Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane na początku czerwca.

Wczoraj zadzwonili z działu utrzymania klienta i przedłużyłem po pierwszej rozmowie.

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Film&Sport + 6miesięcy HBO gratis

Proponowali na 15mies za 53zł lub za 59,90zł na 24mies.

Przedłużyłem na 24mies, przedtem płaciłem 69zł za to samo.

Czy ja dobrze rozumiem, że wolałeś przepłacać 6.9zł co miesiąc i mieć dłuższą umowe o 9 miechów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane na początku czerwca.

Wczoraj zadzwonili z działu utrzymania klienta i przedłużyłem po pierwszej rozmowie.

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Film&Sport + 6miesięcy HBO gratis

Proponowali na 15mies za 53zł lub za 59,90zł na 24mies.

Przedłużyłem na 24mies, przedtem płaciłem 69zł za to samo.

Czy ja dobrze rozumiem, że wolałeś przepłacać 6.9zł co miesiąc i mieć dłuższą umowe o 9 miechów?

 

Zgadza się, nie będę się musiał użerać z nimi po 15 miesiącach a te niecałe 7zł to niecałe piwo w pubie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale idąc tokiem myślenia przeciwników ofert łamanych za 24 m-ce będzie startował od kwoty 79,9 zł i ponoć będzie ciężko zejść z tej ceny (tak twierdzą przeciwnicy). A cena 59,90zł średniomiesięczna to bardzo dobra cen a za ten pakiet chodź HBO mogłoby być na cały okres. Poza tym jak by kolega miał umowę na 15 m-cy i faktycznie ciężkobędzie zejść z ceny więcej niż 10 zł to przy opłacie 69 zł przy nowej umowie średnia za 24 m-ce też wyjdzie około 59 zł :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili w sprawie przedłużenia. Zaproponowali

 

- pakiet Universe,

- 6x Canal+,

- Multiroom (był wcześniej),

- zostaje dekoder Pece 500 GB,

czyli to co miałem wcześniej za 53 zł (umowa łamana na 15 miesięcy). Wcześniej płaciłem 64zł. Dodatkowo dorzucają HBO na 5 miesięcy albo pół roku.

 

O dziwo był to pierwszy telefon po złożeniu wypowiedzenia. Torchę sie zdzwiłem, że takie warunki zaproponowali już teraz bo przy ostatniej umowie tych telefonów było kilka i chyba przedostatniego dnia dopiero przedłużyłem.

 

W moim przypadku jest coś jeszcze do wyciągnięcia czy przedłużać na takich warunkach?

Do wyciągnięcia może być hbo na dłuższy okres niż proponują(9 m-cy lub na całą umowę), tylko pytanie czy zależy Ci na tych kanałach

bo jeśli nie to ofertę można przyjąć

 

A co z opcją Extra+ ? Dostałeś, bo nic nie piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Premium Film&Sport tez tylko na 6 miechow ?

Jaka maja teraz najlepsza oferte na Comfort+ plus paczke Film na caly okres umowy ?

Premium Film&Sport na cały okres umowy.

 

niby tak, ale idąc tokiem myślenia przeciwników ofert łamanych za 24 m-ce będzie startował od kwoty 79,9 zł i ponoć będzie ciężko zejść z tej ceny (tak twierdzą przeciwnicy). A cena 59,90zł średniomiesięczna to bardzo dobra cen a za ten pakiet chodź HBO mogłoby być na cały okres. Poza tym jak by kolega miał umowę na 15 m-cy i faktycznie ciężkobędzie zejść z ceny więcej niż 10 zł to przy opłacie 69 zł przy nowej umowie średnia za 24 m-ce też wyjdzie około 59 zł :]

HBO nawet nie chciałem, bo nie jest mi do szczęścia potrzebne ;), no ale jak dają sami to co mam nie brać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili w sprawie przedłużenia. Zaproponowali

 

- pakiet Universe,

- 6x Canal+,

- Multiroom (był wcześniej),

- zostaje dekoder Pece 500 GB,

czyli to co miałem wcześniej za 53 zł (umowa łamana na 15 miesięcy). Wcześniej płaciłem 64zł. Dodatkowo dorzucają HBO na 5 miesięcy albo pół roku.

 

O dziwo był to pierwszy telefon po złożeniu wypowiedzenia. Torchę sie zdzwiłem, że takie warunki zaproponowali już teraz bo przy ostatniej umowie tych telefonów było kilka i chyba przedostatniego dnia dopiero przedłużyłem.

 

W moim przypadku jest coś jeszcze do wyciągnięcia czy przedłużać na takich warunkach?

