Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeglądając temat zauważyłem, że wg Was dekoder Mediabox+ jest wysoko "ceniony" przez konsultantów. Obecnie mam U+ / 6xC+ / mediaBox+ za 64zł (w tym ponoć jest 5zł za dekoder). 2 telefony od nc+ z propozycją zachowania tego co mam za 89zł, potem zeszli do 79zł. Ewentualnie za 74zł bez C+ filmowych. Wypowiedzenie wysłane, czekam na kolejne telefony (umowa do końca kwietnia). Czy wg Was mogę zachować tą cenę (a może da się taniej)?

 

Dzwonili wczoraj z pytaniem czemu wypowiedziałem. Poinformowałem że z powodu 2 propozycji droższych niż obecnie (w tym jedna z okrojoną ofertą o C+ filmowe), a chcę zatrzymać to co mam. Dostałem w "super promocji dla stałych klientów" możliwość utrzymania oferty. Zostało 59zł + 5zł za dekoder. Może dałoby się jeszcze tą opłatę dekoderową zbić, ale już nie chcę czekać na kolejne telefony. Umowa na 12msc od 1 marca do 28 lutego 2015 (czyli "nadpisuje" obecną umowę"). Wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios a skąd przyszły opłaty miesięczne jak nie z Cyfry? Dobierasz wybiórczo fakty i tyle. Nic nikomu nie dają tylko trzeba sobie wynegocjować zwolnienie z opłaty miesięcznej za Pace z 20zł/m-c do 0zł a za drugi taki dek i tak płacisz 20zł/m-c. Jakoś mnie nie dziwi, że za lepszy dekoder jakim jest mediabox trzeba dać tylko 5zł/m-c i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo.Rozumiem,że sugerujesz,że jak powstała n to iti podebrało pomysł aktywacji i opłaty miesięczej po przedłużeniu umowy z c+? Zgodziłbym się z Tobą jeśli by tak było,ale tak nie było.@blade1230. Tak płaciło się,ale czy po aneksowaniu się płaciło?. Nie. A mediasaty na tamte czasy były najlepszym dedykowanym złomem na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem propozycję Full Extra za 99 zł + 5 zł za Media Box i 2x 10 zł za MR Standard na 2 Box-y....nie przyjąłem

zaproponowałem Full Extra z Media Box-em i 2x Box za 99 zł........taka oferta nie istnieje.....poczekam, mam duuuuuuużo czasu, zobaczymy kto pierwszy zmięknie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam dostałem full extra plus redlight dekoder mam turbobox 1 tb za 109 dobra oferta

Bardzo dobra :D

Zazdroszczę tego dekodera.... przy przedłużeniu w październiku o niego powalczę :D

ps "Full Extra " robi furorę jak widać .....platforma premium pełną gębą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem propozycję Full Extra za 99 zł + 5 zł za Media Box i 2x 10 zł za MR Standard na 2 Box-y....nie przyjąłem

zaproponowałem Full Extra z Media Box-em i 2x Box za 99 zł........taka oferta nie istnieje.....poczekam, mam duuuuuuużo czasu, zobaczymy kto pierwszy zmięknie :smile:

 

Takiego czegoś nie ma w systemie, więc się nie łudź. Na 100% nie da się zejść z czynszu za mediaboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...