Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta z dzisiaj 6 c+extra -69 zł 8 c+extra -79 zł dodatkowo eleven pakiet 7,95 .Powiedziałem konsulowi że jak da mi extra + 6 c+ za 59 to biorę na co odpowiedział że takich ofert już nie ma i czy śledzę forum satkurier ?jako potwierdzenie swojej tezy---czy fora są wyznacznikiem ofert?  Dodał również że poprzednia korzystna oferta łamaniec mógł być proponowany za około 54 zł ponieważ firma nie musiała negocjować żadnych umów .Proponował również samo extra za 54,90 co spowodowało mój śmiech bo parafrazując jego wcześniejszą ofertę 6c+ jest warte 15 złociszy  :mrgreen: .Cóż dwa tygodnie i pa pa 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@tracer10

Mi wyłącznie na piłce zależy dlatego ten pakiet chce i wydaje mi się z dostępnych najrozsądniejszy tyle, że nie w pokopanej cenie. Milionerem nie jestem i 20 zł miesięcznie więcej to dla mnie dużo za dużo.

Żartowałem z tym bogatym przecież, co nie zmienia faktu ze musisz czekać nawet do ostatniego dnia jak będzie potrzeba. A nawet parę dni po skończeniu umowy przed oddaniem sprzętu. Jak nie uda ci sie wynegocjować kwoty np. 69 zł lub w ostateczności 79 zł za Etra z 6x C+ to zlej na jakiś czas paczkę C+ , dobierzesz potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Comfort + Multi + najem Mediaboxa wszystko w cenie 24,9 zł. Jako, że umowa się niedługo kończy a oferty przedstawiane są dużo droższe, więc z pewnością trzeba będzie do tego samego pakietu dopłacić sporo więcej.

Dlatego też już teraz przechodzę do CP i biorę F.Max HD za 49,99zł (z 6 miesiącami gratis wychodzi średnio 37,5 zł mies.- w tej cenie nie dostanę w nc+ lepszej oferty- oczywiście nie liczę kanałów sportowych których nie oglądam).

Edytowane przez johndeacon1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa kończy mi się ost. dnia grudnia, ale konsule dzwonią do mnie już teraz i namawiają do jej przedłużenia. W sumie to nawet nie wysłuchałem co mi oferują, gdyż czekałem na rozwój sytuacji z ,,11''. I stąd moja prośba o informację co i w jakiej cenie teraz można dostać. Obecnie posiadam pakiet comfort,( sport, film,) extra za 10 zł, Multi za 0, Multiroom po cyfrze za 0 i dek. Pvr 500 gb za 0. Interesuje mnie to samo (6x C+). Jaka jest najlepsza oferta za takie coś? Dzięki z góry za informacje.

Edytowane przez ronnie84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie cos takiego :

Wybrana oferta:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

Multi+ Najem ultraBOX+ Premium Sport netVOD+ konto podstawowe NC+ GO internet nc+GO CANAL+ Sport nc+GO nSport Aktywacja NC+ GO internet R Opłata za urządzenie

 

Srednio 42 pln, umowa do konca pazdziernika. Proponowali mi Comfort+ z CANAL+ za 59.90 ale jest to dla mnie za duzo, bo ogladam wylacznie sport. Chyba nic sie nie da ugrac a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

Chciałbym zwrócić uwagę na aktualną promocję przy pakiecie Extra+ (bez C+).

 

Dla nowych klientów oferują 6 m-cy gratis przy umowie na 30 m-cy (dodatkowo Filmbox i History HD na 1 m-c gratis). Wiem, że to długa umowa, ale średnia cena to 47,9 zł, więc przy negocjacjach jest punkt odniesienia, a widzę, że stałym klientom oferują po 54,9 co uważam za wysoką cenę.

