Skocz do zawartości

Ankieta na potrzeby pracy magisterskiej


Palikot
 Udostępnij

Czy internetowy przewodnik po programach stacji telewizyjnych i radiowych byłby Państwu przydatny?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy internetowy przewodnik po programach stacji telewizyjnych i radiowych byłby Państwu przydatny?

    • Tak
      27
    • Nie
      8
    • Nie mam zdania
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Jak temat wskazuje, muszę przeprowadzić ankietę do części projektowej mojej pracy dyplomowej. Proszę o głosowanie i, w miarę chęci, uzasadnianie odpowiedzi. Pytanie brzmi:

Czy internetowy przewodnik po programach stacji telewizyjnych i radiowych byłby Państwu przydatny?

 

Ankieta trwa bezterminowo, jednak chciałbym aby nie było to dłużej niż do 7 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki przewodnik po programach tv jest dla mnie niezbędny, bo:

1. nie ma takiej gazety by były wszystkie programy

2. w internecie zazwyczaj każda pozycja jest bogato opisana

3. jeśli chcemy obejrzeć np. film to od razu mamy dostęp do opinii o tym filmie, aktorach itp.

4. jeśli przewodnik internetowy jest porządnie prowadzony to ma aktualizacje zmian wprowadzanych przez nadawców w ostatniej chwili

5. przewodnik internetowy chroni mnie przed śmieciami w postaci sterty starych gazet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi - Tak. Dodam więcej, tak i tylko tak. Już od kilku lat nie korzystam z drukowanych wersji. Tak jest po prostu szybko i wygodnie. Gazety mają to do siebie, że zawsze jakiś kanał nie wchodzi w całości. W różnych gazetach robią to z innymi kanałami. Trochę to denerwuje. Kiedyś, już nie pamiętam w jakiej, zrobili tak z Discovery Science, co mnie bardzo zdenerwowało. Od tamtego czasu, powiedziałem stop drukowanym badziewiom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze!

Internetowy przewodnik - to nie dla mas.

Codzienny gazetowy jest za drogi.

Tygodnikowy? Oczekiwany i chętnie wybierany. Cóż, kiedy w nim zamiast wachlarzu stacji telewizyjnych królują plotki, ploteczki, ciekawostki i fotonewsy.

Jest jeszcze inna kategoria. Kategoria ludzi - "starszych rencistów i emerytów, choć niekoniecznie" - sterowanych od lat z góry ustalonymi godzinami emisji ulubionych programów, w tym seriali i telenoweli. Im to w zupełności wystarcza. Gazety, tygodniki i inna prasa, niestety - wierzcie mi - to jeszcze dla wielu "luksus"

A ja! Cóż! Może jestem konserwatywny :wink: Ja niestety lubię gazety i dlatego wybieram gazetowy przewodnik programowy, który w dodatku ma tę zaletę, że nie dość ze zdjęciami to jeszcze w dwóch słowach opisuje programy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan masz rację ale jeśli ktoś ma tv w komputerze to jaki problem otworzyć przeglądarkę i zerknąć;)Ja właśnie jestem za i korzystam tylko z programu tv na stronie Polsatu bo jest to co lubię tj polsat tv4 tvn canal+:):brawo: Papierkowe mam w drugim pokoju chociaż widzę że rodzina woli epg z tunera;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na tak. Chyba wszystkie powody zostały tu już podane, więc wymienię te, które są dla mnie najważniejsze:

1. Program dla danego kanału jest podany w całości (w niektórych gazetach jest tak, że kanał nadaje od rana, a program jest podany np. dopiero od godziny 16).

2. Dokładny opis większości pozycji w ramówce.

3. Program jest na bieżąco aktualizowany.

4. Program dla większości kanałów (Program na stronie CP).

5. Program jest podany z wyprzedzeniem (np. od razu na 2 tygodnie) (Program na stronie C+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...