Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca się z Tobą zgodzę. :) Ja z nC+ nie zrezygnowałem, bo wszystko co najlepsze w filmu mam właśnie tutaj. Łącznie z świetnymi serialami serwowanymi przez kanał Ale Kino+. Gdybym wziął CP to oferta byłaby dla mnie naprawdę okrojona. Piłka nożna w nc+ to dla mnie bardziej dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Dzwonili do mnie dzisiaj z NC plus i dalej ta sama śpiewka

Teraz zaproponowano mi
Pakiet extra za 66zł bez hbo ( co ubolewam )

Dekoder HD z WiFi i dyskiem 500GB za 0zł i Multiroom 2 urządzenia za każde aktywacja 49 zl plus do abonamentu 5 zl przez 12 miesięcy a potem 10 zl.
Nie znam sie na tym czy jest to standardowa oferta czy da sie coś z tym zrobić .Lecz na 15  miesięcy.
Pan co mnie obsługiwał powiedział że nic mi nie da nawet wypowiedzenie umowy i z tego jakieś korzyści. Pojechałem do sklepu gdzie mają ncplus w Katowicach były przedemną  2 osoby i każde z tych osób żaliło sie jak NC podniósł cenny . Pani w sklepie powiedziała żę są nowe standardy . I wszystkim zaproponowano Cyfrowy Polsat . Różnica miedzy sklepem a infolinia była 15 zł miesięcznie na korzyść , infolinii

Zaproponowano mi
Familijny Max HD + HBO HD HBO GO za 69,99 obniżony do 49,99 przez cały okres 24 miesięcy , PVR Sagemcom ESI-88 z dyskiem 320 GB za 1zl, Multiroom HD 2 urządzenia za 5zł miesięcznie bez , oplata jedno razowa 58zl a za kolejny Multiroom HD gratis oplata i bez opłaty miesięcznej. 4 razy do mnie dzwonili  bo prosiłem o lepszą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa do 30.09 zakończona,oferty standardowe często spotykane w tym temacie,teraz po zakończeniu umowy oferta comfort+ 39.90zł czego nie rozumiem ponieważ jeżeli wcześniej nie przedłużyłem to tym bardziej takiej oferty nie przyjmę,aczkolwiek czy jeśli zdecydowałbym sie na comfort+ za 24.90 to jest ona do uzyskania np w punkcie czy poprostu zwrot sprzętu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dzwonili do mnie dzisiaj z NC plus i dalej ta sama śpiewka

Teraz zaproponowano mi

Pakiet extra za 66zł bez hbo ( co ubolewam )

Dekoder HD z WiFi i dyskiem 500GB za 0zł i Multiroom 2 urządzenia za każde aktywacja 49 zl plus do abonamentu 5 zl przez 12 miesięcy a potem 10 zl.

Nie znam sie na tym czy jest to standardowa oferta czy da sie coś z tym zrobić .Lecz na 15  miesięcy.

Pan co mnie obsługiwał powiedział że nic mi nie da nawet wypowiedzenie umowy i z tego jakieś korzyści. Pojechałem do sklepu gdzie mają ncplus w Katowicach były przedemną  2 osoby i każde z tych osób żaliło sie jak NC podniósł cenny . Pani w sklepie powiedziała żę są nowe standardy . I wszystkim zaproponowano Cyfrowy Polsat . Różnica miedzy sklepem a infolinia była 15 zł miesięcznie na korzyść , infolinii

Zaproponowano mi

Familijny Max HD + HBO HD HBO GO za 69,99 obniżony do 49,99 przez cały okres 24 miesięcy , PVR Sagemcom ESI-88 z dyskiem 320 GB za 1zl, Multiroom HD 2 urządzenia za 5zł miesięcznie bez , oplata jedno razowa 58zl a za kolejny Multiroom HD gratis oplata i bez opłaty miesięcznej. 4 razy do mnie dzwonili  bo prosiłem o lepszą ofertę

 

 

Obadaj  to  http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/zestawy/smartdom-oferta-limitowana.cp   ale dotyczy to tych którzy się nieinteresują  piłka kopaną lub ewentualnie jedynie  turnieje reprezentacyjne bo klubowe to tylko Niemcy i Eurosport 2.Cała reszta z opoźnieniem na TVP SPort.  Z tego co tutaj się pisało to online były lepsze warunki niż w APS  czyli   6 miesięcy gratis. Nie widać byś  wymieniał że posiadasz  Canal+  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Umowę mam do końca listopada.

Comfort+ 29,90

HBO 0,00

Premium Sport & Film 40,00

Extra+ 10,00

History HD 0,00

Multi+ 0,00

Multiroom Standard 0,00

Najem dekodera (drugi Pace) 20,00

Razem 99,90 przez ostatnie 11 miesięcy, pierwsze 4 płaciłem 20,00. Średnio daje to około 79,00 na miesiąc. Dodam jeszcze ze przez pierwsze 6 miesięcy Filmboxy a przez 9 Redlight miałem za free z obu tych opcji zrezygnowałem.

