Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie w ofercie Comfort+ umowa na czas nieokreślony wygasa z końcem czerwca

Oferty jakie otrzymałem z DUK to:

Entry, 4,90zl / 15m

Start+ 9,90zl / 15m

Comfort + Seriale+ za 0 na cała umowę 19,90zl / 15m

 

Zależy mi na Start+ za 9,90 i Seriale+ za 0zl na cała umowę da rade ?

 

Oczywiscie jak dzwoniłem na duk to parafian dawał mi comfort za 30 i o Start+ i Entry nie było mowy ale to jakiś [beep] był kompletny :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę na 12 m

Comfort +

HBO

Cena 39,90 bez wypowiedzenia. Do tej pory miałem comfort +za 29,90.

 

HBO na 12m ?

 

Poniżej przedstawiona oferta:

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

39,9

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy 12 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-08-2015

Koniec okresu oznaczonego 31-08-2016

Wybrane usługi Pakiet Comfort+ z HBO

Wybrane promocje Comfort+ z HBO 39,90 zł 12 m dla AbonentówUmowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :]

 

Do tej pory:

Comfort+

Multi+

Premium Sport+film

Multiroom Standard (2 x cameleony)

HBO x3

C+ VOD

2 x PEACE

Wszystko na 15 miechów za 84,90zł (bez łamańców).

Umowa do 31.08.2015 - wypowiedzenie złożone.

 

Dobijali się smsami i telefonicznie, nie mogłem odebrać, raz odebrałem z Krakowa ale nie mogłem rozmawiać, powiedzieli że zadzwonią. Dzisiaj zadzwoniła bardzo miła Pani (kierunkowy Warszawa) i jej propozycja- wszystko co do tej pory, czyli:

przejście na extra+

8x C+

HBO x3

C+ VOD

Multiroom Standard

2x PEACE

do tego:

2 x cinemax

5 x filmbox

Wszystko na pełne 12 miesięcy. kwota dokładnie ta sama 84,90zł, cinemaxy i filmboxy włączone od zaraz, mimo że umowa od 01.09.2015 czyli de facto mam je na 14 miesięcy. Na wariata spytałem o manpack, oczywiście w tej kwocie. Dałoby radę (rozmawiała z przełożonym taaaa hehe) ale wtedy HBO tylko na 6 miesięcy za darmo. Mam dostać to na maila. Hmm hmm i co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca sierpnia (jeszcze nie składałem wypowiedzenia, nawet zapomniałem że umowa już dobiega końca) :D

Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant i przedstawił mi ofertę - czyli to co mam teraz ( Comfort + Extra + Multi + MR (2xcameleon) 2xPace Premium Sport&Film) za 79,90 umowa na 12m (czyli cena taka sama jaką płacę teraz) Średnio zadowoliła mnie ta oferta (chciałbym ugrać jeszcze HBO/Cinemax).

Czy mogę już wysyłać wypowiedzenie?

Jaką ofertę mogę ugrać najlepiej? Zależy mi na Canal+ (ew.HBO)

 

Edit: Dodam że Pan konsultant poinformował mnie że ofertę muszę przyjąć do końca lipca jeśli mam umowę do końca sierpnia, czyli widzę że jakieś zmiany weszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca sierpnia (jeszcze nie składałem wypowiedzenia, nawet zapomniałem że umowa już dobiega końca) :D

Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant i przedstawił mi ofertę - czyli to co mam teraz ( Comfort + Extra + Multi + MR (2xcameleon) 2xPace Premium Sport&Film) za 79,90 umowa na 12m (czyli cena taka sama jaką płacę teraz) Średnio zadowoliła mnie ta oferta (chciałbym ugrać jeszcze HBO/Cinemax).

Czy mogę już wysyłać wypowiedzenie?

Jaką ofertę mogę ugrać najlepiej? Zależy mi na Canal+ (ew.HBO)

 

Edit: Dodam że Pan konsultant poinformował mnie że ofertę muszę przyjąć do końca lipca jeśli mam umowę do końca sierpnia, czyli widzę że jakieś zmiany weszły?

Niestety jak się ma 2Pace to za drugi +20 zł najmu miesięcznie do rachunku.Więc nawet z wypowiedzenie na dużo więcej nie możesz liczyć prędzej w tej cenie Cinemaxy niż HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi telefon z DUK Kraków, oferta zaakceptowana:

Umowa 12 mc

Extra+

C+ x6

Filmbox x5

HBO 6mc 0zł możliwość wył.

Multiroom 12mc 0zł

To wszystko za 59,9zł

Jak myślę, chyba ok

Jak uważacie?

Chociaż miałem dostać na maila z umową do zaakceptowania i na razie nie ma. Nie wiem, ale pani mówiła, że za chwilę dostanę maila , 5 godz. minęło i nic. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam takie i pytanie i zarazem prośbę, a chodzi mi o to, że chciałbym wymienić Turbodekoder jeszcze za czasów N-ki na media Box+ i tu moje pytanie, czy w ramach przedłużenia umowy mogę dostać go bez opłaty miesięcznej, jest takie coś możliwe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi telefon z DUK Kraków, oferta zaakceptowana:

Chociaż miałem dostać na maila z umową do zaakceptowania i na razie nie ma. Nie wiem, ale pani mówiła, że za chwilę dostanę maila , 5 godz. minęło i nic. Czy to normalne?

 

Mam to samo już drugi raz, poczekam do poniedziałku i zadzwonię z oprem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...