Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mi proponója superpremium za 104 zl z hbo cinemaxsy i mr na cala umowe, chodzi mi szczegulnie o speedway czy da rade wychaczyc to taniej

Tak. Umowa na 24 miesiace

Z 6 canalami 94,90

W tym multiroom (karty kameleon) hbo(cala umowa) cinemaxy(cala umowa) 6miesiecy hustler hd, 6 miesiecy hbo go

2 brakujace canale to Seriale i Discovery wiec tu raczej GP nie bedzie.

 

Pozdrowienia z DMP 2015 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka chwil temu telefon z ncplus. Zadziwiła mnie miła kosultantka więdzą na temat czego oczekuję, czyli to samo co mam plus 11 w cenie. Oczywiście odpowiedź standardowa czyki 107 z kawałkiem, ja jej na to, że mnie niestety nie stać, że nigdy za opcję premium nie płaciłem więcej niż 79,90 i nie zamierzam. Odpowiedziała, że się odezwie jak coś konkretniejszego będzie do zaoferowania. Oczywiście spytałem do kiedy mam złożyć rezygnację. Miła konsultantka podkreśliła, że musi wpłynąć do nich do 30 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

umowa do końca listopada na wypowiedzeniu , dostałam ofertę

Extra + (bez Canal )

HBO - 6 miesiecy gratis

MR - 2 x camele i 2 deki PVR

umowa 15 miesięcy

 

koszt 54,90 pln

 

pytam , że to cena jak w cenniku dla nowych abonentów 59,90 tylko całe 5 pln obniżki , na to konsultant , że MR mam gratis

te 2 pvry to już masz czy oferują coś dodatkowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym Eurobankiem? Jestem klientem tego banku i w jego siedzibie powiedziano mi, że mogę mieć zniżkę w nc+. Chodzi o te 20 zł na miesiąc jak dla nowych klientów?

 

Ja zmieniłem sobie konto na konto w Eurobanku aby płacić 20 zł mniej za nc+. W sumie to zwisa mi gdzie mam konto, ważne aby było korzystnie. Co za rok? Nie wiem. Zapewne zostanę z Eurobankiem w oczekiwaniu na jakieś "nowe konto" z promocją niekoniecznie w nc+. 20 zł bank oddaje Ci w następnym miesiącu gdy w poprzednim opłaciłeś fakturę za nc+ z konta w tym banku. https://www.eurobank.pl/biuro-prasowe,konto-za-0-zl-oraz-240-zl-zwrotu-dla-abonentow-nc-od-eurobanku,276,42.html

 

Jak ktoś się zdecyduje to "mogę polecić konto". Mamy wówczas obydwoje dodatkowe bonusy.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem dla mnie nie jest istotne siedzenie w jednym banku całe życie. Wypatruję promocji i tam przechodzę. Nie czuje się kupiony. Po prostu przez rok mam tańsze abo za nc+ o 20 zł (tutaj ludziska walczą jak lwy z działem utrzymania o 10 zł mniej czy właśnie o 20 zł mniej) a za rok zajme się wypatrywaniem nowej promocji wartej zmiany konta. Konto trzeba mieć a jak jeszcze da się na tym skorzystać to świetnie. Kiedyś to my płaciliśmy za konto w postaci opłaty za nie i kartę czy przelewy. Dziś to bank w pewnym sensie płaci klientom. Na co mamy uważać???

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem dla mnie nie jest istotne siedzenie w jednym banku całe życie. Wypatruję promocji i tam przechodzę. Nie czuje się kupiony. Po prostu przez rok mam tańsze abo za nc+ o 20 zł (tutaj ludziska walczą jak lwy z działem utrzymania o 10 zł mniej czy właśnie o 20 zł mniej) a za rok zajme się wypatrywaniem nowej promocji wartej zmiany konta. Konto trzeba mieć a jak jeszcze da się na tym skorzystać to świetnie. Kiedyś to my płaciliśmy za konto w postaci opłaty za nie i kartę czy przelewy. Dziś to bank w pewnym sensie płaci klientom. Na co mamy uważać???