Pytanie ile będą chcieli za podobną ofertę teraz??? Dodam, że oczekuję oferty z elevenami, gdyż wcześniej oferta sportowa canal+ była o wiele bogatsza. Czytałem o jakiś kosmicznych ofertach, zastanawiam się co mogę ugrać. Z góry dziękuję za odpowiedzi o ile jakieś się pojawią

Edytowane przez wojtas777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi jeszcze ktoś wyjaśnić kwestię z Multiroomem? Czytałem na stronie nc+ dokładniejszy opis usługi i teraz już sam nie wiem - czy jeżeli druga osoba z dodatkowym dekoderem (nie głównym) w drugim pokoju chciałaby korzystać np. z usługi HBO Go czy NC Go+ TV ( bez opcji nagrywania, tylko same oglądanie) to czy w tym przypadku wystarczy mi Multiroom Standard czy też będzie konieczne wykupienie usługi Premium? Jeżeli tak to czy ktoś mógłby napisać ile obecnie wynosi miesięczna opłata? Wiem, że za Standard jest to 5 złotych za dekoder przez pierwszy rok a później 10 złotych, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć cennika dotyczącego opcji Premium? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spotkaliście się z taką sytuacją:

1. Nie dzwonili ani razu pod koniec trwania umowy, zero ofert.

2. Wypowiedzenie wysłałem, a oni nic. Zero telefonów, teraz przysłali mi maila, że "żaułują że wypowiedziałem umowę" i nic, cisza....

 

Mieliscie tak, żeby aż tak mieli was w [beep]ie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi jeszcze ktoś wyjaśnić kwestię z Multiroomem? Czytałem na stronie nc+ dokładniejszy opis usługi i teraz już sam nie wiem - czy jeżeli druga osoba z dodatkowym dekoderem (nie głównym) w drugim pokoju chciałaby korzystać np. z usługi HBO Go czy NC Go+ TV ( bez opcji nagrywania, tylko same oglądanie) to czy w tym przypadku wystarczy mi Multiroom Standard czy też będzie konieczne wykupienie usługi Premium? Jeżeli tak to czy ktoś mógłby napisać ile obecnie wynosi miesięczna opłata? Wiem, że za Standard jest to 5 złotych za dekoder przez pierwszy rok a później 10 złotych, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć cennika dotyczącego opcji Premium? Dzięki.

Ja mam multiroom premium i na dodatkowym dekoderze nie mogę korzystać z HBO Go ani NC Go. Powiedziano mi że dodatkowy dekoder nie obsługuje tych funkcji. Za premium płacę 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ucierpią ci którzy tak ochoczo chwalili się że mają umowy z pełnym C+ i Hbo za 49-59 zł na całą umowę. Oni odczują to najbardziej.Na pewno zaraz będą głosy że nie bo mogą zrezygnować z dalszej współpracy ;) Spoko wasza wola.

 

Ja mam jeszcze 12 miechów umowy i trochę się obawiam ile mi krzykną w sierpniu 2016 roku.Ale też mam świadomość że właściwie zawsze dostawałem czego chciałem.Tak będzie i teraz.

Spokojnie się wytarguje Extra,Comfotr,Hbo,Eleven,H i H2,C+ za mniej więcej 80 zł.

No może będę skłonny zrezygnować z c+seriale i discovery.Reszty nie oddam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi jeszcze ktoś wyjaśnić kwestię z Multiroomem? Czytałem na stronie nc+ dokładniejszy opis usługi i teraz już sam nie wiem - czy jeżeli druga osoba z dodatkowym dekoderem (nie głównym) w drugim pokoju chciałaby korzystać np. z usługi HBO Go czy NC Go+ TV ( bez opcji nagrywania, tylko same oglądanie) to czy w tym przypadku wystarczy mi Multiroom Standard czy też będzie konieczne wykupienie usługi Premium? Jeżeli tak to czy ktoś mógłby napisać ile obecnie wynosi miesięczna opłata? Wiem, że za Standard jest to 5 złotych za dekoder przez pierwszy rok a później 10 złotych, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć cennika dotyczącego opcji Premium? Dzięki.

Na ich stronie jest wszystko. Ja płacę za standard 10zł za zwykły biały dekoder podłączony bezpośrednio kablem 1. z anteny. A żeby oglądać nc go+ tv mi blad wyskakuje, hbo go nie mam dostepne w bialym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ucierpią ci którzy tak ochoczo chwalili się że mają umowy z pełnym C+ i Hbo za 49-59 zł na całą umowę. Oni odczują to najbardziej.Na pewno zaraz będą głosy że nie bo mogą zrezygnować z dalszej współpracy ;) Spoko wasza wola.

