Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przedłużyłem umowę bez wysyłanie wypowiedzenia.

Wcześniej Universe + 6xC + HBO + pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty) za 59zł umowa była do końca października

od dziś:

Comfort+

MULTIROOM STANDARD

HBO na 6 mies.

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

mogę jeszcze wziąć drugi dekoder HD

umowa na 24 miesiące 6x0zł i 18x79,90zł

Oferta gorsza prigramowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam takie w których kończyło się to np. łamańcem 5x0 10x79,9

No widzisz ja jako monter SAT w realnym świecie nie spotkałem się z czym takim Jedynie na forach Internetowych..

 

Ale wracajmy do .. W lipcu trzech moich znajomych czekało na hiper oferty bo dzieci im wyczytały miedzy innymi i tu na forum SAT ,że jak poczekają do ostatniego dna umowy .. Ba nawet jak będą cierpliwi to nawet po zakończeniu umowy jak wykonają telefon gdzie zdać sprzęt.. To NC+ padnie przed nimi na kolana zaproponuje pakiet za przysłowiową złotówkę by tylko nie odeszli.. I co ??? I nic żadnych telefonów po zadzwonieniu gdzie zdać sprzęt grzecznie udzielono informacji gdzie co i jak zdać.

 

W sierpniu kolejni znajomi czekają na telefony z hiper ofertami do godz. 16.00 ..dostali zero propozycji..

Mają czas do poniedziałku ...

 

Mało tego przejrzałem rożne fora i co ... Wielu pisze ,że umowa się kończy 31 sierpnia i co nikt nie dzwoni nie proponuje łamańców... Hiper umów...

Co ukradli te łamańce..?? i Te hiper umowy ?? Czy one rzeczywiście istnieją przy przedłużaniu umów w NC++??

 

Ma poważne wątpliwości... Troszkę to może ( nie musi) inaczej wyglądać przy migracji z poprzednich lub innych platform platform.. Ale to nie o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do duk w Krakowie, nie przyjąłem ich ofert:

- to, co miałem 109, 90zł + 10zł za opcje noc zamiast redlight; umowa na 24m

- superpremium za 99, 90 + 10 zł za opcje noc; umowa na 24m. Obydwie oferty bez hbo go. Konsul oczywiście konsultował się 2 razy. Mówił ze druga karta camelon nie do zdobycia,; pytałem się czy pracują w weekend mówi ze nie. To zostało mi chyba zdać sprzęt i włączyć telewizje naziemną albo przejść do CP. Dodam ze w cyfrze od 9lat.

 

Teraz dostałem sms ze za 3 dni nie obejrzę telewizji i mam zadzwonić do duk w Krakowie, bo mam ostatnią szanse na promocje dodam ze jak dzwoniłem to konsul powiedział ze history hd ani sundance nie mogą dać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ sobie o mnie przypomniał, ale to co zaproponowali... 6xC+ i 3xHBO za 99zł... Powiedziałem, że nie przyjmę jakiejkolwiek oferty powyżej 60zł, konsultant na chwilę uciekł, po czym powiedział, że nie może mi zaproponować niczego zbliżonego do 69zł (źle usłyszał), więc tym bardziej poniżej 60zł. Próbował jeszcze taktyki, że nie będę miał tylu wspaniałych kanałów w niższych cenach itp. Ale grzecznie podziękowałem.

Zestaw Cyfrowego Polsatu został dzisiaj do mnie wysłany, więc patrząc na postawę nc+ chyba nie przyjdzie mi skorzystać z opcji rezygnacji z umowy podpisanej na odległość w ciągu 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku moich znajomych przerabiało problem przedłużania umowy z nc+ i innymi operatorami.Większość miała różne dylematy i obawy.Co ciekawe,ci co zrezygnowali z TV satelitarnej i kablowej,po początkowym dyskomforcie,poczuli potem taką ulgę finansową i spokój psychiczny,że żałowali,że nie zrobili tego wcześniej.Dziś naziemna w zupełności im wystarcza.Czy warto być niewolnikem tego co nam się wciska.Wiem......sport,film...ale przecież jest tyle fajnych rzeczy poza tv......reklamami na okrągło,polityką,pouczaniem nas na okrągło co dobre,co nie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario123 bez nerwów, tylko i wyłącznie rozmowa z kulturą, tak jak pisze Bogdan, zapewne jesteś zbyt narwany. Nie martw się, zadzwonią na pewno 2 lub 3 września, a jeśli nie to Ty to zrobisz. Masz czas do 14 września, na zdanie sprzętu.

jestem pewien, że się uda, choć nie czytałem co posiadasz obecnie, ale jeśli płacisz 109zł, to przy miłej rozmowie na 89zł idzie zejść.

Obecnie jest niemożliwe aby z wysokiego pułapu zejść na bardzo niski, ale zaraz zapewne znajdzie się jakiś czarodziej, że będzie zapierał się po trzykroć że ze 130zł zszedł na 53zł, tylko potem kogut zapieje.;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma Universe+ i dostal dobra propozycje teraz ???