Do wyciągnięcia może być hbo na dłuższy okres niż proponują(9 m-cy lub na całą umowę), tylko pytanie czy zależy Ci na tych kanałach

bo jeśli nie to ofertę można przyjąć

 

A co z opcją Extra+ ? Dostałeś, bo nic nie piszesz.

 

Mam zachowane kanały z poprzedniego pakietu Universe, a jak patrze w ofertę, to jest odpowiednik comfort+extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Dzisiaj dzwonili w sprawie przedłużenia. Zaproponowali

 

- pakiet Universe,

- 6x Canal+,

- Multiroom (był wcześniej),

- zostaje dekoder Pece 500 GB,

czyli to co miałem wcześniej za 53 zł (umowa łamana na 15 miesięcy). Wcześniej płaciłem 64zł. Dodatkowo dorzucają HBO na 5 miesięcy albo pół roku.

 

O dziwo był to pierwszy telefon po złożeniu wypowiedzenia. Torchę sie zdzwiłem, że takie warunki zaproponowali już teraz bo przy ostatniej umowie tych telefonów było kilka i chyba przedostatniego dnia dopiero przedłużyłem.

 

W moim przypadku jest coś jeszcze do wyciągnięcia czy przedłużać na takich warunkach?

Do wyciągnięcia może być hbo na dłuższy okres niż proponują(9 m-cy lub na całą umowę), tylko pytanie czy zależy Ci na tych kanałach

bo jeśli nie to ofertę można przyjąć

 

 

 

A masz multiroom? Jeśli tak to na jakich kartach (Conax czy Cameleon)? Sorry za zamieszanie nie doczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane na początku czerwca.

Wczoraj zadzwonili z działu utrzymania klienta i przedłużyłem po pierwszej rozmowie.

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Film&Sport + 6miesięcy HBO gratis

Proponowali na 15mies za 53zł lub za 59,90zł na 24mies.

Przedłużyłem na 24mies, przedtem płaciłem 69zł za to samo.

 

A masz do tego multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane na początku czerwca.

Wczoraj zadzwonili z działu utrzymania klienta i przedłużyłem po pierwszej rozmowie.

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Film&Sport + 6miesięcy HBO gratis

Proponowali na 15mies za 53zł lub za 59,90zł na 24mies.

Przedłużyłem na 24mies, przedtem płaciłem 69zł za to samo.

 

A masz do tego multiroom?

 

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś przedłużona umowa:

- Comfort+

- Extra+

- 6x Canal+

- 3xHBO na cały okres umowy

stała cena 69 zł, umowa na 24 miesiące.

Do tej pory miałem pakiet Silver z 6x C+ też za 69 zł. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane w czerwcu.

Jestem zadowolony bo w tej samej cenie mam dodatkowo HBO na całą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku umowa kończy się 30.09.2014 r. Mam platinum z multiroomem na 2 karty cameleon, za którą płacę 109 zł. Jeszcze w czerwcu zaczęli dzwonić oferując Superpremium z identycznym multiroomem na 24 miesiące za 119,90 zł. Teraz proponują to samo za 109,90 i umowy do wyboru na 15 bądź 24 miesiące. Na razie odmawiam a dodatkowo 2 dni temu wysłałem wypowiedzenie i spokojnie czekam. Piszecie jakie dostajecie propozycje, tylko jakoś nikt nie podaje rodzaju multiroomu. Kiedyś jakiś fachura na infolinii powiedział mi, że inaczej wyglądają oferty na cameleony a inaczej na ich odbiorniki. Możecie podawać jaki posiadacie typ multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dzisiaj do mnie z nc+ zaoferowali comfort+ na 24 miesiace + extra na 9 miesięcy za 34,90 zł + multiroom (10zł miesięcznie za 2 dekodery) podliczając wszystko razem wychodzi 44,90 miesiecznie, dobra oferta czy słaba? można było wydusić coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa umowa przedłużeniowa po telefonie z biura utrzymania klienta (i oczywiście złożeniu wcześniejszym wypowiedzenia)

53 zł brutto za:

sport i film - opcja dodatkwa ta za 10 zł z kanałami tematycznymi w cenie, hbo do 31.12.2014 za free bez konieczności złożenia wypowiedzenia + nowy najprostszy dekoder HD w cenie. Umowa na 15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do października ale juz zaczynają męczyć. Oczywiście jeszcze bez wypowiedzenia i cena również kosmos. Opcja C+ Platinum + HBO do tego dodatki w postaci Filmbox, Cinemax, XXX + MR camel za 149zl.

Głos w słuchawce mocno dociekal dlaczego mam tak niską cenę pomijam fakt że zupełnie nie przygotowany do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

24 miesiące Sport&Film+, HBO, Cinemax, Filmbox, mediaBOX+ i 3 slave'y za 189,90. Śmiech na sali. Wypowiedzenie niewysłane, umowa do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...