Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wiesiekcycon a jak to co miałeś i masz kłóci się z radami i regułami? W pierwszym przypadku dostałeś dobrą standardową ofertę a drugim przypadku płacisz więcej toteż naturalnym jest, że i więcej wymagasz co w efekcie owocuje lepszą umową-aczkolwiek trzeba przyznać, że jest ona baaaaardzo dobra.

 

 

Masz natomiast rację, że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Nikt nikomu nie daje tu gwarancji sukcesu a tylko z pewną dozą prawdopodobieństwa podpowiadamy ile dać by nie przepłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie w nc+ to co poniżej za 130,99zł. Proszę o info za ile mogę to mieć teraz czy ktoś już negociował taki pakiet w ostatnich dniach?

■ CANAL+ Platinum + HBO

■ Cinemax

■ Filmbox

■ History HD

■ Multiroom Standard

■ netVOD+ konto podstawowe

■ netVOD+ Pak. C+ Platinum+HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu 2013 roku podpisałem w promocji dla abonentów innych operatorów umowę z nc+ na pakiet: Universe+/Canal+Family&Sport/HBO przez cały okres umowy i Canal+Film na 2m-ce w umowie na 12mc-y za 59zł.

Pod koniec stycznia 2014 skończyła mi się opcja Canal+Film a chciałem dalej mieć do niej dostęp. Po telefonach z konsulami zdecydowałem się na:

 

Universe+/6xC+/HBO/Cinemax/MRst. = 99zł miesięcznie na 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rok to byłby prawdziwy hardkor ale ja i tak wyciągnąłem to HBO na pół roku mówiąc pod koniec rozmowy "nieśmiało zapytam o HBO... Czy jest możliwość jego otrzymania na minimum 3 miesiące? Jeśli tak to od razu przedłużam umowę..." Pani dała mi na więcej. Teraz zamierzam wysłać wypowiedzenie bo umowa kończy mi się z końcem kwietnia. Mój cel: To co mam obecnie czyli Universe wraz z sześcioma Canalami+ za 49 zł. Odpuszczam nacisk na HBO na rzecz wymiany dekodera na Mediaboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już walka o dekodery się toczy. Co za zmiana.

 

Dla mnie akurat ważniejsza jest wymiana recordera na Mediaboxa niż np. otrzymanie HBO za free. Mediabox jest nieco mniejszy no i ładniejszy. Ma szybszy procesor, więcej pamięci RAM... To normalna rzecz że chcemy mieć w domu coś nowszego. Podobnie jest z innymi rzeczami z życia które wymieniamy co jakiś czas na nowe, lepsze i ładniejsze. Nie wiem dlaczego niektórych to dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...