Ja miałem universe za 39zł + 15zł MR. Zadzwoniłem sam i mam:

Comfort+

EXTRA+

pREMIUM SPORT & FILM

HBO 0 ZŁ/ 24M

Multiroom 0zł/24m

Pace 500G 0zł/24m

Filmboxy 0zł/6 miesięcy z automatycznym wyłączeniem

Średnia kwota abonamentu 59,92 zł lub 0 zł przez 6 miesięcy , 79,9 zł przez 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nirvanek, widzę ze nie czytałeś moich wcześniejszych postów, obecnie płace 149zł, teraz miałbym płacić 109, 90 za superpremium plus pakiet noc; czyli to samo tylko zamiast redlight, który miałem gratis pakiet noc za 10zł, bez MR próbowałem walczyć o drugą kartę cameleon konsul po konsultacjach powiedział ze bez szans, tak samo jak nie ma szans na darmowe kanały history HD i sundance. Miałem tez Hbo Go za darmo (włączyłem je a zapomnieli mi dodać do rachunku chyba już 4 miesiąc, w ica normalnie mam go w moich opcjach). Teraz mam go sobie znów sam włączyć i płacić, co miesiąc 10zł. To już daje 119, 90zł. Poszło głównie o umowę uparł się na 24m a ja chciałem na 15m. Żeby szybciej znów zacząć schodzić z ceny. Najwyżej zegnaj cyfro+ po 9 latach, swoje na mnie zarobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie bierz superprrmium tylko comfort z extra z dodatkami : 6xC+ , HBO, Cmax ,Fbox, Sundance, History w tej cenie.Z mięsa możesz zrezygnować bo pełno tego w sieci w jeszcze lepszej jakości :D . Powinieneś się cieszyć, że tyle Ci opuszczają, a Ty marudzisz teraz. Co do MR to da się wyrwać drugą kartę za 99 zł. Pytanie, gdzie byłeś jak można było MR za free wyrwać? No tak nie potrzebny Ci wtedy był, ale karta jeść by nie wołała. Zarobili przez Twoje łykanie pakietów w pseudo promocji.Sam zdecydowsłeś aby tyle płacić. Nie jeden abonent z pocałowaniem ręki po takiej obniżce wziąłby taką ofertę bez zastanowienia. Komu Ty zrobisz na złość odchodząc? Tylko sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja druga siostra ma do konca wrzesnia umowę. Ma fula z multiroomem standard. Dwa dekodery ADB. Płaci teraz 179 zł.. Złożyła wypowiedzenie pod koniec lipca. Zero kontaktu jak na razie.

 

Stwierdziła że pojdzie do CP. Tym bardziej że ma telefon w plusie. Na sporcie jej nie zależy. W CP za fulla bez fikołkow i z multiroom( dwa dekodery ) zapłaci 50 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem full extra 119 z multiroomem. Teraz wynegocjowałem:

 

Comfort, extra, multi

C+

HBO

Cinemax

Multiroom

C+VOD (nie korzystam ale dali za free)

umowa 24 mies.

 

łamaniec 87,80.

 

Pewnie coś jeszcze mozna było zejść i powalczyć we wrześniu po odłączeniu sygnału ale i tak jestem zadowolony. To były trudne negocjacje bo chciałem zejść z wysokiego abo. Obniżyłem rachunek o 31 zł i mam wszystkie kanały, które oglądam. O filmboxa nie walczyłem bo nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, niedługo kończy mi się umowa z nc+, mam obecnie Platynę za 99 zł. Dzwonili do mnie już z ofertą ale znacznie droższą, powiększoną o paczkę HBO, za kwotę 109 zł. Nie ukrywam, że 99 zł to i tak już dużo jak za TV, chciałbym zejść o 10-20 zł w dół z ceny i mieć to samo. Są na to szanse? Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, chciałbym się upewnić jakie są szanse wynegocjowania czegoś korzystnego. Mogę mieć to samo co teraz, ale np. za 79 czy 89 zł? Wiem, że dla nowych abonentów mają taką ofertę, że jest to, co w starej Platynie za 79 zł przez 5 miesięcy, potem 89 zł. Czy da się wyrwać taką ofertę ale jako stały klient, podczas przedłużania umowy? A może ktoś ugrał coś mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie miałem tel z nc+. Dostałem 3 propozycje: albo zabierają mi paczkę C+, w zamian dają paczkę HBO i kwota zostaje ta sama, wariant drugi to że zostajemy z tym co mam teraz i też zostaje 99 zł albo wariat 3, dodają paczkę HBO i abonament wynosi 109 zł ;) No to też teraz widzę, że bez wypowiedzenia się nie obejdzie ;) To teraz konkretne pytanie: Gdybym wysłał wypowiedzenie, ile realnie mogę wyrwać odpowiednik dawnej platyny, czyli wszystkie kanały razem ze wszystkimi C+ i do tego paczkę HBO na cały czas umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...