Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@swojadroga, ja miałem zmienianą umowę która wchodzi w życie od 25.05.16r., jest to pakiet premium na 29mies., czy otrzymam PS 2 i 3 ? Czy lepiej zadzwonić i zmienić umowę na 24mies., na Premium Max z Elevenami za 99zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj do końca umowy u teściów jest już poniżej 6 miesięcy, więc z tego co się orientuję to można już negocjować (co w przypadku zbliżającego się Euro jest ważne dla mnie). Czy musi być wysłane wypowiedzenie czy wystarczy tylko telefon do nich i negocjujemy? Pytanie za 100 punktów - czy można wziąć ten dekoder Evo i podpiąć go pod kartę z multiroomu? Teściom nie zależy na nim, mi tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że zmienisz pakiet nie oznacz jednak że uzyskasz dostęp do Euro 2016 - promocja dotyczy wyłącznie klientów którzy zechcą przedłużyć obecną umowę o 24 miesiące lub podpisać nową na pakiet premium max Tylko spełniając ten warunek bez opłat uzyskasz dostęp do PS 2 i 3. Samo podsinienie obecnego pakietu bez podpisania cyrografu daje kilka dodatkowych opcji ale bez Euro

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że zmienisz pakiet nie oznacz jednak że uzyskasz dostęp do Euro 2016 - promocja dotyczy wyłącznie klientów którzy zechcą przedłużyć obecną umowę o 24 miesiące lub podpisać nową na pakiet premium max Tylko spełniając ten warunek bez opłat uzyskasz dostęp do PS 2 i 3. Samo podsinienie obecnego pakietu bez podpisania cyrografu daje kilka dodatkowych opcji ale bez Euro

 

Bez euro jakoś przeżyję :), moim zdaniem szkoda się wiązać na jeszcze 24 miesiące teraz tylko dlatego :). Ale w moim przypadku jak płacę 57 zł i mogę płacić mniej to się opłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu :evil: to ja w takim razie podziękuję :evil: myślałem, że Premium Max razem z PS2/3 dostanę na 15/5 - tak przynajmniej @swojadroga mi zasugerował :roll:

z informacji prasowych wynika że wystarczy podnieść pakiet do premium max z umową aby uzyskać dostęp do Euro lub podpisać nawet na rodzinny ale na 24 miesiące - tak ja to rozumiem.(Czyli w wariancie pierwszym nie ma konieczności umowy dłuższej niż np. 12 miesięcy - o ile taka będzie w ofercie przedłużeniowej  dla klientów którym kończy się umowa)

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja dla obecnych klientów:

 

Przed momentem rozmawiałem z 2 konsulami i zaproponowano mi migracje z Rodzinny HD + Sport HD (39,90zł)  na Familijny HD  za 39,90zł (bez okresu promocyjnego w gratisach) + kanały Euro 2016! za darmo! Umowa 29 miesięcy.

 

 

Dzwoniłem sam na infolinie Cyfrowego Polsatu

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem poinformowany że muszę przedłużyć (aneks do umowy) na 29mies., nie ma dla mnie możliwości 24mies., powiedziała mi że to tylko dla nowych. Nie rozumie tego w ogóle. 

skoro twoja umowa wchodzi dopiero w życie 25.05.2016 odstąp od umowy zawartej poprzez kanał telekomunikacyjny - masz na to jak się nie mylę 14 dni i nie musisz podawać przyczyny. Negocjuj dalej ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z tym, że do końca mojej umowy zostało 8 miesięcy, złożenie wypowiedzenia pomoże w tej sytuacji (PS2 i PS3)?

Ja również dostałem propozycję na 29 miesięcy przez infolinię, na którą dzwoniłem. Rano nie wiedzieli jeszcze nic, po 13. wiedzieli wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro twoja umowa wchodzi dopiero w życie 25.05.2016 odstąp od umowy zawartej poprzez kanał telekomunikacyjny - masz na to jak się nie mylę 14 dni i nie musisz podawać przyczyny. Negocjuj dalej ! :P

Też o tym pomyślałem, tak na szybko bo nie chce mi się wertować w umowie, bo jestem nagrzany na Premium max i zmniejszenie ilości mies., ( wszystkie sposoby odstąpienie od umowy zawartej telekomunikacyjnie do 2tyg, czy tylko pisemnie w APS lub drogą poczty tradycyjnej ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...