Jestem tego samego zdania.Sam mam kilka kont bo zakładałem je właśnie jak było coś do wyrwania.A jeśli dają to czemu nie brać ?

@emarti otrzymałeś już kartę do konta ?Ja zakładałem chyba ze dwa tygodnie temu ale karty dotąd nie dosłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, 

 

Jakie teraz oferty aktualnie można otrzymać z nc+ na przedłużenie umowy ? Coś konkretnego ?

 

Interesuje mnie Extra + z wszystkimi Canal oraz VOD + oraz Multiroom wraz z jednym dekoderem PVR 500GB Pace (już 3 umowa z nim) i drugi Sagemcom HD i być może pakiet HBO, który miałem do tej pory.

 

Dzisiaj otrzymałem telefon i zaproponowali mi taką ofertę za 79 zł, ale twierdzili że HBO nie mogą dać za darmo więc trzeb dopłacić 12,5 zł za pakiet HBO = łącznie 92,40 zł

 

PS.

Gdyby nie MR i niezależne karty to skorzystałbym z oferty CP i do tego TV 55" - trzeba przyznać, że niezła oferta chyba wychodziłoby miesięcznie ok 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem sobie konto na konto w Eurobanku aby płacić 20 zł mniej za nc+. W sumie to zwisa mi gdzie mam konto, ważne aby było korzystnie. Co za rok? Nie wiem. Zapewne zostanę z Eurobankiem w oczekiwaniu na jakieś "nowe konto" z promocją niekoniecznie w nc+. 20 zł bank oddaje Ci w następnym miesiącu gdy w poprzednim opłaciłeś fakturę za nc+ z konta w tym banku. https://www.eurobank.pl/biuro-prasowe,konto-za-0-zl-oraz-240-zl-zwrotu-dla-abonentow-nc-od-eurobanku,276,42.html

 

Jak ktoś się zdecyduje to "mogę polecić konto". Mamy wówczas obydwoje dodatkowe bonusy.

A czy konto ze zwrotem 20zł za nc można połączyć z bonusem za polecenie? Edytowane przez dan772
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc sprawa chyba jest prosta. Zakładamy konto w EB. Otrzymujemy zwrot 20 zł przez 12 m-cy. Czyli średnio przez 24 miesięcy płacimy za nc+ 10 zł mniej miesięcznie. Czyli za pakiet przykładowo Extra+6C wychodzi 59,9 zł co już jest porównywalną ofertą do słynnego łamańca za 53,26 zł. Napisz może coś więcej o tym obustronnym bonusie za polecenie bo nie mogę tego znaleźć na ich stronie

Edytowane przez geistchen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogiem to raczej nie jestem, ale dzięki :)

 

A tak na serio: Przeczytanie wstecz nic nie daje, bo jedyny obraz jaki się rysuje to taki, że nie da się nic praktycznie ugrać z ceną. Czy aż taka nędza jest w tym roku, że nawet nie ma znaczenia czy ktoś wysłał wypowiedzenie czy nie ?

 

A pytanie z innej beczki, bo tak sobie myślę że kupuję przy każdym kolejnym okresie umownym kanały, które są coraz mniej wartościowe - pakiet Canal i HBO.

Nawet w święta jedne i drugie nie ma nic konkretnego na żadnym z Canal+ ani HBO i kończy się to zazwyczaj seansem w gronie rodziny na jednym z darmowych kanałów.

 

Ile zatem można wyciągnąć za sam pakiet Extra+  (bez dodatków typu Canał + i HBO). Na stronie internetowej dla nowych abonentów widnieje cena 59,99 zł. Głównie zależy mi na kanałach dziecięcych i przyrodniczo i historyczno- dokumentalnych (animal, discovery, history, NatGeo). Filmy oglądam jedynie w święta w gronie rodziny, lepiej wypożyczyć sobie coś konkretnego albo poprzez VOD albo na BluRay. Wyjdzie o wiele taniej. Samo posiadanie full pakietu dla jedynie na wszelki wypadek to nie jest chyba dobry wybór. 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...