Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zejście na niższy pakiet. Podczas rozmów z konsultatami, tak na trzy miesiące przed końcem umowy, nie miałem możliwości przejścia. Konsultanci mówili, że nie widzą dla mnie takiej opcji w systemie. Wysłałem wypowiedzenie. Potem dostałem smsa z prośbą o kontakt w sprawie umowy. Zadzwoniłem i dopiero wtedy zaoferowano mi niższy pakiet. Dostałem maila z prośbą o zatwierdzenie nowych warunków. Mail jest ważny tydzień. I już mam niższy pakiet od 1 lutego.

Edytowane przez marek_133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zbliza mi sie koniec umowy (luty) mysle tera wyslac wypowiedzenie, chcial bym zostawic to co mam obecnie, place za to w lamancu 58,30 mieisecznie za ile teraz moge to wyrwac, dobrze by bylo miec to co teraz +eleveny za max 70zl jest szansa?

 

Co do dekodera to mam MediaBoxa i place za niego 5zl/m ale jest to juz zawarte w tej cenie

Edytowane przez piotrekj66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekj66

Za taki pakiet teraz będziesz musiał wydać 89,90 za Extra+, 6 Canal+, HBO (bez HBO GO) lub 99,90 za Etra+, 8 Canal+, Canal+ VOD, HBO (bez HBO GO). Są jeszcze dwie inne opcje: Superpremium z 6 Canal+ za 94,90zł lub Superpremium z 8 Canal+ za 99,90zł.  Dodatkowo 5zł za dekoder.

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny telefon:

pierwsza oferta Extra z 6C+ za 69,9zł na 24m + eleveny 12m+12m czyli nic nowego

druga oferta Extra z 8C+ za 59,9 na 4m i 99,9 na 20m + eleveny tak samo czyli 12m+12m

trzecia oferta Extra z 6C+ za 89,9 na 15m

 

Oczywiście w tych cenach dostaje to co mam do tej pory czyli multiroom i dwa dekodery.

 

Wypowiedzenie mam do 31.12 więc dalej czekam:) Ale widać że nowe opcje ofert sie zaczynają

Edytowane przez levis1906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a macie moze jeszcze Krakowski numer do jakiegos centrum promocji, wiem ze ostatnio tam zalatwialem.

 

Dekoder Media box vbede mogl zostawic i nie musze juz placic za zadne aktywacje itp?

 

Mozna umowe na 12 m?

Dzwonienie nic Ci nie da...i tak dostaniesz ofertę standardową. Aktywacji nie zapłacisz już.+48122947879 . Z umowami na 12 m.jest ciężko i są droższe. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - jako że mam trochę czasu wolnego to zadzwonilem sobie na infolinię, 

mam taki abonament:

■ Comfort+ 59,00 -19,10 39,90

■ Multi+ 15,00 -15,00 0,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 5,00

Razem 44,90 wziąłem od XII 2014 na 30 m-cy z 6 mc gratis

 

Dodatkowo zaproponowano mi C+ za 80 - nie skorzystam :)

Ale zaproponowano opcje z HBO 

1. Do końca umowy za 20pln,

2 HBO z możliwością rezygnacji - w dowolnym momencie za 25

3 HBO GO za 35 do końca umowy, z 6-mc za 20 pln z możliwością rezygnacji 

 

Pytanie czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiasz 1 danego miesiąca i ten miesiąc masz za free. Opłata w drugim miesiącu 25zł.

taka mala poprawka, mianowicie nie 1 dnia miesiaca a 2 dnia miesiaca wtedy do konca miesiaca w ktorym zamawiasz masz 0zl w nastepnym 25zl czyli srednio 12,50. W momencie kiedy zamawiasz 1 dnia miesiaca naliczana jest ci oplata za caly miesiac jezeli 2go lub pozniej do konca miesiaca masz za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...