 

Przy dzisiejszej rozmowie o przedłużeniu umowy dla wuja przeszła propozycja 45,9 zł + multiroom (stara cyfra) w cenie - umowa na 24 m-ce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa kończy mi się ost. dnia grudnia, ale konsule dzwonią do mnie już teraz i namawiają do jej przedłużenia. W sumie to nawet nie wysłuchałem co mi oferują, gdyż czekałem na rozwój sytuacji z ,,11''. I stąd moja prośba o informację co i w jakiej cenie teraz można dostać. Obecnie posiadam pakiet comfort,( sport, film,) extra za 10 zł, Multi za 0, Multiroom po cyfrze za 0 i dek. Pvr 500 gb za 0. Interesuje mnie to samo (6x C+). Jaka jest najlepsza oferta za takie coś? Dzięki z góry za informacje.

mam podobne cosik i chcieli wczoraj za to 89 zł na 12 miechów  [ tyle co teraz płacę ], odrzuciłem bo mam czas jak ty do końca roku. W ostateczności wezmę za tyle tylko dla BPL i tylko na rok, ani dnia dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pierwszego października przedłużyłem telefonicznie umowę od 1 listopada na 24 m-ce (stara do 31.X.15r ). Czy mogę jeszcze zrezygnować z tego przedłużenie bez konsekwencji. Kupiłem nowy tv i chciałbym przejść na NC+ MIX z modułem cam.

Nie. Nie możesz. Czytałeś umowę?

 

 

Abonentowi będącemu konsumentem przysługuje prawo do odstąpienia, w terminie 14 dni od daty zawarcia: od Umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa, zawartej na odległość, chyba że Dostawca usług, za zgodą Abonenta, rozpoczął świadczenie usług przed upływem terminu 14-dniowego,(...)

 

A rozpoczął "świadczenie usług"... Prawda?

Edytowane przez Arr0w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca stycznia(Comfort+ za 19,90). Nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia, a juz dzis dzwonili z ofertą przedłużeniową. 

Zaproponowali mi:
-Comfort+ za 29,90
-Extra+ za 44,90

na 24 miesiące

Umowy nie przedłużałem, poniewaz licze ze po wysłaniu wypowiedzenia i blizej końca umowy jest szansa na lepsze oferty.
 

Edytowane przez karoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę jeszcze zrezygnować z tego przedłużenie bez konsekwencji. Kupiłem nowy tv i chciałbym przejść na NC+ MIX z modułem cam.

Zawsze zostaje ci opcja cesji na inną osobę, jeśli się znajdzie chętny na to, co posiadasz. Edytowane przez huhus1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca stycznia(Comfort+ za 19,90). Nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia, a juz dzis dzwonili z ofertą przedłużeniową.

 

Zaproponowali mi:

-Comfort+ za 29,90

-Extra+ za 44,90

 

na 24 miesiące

 

Umowy nie przedłużałem, poniewaz licze ze po wysłaniu wypowiedzenia i blizej końca umowy jest szansa na lepsze oferty.

 

Nic lepszego nie dostaniesz. Nawet z wypowiedzeniem. Chyba, że nc coś oświeci i do tego czasu pójdzie po rozum do głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane. Dotychaczas posiadam Extra+, C+8, multiroom po cyfrze, w łamańcu 4x 0, 11x 69,90. Propozycja z wczoraj (jak jeszcze nie było wiadomo co z 11) - to co mam dotychaczas za 79,90. Miła konsultantka nie polemizowała ze mną odnośnie tego, co stracili w sporcie, zapytała ile jestem w stanie zapłacić, aby z nimi zostać. Obiecała zadzwonić, jak będzie wiadomo co z 11, więc czekam na kontakt.

Z drugiej strony nie mam ciśnienia - jest jeszcze czas, poczekam więc do grudnia, chyba że dostanę wcześniej to co chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem umowę, nie miałem zbyt szerokiego pola manewru z uwagi na przespanie okresu wysłania wypowiedzenia (umowa do końca października) jednak jestem i tak zadowolony gdyż za to co mam plus 11 płacę mniej niż dotychczas, a jedynie 10zł drożej niż średnia z umowy łamanej (pierwsze 5 m-cy za 0,- i 10 m-cy za 99,-) choć umowa na 24 m-ce bo krócej to już była bariera nie do przeskoczenia. Liczę, że BPL zostanie a jak nie to trudno, jest internet a 100 Mb/s światłowodu wystarczy na oglądanie w miarę dobrej jakości.

Podsumowując paczka Extra+, 6x C+ za 69,9 + Eleveny na rok za 7zł z groszami, reszta opcji dodatkowych za free w tym MR za free. Płacę 77zł i tyle jestem w stanie zapłacić, najwyżej w maju zrezygnuję z Elevenów bo przecież ME, nic w sporcie się nie będzie działo poza turniejem. 

Edytowane przez DrNo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...