 

No ja tak mam. Za niecałe 55 zł 8xC+ i 3xHBO, do tego multiroom na dwóch kartach. A ponieważ sport w TV dla mnie nie istnieje, a kanały filmowe są także u konkurencji, więc naprawdę nie jestem przywiązany do operatora  :mrgreen:

W smart dom za podobną kwotę będę miał prawie to samo (zamiast C+ będę musiał się zadowolić Cinemaxami, ale za to 6 miesięcy bez płacenia ), więc zobaczymy jak się sprawy potoczą w połowie przyszłego roku. :wink:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ucierpią ci którzy tak ochoczo chwalili się że mają umowy z pełnym C+ i Hbo za 49-59 zł na całą umowę. Oni odczują to najbardziej.Na pewno zaraz będą głosy że nie bo mogą zrezygnować z dalszej współpracy ;) Spoko wasza wola.

 

Ja mam jeszcze 12 miechów umowy i trochę się obawiam ile mi krzykną w sierpniu 2016 roku.Ale też mam świadomość że właściwie zawsze dostawałem czego chciałem.Tak będzie i teraz.

Spokojnie się wytarguje Extra,Comfotr,Hbo,Eleven,H i H2,C+ za mniej więcej 80 zł.

No może będę skłonny zrezygnować z c+seriale i discovery.Reszty nie oddam ;)

A czymże różnisz się od tych co się chwalą w.w umowami? Skoro ty chcesz za to co wymieniłeś ok 80 zeta. Na dzień dzisiejszy operator żąda ponad 100 za to co chcesz więc wyjaśnij mi proszę twoje pierwsze zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, tez mu to powiedzialem, a on do mnie zebym zwrocil bo i tak juz nie uzywam :) odpowiedzialem zeby nie martwil sie na zapas oddam go zgodnie z warunkami umowy.

Ps dodatkowo dowiedzialem sie ze poprzedni konsultant wprowadzil mnie w blad, podobno rzeczywiscie daja HBO na 6 m-cy za darmo, tylko ze po tym okresie nie ma mozliwosci jego wylaczenia. Poprzedni konsultant mowil zebym sie nie martwil bo po tym okresieHBO samo sie wylaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ucierpią ci którzy tak ochoczo chwalili się że mają umowy z pełnym C+ i Hbo za 49-59 zł na całą umowę. Oni odczują to najbardziej.Na pewno zaraz będą głosy że nie bo mogą zrezygnować z dalszej współpracy  ;) Spoko wasza wola.

 

To co  miałem zrobić jak zadzwonili i zaproponowali w/w pakiet za 55 zł?Miałem powiedzieć ,że chce płacić np 100 zł?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zadzwoniłem na nr. z końcówką 4747 i dostałem umowę na 15 mieś. a w tym: extra+ dwa dekodery dwie karty(miałem je wcześniej) do końca roku hbo i film box za 59zł na cały okres umowy. mam czas na zastanowienie bo konsul wysłał mi link aktywacyjny na maila ważny 7 dni. Do tej pory miałem to samo plus 8*canal+ za 79zł. ale przez ostatni rok nic absolutnie nic nie oglądałem na canal+ więc po co płacić? A to znaczy że umowy 15 miesięczne są. Pozdrawiam

Edytowane przez dawoo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ucierpią ci którzy tak ochoczo chwalili się że mają umowy z pełnym C+ i Hbo za 49-59 zł na całą umowę. Oni odczują to najbardziej.Na pewno zaraz będą głosy że nie bo mogą zrezygnować z dalszej współpracy ;) Spoko wasza wola.

 

Ja mam jeszcze 12 miechów umowy i trochę się obawiam ile mi krzykną w sierpniu 2016 roku.Ale też mam świadomość że właściwie zawsze dostawałem czego chciałem.Tak będzie i teraz.

Spokojnie się wytarguje Extra,Comfotr,Hbo,Eleven,H i H2,C+ za mniej więcej 80 zł.

No może będę skłonny zrezygnować z c+seriale i discovery.Reszty nie oddam ;)

 

Ja nie ucierpię. Jak nie dadzą tego, co mam za max 59PLN, to faktycznie podziękuję im lub zejdę do start+ za nie więcej, niż 9,90. Szkoda będzie C+, (w momencie rezygnacji także) Ale Kino i Planete. Resztę, która mnie interesuje, znajdę u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zadzwoniłem na nr. z końcówką 4747 i dostałem umowę na 15 mieś.  A to znaczy że umowy 15 miesięczne są. Pozdrawiam

No tak, ale jak komuś w systemie zaordynują, że sie tak wyrażę 24 miechy to nie ma zmiłuj. Po 20 propozycji powtarzają z taką długością umowy choć mówi się, ze to za długo to jak do sciany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...