Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca lutego. Obecnie: Universe wraz z 6 Canal+ oraz najem Mediaboxa. Całość za 54 zł. Dziś złożone wypowiedzenie w punkcie nc+ propozycja tego samego za 84 zł. A więc czekam co zaproponują z DUK. Minimum to obecna oferta za tą samą cenę ale liczę też na dorzucenie HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to teraz jest? Powiedzmy mam 2 tyg do rozwiązania umowy, wypowiedzenie umowy w systemie, dzwonią z ofertą i ja się na nią godzę i muszę w tym momencie wycofać ustnie wypowiedzenie? Co w przypadku gdy trzeba wycofać wypowiedzenie i na meila przyjdą inne warunki niż ustaliliśmy z konsulem? A czasu już nie ma, co z następnym miesiącem jak wyglądają opłaty, gdy nie załatwimy tego w terminie jaki mamy do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie przedłużyłam umowę z nc+ na kolejne 24 miesiące.Do tej pory Silver za 69 zł plus dopełnienie do pakietu premium za 10 zł do tego MR za 0 zł i wymiana dekodera sagemcom na ultrabox za 0 zł.razem 79 zł na 12 miesięcy.Teraz :

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

NAJEM PVR 20zł

Premium Sport 49zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r. Razem 59.90 zł. :jupi:

Mam pytanie: miły Pan obiecał najem drugiego dekodera za 0 zł/24 miesiące czy dobrze rozumiem,że Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów - to ten dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam skąd wy takie oferty dostajecie? :)

Czy to tylko dla byłych "cyfrowiczów", czy dla n'kowców również?

 

 

Wystarczy zadzwonić na te numery

22 4627146

22 4612403

22 3104747

22 4192385

12 2947880

12 3845098

12 2947879

12 3845098

15 8149404

i się zapytać , ja dostałem bez problemu taką - wszystko na całą długość umowy - zawsze byłem n-kowcem :hello:

 

000000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczesniej 69. Zastanawiam sie gdzie jest ich limit, bo w kolko nie moga tak obnizac. Pewnie zaraz cos wymysla w stylu ze wiecej kanalow, bogatsza oferta, wiecej HD i podniosa nam stawki, co wiazaloby sie znowu z mozliwoscia wysylania wypowiedzenia, negocjacji (chyba ze w tych nowych umowach jest jakis "haczyk" ze nie bedziemy mogli zrezygnowac z umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń się zaczął termin świąt i nowego roku minął a ci mi nawet na maila nie odpisali. Ja wiem że co niektórzy brali urlopy do 7 stycznia ale żeby na maila nie odpisać w ogóle.

Wszedłem w ostatni miesiąc umowy czy po przedłużeniu czeka mnie anex do podpisania i potem wysłania skanu na maila? czy poczta? czy nic mnie nie czeka bo ja nie wiem kogo to dotyczy czy wszystkich czy wybranych.

 

@ravmc tutaj jest jeden rekordzista co ma prawie to co ma @KOS za 59zł chyba .To było comfort multi extra hbo c+ s&p redlight mr taki zestaw jednak nie podał czy coś na jakiś okres czy wszystko na cała umowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej 49 chyba nikt nie zszedl za Comfort+ Extra+ Multi+ 6xCanal+ i HBO.

Chyba jednak ktoś zszedł :)

Miałbym z sportem 44.90zł ale nie chciałem sportu wybrałem Redlight HD

To pakietu premium sport nie masz??

Konsultant pytał się o sport ale mnie nie interesuje sport więc nie chciałem wolałem Redlight HD zamiast sportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeka mnie anex do podpisania i potem wysłania skanu na maila? czy poczta? czy nic mnie nie czeka bo ja nie wiem kogo to dotyczy czy wszystkich czy wybranych.

Dotyczy wszystkich. Jeśli posiadasz adres e-mail to do 2 godzin po rozmowie z konsultantem dostaniesz e-mail z warunkami umowy i regulaminem w którym będą dwa linki "akcentuje" i "odrzucam" umowa wchodzi w życie (lub nie) po kliknięciu w jeden z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi konsul powiedział że jak nie zaakceptuje linku to wszystko wygasnie ,choć wydaje mi sie że to co napisałeś jest bliższe prawdy bo wiadomo jeśli wycofam wypowiedzenie to NC+ napewno wykozysta ten fakt i przywalą pełna stawke na 3 miechy . To nawet bardziej logiczne jest no a konsul jak i telewizja zawsze kłamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby darmowa ale zeby dziala musza ci ja wlaczyc

 

warunkiem otrzymania Canal+VOD jest posiadanie opcji Premium FILM

To jak to z tym C+Vod jest? Ja mam Canal+ a nie mam dostępu do VOD ,czy to nie jest tak że jest za darmo dla posiadaczy tego kanału ale w pakiecie podstawowym za 1,99? Jak zadzwonie na infolinię to odpalą mi tylko C+Vod bez całej tej reszty ?

 

Tak jak obiecałem wrzucam odpowiedz z reklamacji:

 

Witam,

 

odpowiadając na e-mail informuję, że Canal + VOD zostało uruchomione

na Pana koncie, będzie aktywna w przeciągu 24 godzin. Przepraszam

za zaistniałe niedogodności.

Natomiast Pana abonament jest naliczany w kwocie 79,90zł, ponieważ w skład pakietu za 59,90zł doliczany jest również multiroom standard za 20zł. Wyjaśniam, że w związku z tą sytuacją dnia 02.01.2015r. zarejestrowana została reklamacja. Odpowiedź zostanie udzielona w terminie do 30 dni od jej wpływu.

W przypadku pojawienia się pytań, zachęcam do kontaktu.

 

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...