Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A na co liczyłeś dodania całej paczki C+ do tego dekoder dyskiem i tańszej oferty?Powagi trochę.Idż do CP i pochwal nam się swoim szczęściem już wielu takich było tu na forum.

Ja nie wiem dlaczego tak krytykujecie ten CP. Mój brat ma pełen pakiet za 33 zł i się ze mnie śmieje. On z oferty jest bardzo zadowolony i jeszcze za takie pieniądze to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

Obecnie mam ten tuner

vhJW5TR.jpg

i konsultantka proponuje mi żebym go sobie zostawił przy przedłużeniu umowy

 

Powiedzcie mi proszę jakie tunery dają do multiroomów (potrzebuję dwa)?

Dają wifibox kkc7Bus.jpg czy coś innego?

 

Tuner główny i dwa multiroomy są dosyć daleko od siebie i ciągnięcie kabla ethernetowego jest dosyć kłopotliwą sprawą,

jakie tunery najlepiej od nich wymagać? Rozumiem, że skoro są to wifibox-y to wi-fi mają w sobie i wszystkie trzy tunery podłącze do siebie bez kabli i dodatkowych akcesoriów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na swoje ICA i patrzę, a tu:

Oferta przedłużenia umowy z nc+

W związku z tym że jesteś naszym stałym Abonentem, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną - dotyczącą przedłużenia Twojej umowy z nc+.

Prosimy o pozostawienie aktualnego numeru telefonu, a nasz konsultant skontaktuje się w celu przedstawienia oferty.

PROSZĘ O KONTAKT

Numer telefonu do kontaktu:

Zostawiłem numer i ktoś ma się odezwać w ciągu 72h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

kilka dni temu miła Pani konsultantka przypomniała mi o kończącej się umowie (na koniec stycznia 2015).

poprzednio wypowiedziałem umowę i wynegocjowałem taki pakiet:

 

Universe+, 6xCanal+, 3xHBO, MultiRoom Premium (główny mój dekoder to MonsterBox, a MR to biały cienki dekoder).

 

za taką paczkę miałem płacić średnio 89 zł miesięcznie, ale początkowo nc+ naliczało mi zbyt wysokie opłaty. po mojej reklamacji abonament został obniżony do 79 zł (w ramach przeprosin).

 

 

w nowej umowie chciałbym zrezygnować z HBO, a zostawić 6xCanal+ i MultiRoom.

 

tu mam pytania do was:

- jakiej oferty powinienem oczekiwać

- czy umowy są faktycznie tylko na 24 miesiące (tak twierdziła konsultantka) czy 12-miesięczne też wchodzą w grę?

- czy pojawiają się oferty ze stałą opłatąprzez cały okres trwania umowy? (nie lubię tych ofert 3 miesiące gratis, reszta za X zł, co średnio daje tyle a tyle ...)

 

 

pozdrawiam, sm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, umowa przedłużona o 24 miesiące na następujących warunkach:

 

Abonament miesięczny 59,90zł, w cenie:

Comfort+ (na 24 miesiące)

Extra+ (na 24 miesiące)

Multi+ (na 24 miesiące)

Premium Sport (na 24 miesiące)

Premium Film (na 24 miesiące)

HBO (na 24 miesiące)

Canal+ VOD (na 24 miesiące) tylko na główny tunerze

 

Multiroom 1 za 0zł aktywacja, 0zł za pierwszy rok, drugi rok 10zł/miesiąc

Multiroom 2 za 49zł aktywacja, 10zł na miesiąc przez całe dwa lata

 

Daje średnią: 74,90zł / miesiąc, jeszcze z czegoś konsultant urwał 5zł miesięcznie i stanęło na 69,90zł / miesięcznie

 

Co o tym myślicie? Chyba całkiem nieźle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...