Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny 2 umowy renegocjowane po wysłaniu wypowiedzenia. Obie były 12/5 i na obu było jeszcze 5 miesięcy płatnych. Pakiety takie same: Familijny max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD . Pozostałe 5 miesięcy anulowane i nowe umowy tym razem 15/5 za 59.99 pln + "standardowy" czynsz za ESI - 5 pln(po okresie darmowych miesięcy)

a na jakiej podstawie udało Ci się wcześniej przejść na nowe umowy?

Edytowane przez pawel_bthd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pod koniec listopada wypowiedziałem umowę z CP z powodu upływu jej ważności. Umowa obowiązywała do 14 maja 2016r. i z tą datą została wypowiedziana. Pierwszego grudnia zadzwonili z DUKu i zaproponowali nową umowę 15/5, która ma obowiązywać od 14 grudnia tego roku. Czyli skrócono mi okres starej umowy o 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otrzymałem nowa umowę bez wysyłania wypowiedzenia / poprosiłem o kontakt poprzez icok / do końca umowy było 5 m-c. Wcześniej umowa na 24 m-c. Pakiet max hd, sport, film, cinemax kwota 59,90. Obecnie umowa na 15 m-c pakiety takie same + ipla, VOD/ po upływie 3m-c możliwość wyłączenia / w tym 3 m-c za darmo. Wymiana dekodera 7000 na model hd 5500s

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jest szansa na familijny hd za 14,99 zł 15/5? Komuś udało się wyrwać taką ofertę?

Mała pomyłka, miałem na myśli rodzinny hd:) informacyjnie , jak by ktoś chciał po taniosci: dzisiaj przedluzylem umowę na rodzinny hd - 24 miesiace przez pierwsze 12 miesięcy opłata 4,99 zł od 13 miesiąca 19,99 zł. Srednio wychodzi 12,50 zł, mnie to zadowala:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otrzymałem nowa umowę bez wysyłania wypowiedzenia / poprosiłem o kontakt poprzez icok / do końca umowy było 5 m-c. Wcześniej umowa na 24 m-c. Pakiet max hd, sport, film, cinemax kwota 59,90. Obecnie umowa na 15 m-c pakiety takie same + ipla, VOD/ po upływie 3m-c możliwość wyłączenia / w tym 3 m-c za darmo. Wymiana dekodera 7000 na model hd 5500s

Ty też tak chcę! :shock: dzięki za cynka, zaraz do nich napiszę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otrzymałem nowa umowę bez wysyłania wypowiedzenia / poprosiłem o kontakt poprzez icok / do końca umowy było 5 m-c. Wcześniej umowa na 24 m-c. Pakiet max hd, sport, film, cinemax kwota 59,90. Obecnie umowa na 15 m-c pakiety takie same + ipla, VOD/ po upływie 3m-c możliwość wyłączenia / w tym 3 m-c za darmo. Wymiana dekodera 7000 na model hd 5500s

 Próbowałeś 12/5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli z wyprzedzeniem wypowiadasz a oni juz Ci nową podsuwają?

wypowiedzenie trzeba jakoś konkretnie kierować czy ogólnie jak zwykle? jakąś kopie do nich mailem czy tylko pocztą?

Wypowiedzenie-najlepiej wyslać 6-7 miesiecy przed zakończeniem aktualnej umowy.

Przeważnie oddzwaniają już na 5-6 miesięcy przed końcem i wtedy możesz już renegocjować nową umowę np.na : 12/5 lub 15/5 bez wymiany dekodera ;)

EDIT:

U panny wysyłałem wypowiedzenie na 7 miesięcy przed końcem-faktycznie zadzwonił konsultant z DUK-u,ale nie miał jeszcze możliwości "odblokowania" umów na 12/5 lub 15/5. Ma zadzwonić w przyszlym miesiącu :D

Edytowane przez Ceberebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca obecnej umowy rodziców 15/5 na Rodzinny HD pozostało 5 miesięcy. Jeśli przedłużę teraz umowę w wariancie 12/5 na Rodzinny HD, to czy ewentualnie w maju będę mógł przejść na Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD+ multiroom w wariancie 15/5? Jaka cena? Bo pewnie w kwietniu nie przedłużę umowu w nc+ i może skuszę się na CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie próbowałem. Sądzę, że przy wymianie dekodera więcej bym nie ugrał / chyba nikt więcej nie ugrał na forum przy wymianie dekodera /.

Oczywiście że przy wymianie dekodera więcej byś nie ugrał ale jak widać nie do wszystkich to trafia.Było pisane setki razy przy umowach 12 i 15 miesięcy z wymianą dekodera gratis jest o 3 miesiące krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś 12/5 ?

Witam, nie próbowałem. Sądzę, że przy wymianie dekodera więcej bym nie ugrał / chyba nikt więcej nie ugrał na forum przy wymianie dekodera /.

Ja spróbuję - jutro będą dzwonić :) może mi się uda, bo nie planuję zmieniać modułu na dekoder, a dodatkowy plus po mojej stronie to ostatnie 4 miesiące umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :)

3 miesiące opłacone,wypowiedzenie,anulowane 4,nowa umowa 15 mies,

gratis:5 mies.+ VOD+ IPLA+ opłada za dekoder -pakiety te same:

Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD,muliroom za 0zł.

 

Mnie tam pasi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...