może okazać się nieosiągalna (przynajmniej 2 miesiące temu takich nie było), a w wersji 15/3 można też przedłużyć umowę w APS, co w Twojej sytuacji może być lepszym wyjściem, niż infolinia i kurier. Sprzedawca może Ci wmawiać, że nie takiej promocji, ale nie wierz mu/jej. W tym pakiecie będziesz też miała dodatkowo czynsz za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą wysyłką to może być problem bo jak jej kurier przywiezie Evoboxa to prawdopodobnie będzie musiał zabrać tego HD3000 :(

 

Z Evoboxem umowa na 12 miesięcy może okazać się nieosiągalna (przynajmniej 2 miesiące temu takich nie było), a w wersji 15/3 można też przedłużyć umowę w APS, /.../

Masz rację z tymi 12 miesiącami przy Evo :doh: to nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przywiozlam dekoder ze sobą i najchetniej wzielabym od razu ten nowy dekoder bo wysylka kurierem do Niemiec to koszt okolo 80-100zł więc nieopłacalne... Czyli co? 1 lipca (wówczas bedzie 6miesiecy do konca umowy) mam isc do Punktu Polsatu z tym dekoderem, powiedzieć że chcę przedłużyć w opcji 15/3 z wymianą dekodera i zwiększeniem pakietu na Familijny Max HD. Czyli bedzie mnie to kosztowało po 3 miesiącach 49,99zł miesiecznie+5zł czynsz. A tą opłatę jednorazową za dekoder też będę musiała zapłacić? Dobrze to wszystko zrozumiałam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie zmiany warunków umowy promocyjnej zawartej przez telefon. Trochę za duzo czytania więc poproszę Kolegów o odpowiedź, czy po zakończeniu okresu promocyjnego jeżeli nie wypowiem umowy przechodzi ona na następny okres rozliczeniowy na takich samych warunkach jak obecne? Jakie opcje mam do wyboru?. Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko kolegom odpowiedzieć, gdyż nie mają warunków Twojej umowy przed sobą. Ale generalnie, jak nie wypowiesz umowy, to przechodzi ona w umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. W praktyce, ceny pozostaja takie same, chociaż cennik mówi inaczej, więc możemy się zdziwić pewnego słonecznego dnia, jeśli np. zamiast 4,90 za MINI HD przyjdzie do zapłaty 16,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...