Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możesz. Ale czy wielkim problemem jest to, żeby główny dekoder był u Ciebie a MR u teściów? Jedyne wyjście na obecną chwilę, jeśli w taki układzie chcesz mieć Evoboxa.

 

Problem, bo mój dom jest parę metrów oddalony od teściów i to w moim interesie jest biegać raz na jakiś czas podmienić karty ;)

Edytowane przez puszczyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje możliwość, jedynie przy aneksowaniu kolejnej umowy będzie możliwość ZAMIANY miejscami MR i Dekodera Głównego.

No chyba że reklamacje/ ludzi z infolinii bedą potrafili takie coś.

 

No, ale obecnie Evobox nie może w ogóle być chyba jako dekoder dodatkowy w usłudze Multiroom, tylko jako główny, no nie? A koledze @puszczyk83 chodzi o to, aby to Evobox był jako dodatkowy.

Jeśli tak jest to nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz 3 miesiąc z 6 gratis. Zobowiązanie minimalne będzie we wrześniu 89 PLN. Czekać żeby nie stracić 3 gratisów?

Jeśli to istotne mam też Smart Dom 3. Połowa kwoty. Umowa na 24 miesiące. Pozdrawiam.

Edytowane przez Qba_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo to jest na czas nieokreslony wtedy.

 

Wszystko co masz na czas okreslony czyt. zawarty na caly okres umowy się rabatuje(jedynie nie multiroom).

 

Reasumujac:

1. Multiroom cena zawsze jest sztywna, bez rabatu SM(smart dom)

2. Eleveny rabat tylko przy najwyzszym pakiecie premium max

3. Ja rozumiem że szukaja wszyscy oszczednosci ale jednak za najwyzszy pakiet w CP, wliczajac miesiace darmowe, techniki 12/5+15/5 i do tego smartdom.
Przeciez to wychodzi za tak groszowe pieniadze że słów brak. [taka dygresja do wszelkich roszczeniowców]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie rozbieżności w cenach pakietów przy przedłużaniu umów? Dla przykładu jedni maja Premium za 74, inni za 79,9, a jeszcze inni za 89,99. Jedni mają Multiroom za darmo, inni płacą 5 zł. Podobnie z czynszem za dekoder. A umowy niby takie same... Trochę ta polityka cenowa CP dziwaczna. Nie żebym zazdrościł tym co płacą mniej - mam to co chcę i jestem ze swojej ceny zadowolony. 

 

A jeszcze przy okazji pytanie: ponieważ rodzice moi postanowili pożegnać enkę i przenieść się do CP zastanawiam się czy jest jakiś sens (finansowy oczywiście) wzięcia tej umowy na mnie czy też na jedno wyjdzie i tak czy tak będą warunki jak dla nowej umowy?

Edytowane przez ianus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie rozbieżności w cenach pakietów przy przedłużaniu umów? Dla przykładu jedni maja Premium za 74, inni za 79,9, a jeszcze inni za 89,99. Jedni mają Multiroom za darmo, inni płacą 5 zł. Podobnie z czynszem za dekoder. A umowy niby takie same... Trochę ta polityka cenowa CP dziwaczna. Nie żebym zazdrościł tym co płacą mniej - mam to co chcę i jestem ze swojej ceny zadowolony.

 

A jeszcze przy okazji pytanie: ponieważ rodzice moi postanowili pożegnać enkę i przenieść się do CP zastanawiam się czy jest jakiś sens (finansowy oczywiście) wzięcia tej umowy na mnie czy też na jedno wyjdzie i tak czy tak będą warunki jak dla nowej umowy?

Najpierw powiedz co Ty masz (pakiet, na ile miesięcy umowa i kiedy zawarta)? Czy chcesz to zrobić jako Multiroom dla rodziców (konieczność cyklicznego przełożenia karty z głównego dekodera do dodatkowego), czy jako osobna umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie rozbieżności w cenach pakietów przy przedłużaniu umów? Dla przykładu jedni maja Premium za 74, inni za 79,9, a jeszcze inni za 89,99. Jedni mają Multiroom za darmo, inni płacą 5 zł. Podobnie z czynszem za dekoder. A umowy niby takie same... Trochę ta polityka cenowa CP dziwaczna. Nie żebym zazdrościł tym co płacą mniej - mam to co chcę i jestem ze swojej ceny zadowolony. 

 

A jeszcze przy okazji pytanie: ponieważ rodzice moi postanowili pożegnać enkę i przenieść się do CP zastanawiam się czy jest jakiś sens (finansowy oczywiście) wzięcia tej umowy na mnie czy też na jedno wyjdzie i tak czy tak będą warunki jak dla nowej umowy?

Może dlatego ze CP rozumie kiedyś pakiet premium jako: Familijny Max HD, Sport Film, Cinemax, HBO HD. I cena standardowa dla nowego klienta o ile pamietam byla 89,99.

Ale klient wieloletni mógł sobie to nabyć za 79.99.

Niektórzy mają jakieś specjalne Happy Hours(oferty) ze strony i też tu są inne ceny.

Niektórzy rozumieją że mają np. Premium za 84.99 bo jeszcze maja CP GO za 5zł.

 

Nie martw się po prostu napisz co masz, co chcesz mieć i dostaniesz odpowiedź tutaj.

 

Cóż są i tacy co mają premiuma za 40-50zł bez smartdomu :D

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw powiedz co Ty masz (pakiet, na ile miesięcy umowa i kiedy zawarta)? Czy chcesz to zrobić jako Multiroom dla rodziców (konieczność cyklicznego przełożenia karty z głównego dekodera do dodatkowego), czy jako osobna umowa?

 

Ja mam umowę właśnie przedłużoną na kolejne 15 m-cy na Premium Max. Natomiast multiroom za bardzo nie wchodzi w grę. 10 km to wprawdzie nie dużo ale jednak jeżdżenie co tydzień czy dwa z kartą zbyt wygodne nie jest.

Dlatego w grę wchodzi nowa umowa (rodzice maja jeszcze n-kę ale czytałem info u Swojadroga i za bardzo nie widzę żeby coś ekstra dostali za pokazanie rachunku z n-ki. Dodatkowo wezmą prawdopodobnie LTE ale z Plusa nie z CP, więc chyba najprościej będzie żeby to mieli na siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku wybierają Twoi rodzice ofertę dla nowych klientów z puli ofert dla klientów przechodzących z konkurencji jeśli chcą to załatwić w APS. Bez Multiroom jest to taka sama oferta jak ta ze strony www CP. Dalsze pytania w tej kwestii zadawaj już w temacie z ofertami dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder od kumpla z podstawowym pakietem ( Polsat Sport) i nie wiem czy opłaca się brać tą opcję za 79zł - w sumie troche tych meczy się zobaczy...hmm...

Jak Ci zalezy na euro musisz aneksowac umowe na 24/29 miesiace.

Z racji tego ze kumpel juz ma, dogadaj sie moze pozwoli na przedluzenie umowy.

Wtedy nawet od pakietu Mini HD za 14,99 możesz mieć PolsatSport 2 i PolsatSport 3 gdzie bedzie euro2016.

ZAZNACZAM TO OPCJA TYLKO DLA TYCH CO JUZ MAJĄ UMOWE, NOWA TAK NIE DZIALA.

Zapraszam Cię więc też do tematu dla kilentów ktorzy juz maja umowy, o ile kumpel sie zgodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...