Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, a co sądzicie o takiej ofercie:

Extra+ z CANAL+ i Netflix 4k 60 zł 3 m, 109,99 zł 21m i 139,99 zł/m dla Abonentów (07/24)-L
Dopełnienie do Viaplay Total 10 zł/m dla
Abonentów (08/23)
Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20zł/m +dysk dla Abonentów (04/23)-L
Super Sport 0 zł 1 m i 20 zł/m dla Abonentów
(07/24)
Viaplay Medium+ 19 zł/m dla Abonentów (08/23)
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zt/m dla Abonentów
(03/20)

Jeszcze canal + 4k

Do tej pory było za 150 zł z Mistrzowską Piłką. Teraz podwyżka o 46 zł czyli 196 zł.

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane.

Cytat

 

 

Edytowane przez ttomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2024 o 22:42, mikoko napisał(a):


A dlaczego twierdzisz że przy module pozbawiasz się nagrywania? To zależy od tv, podpinasz twardziela do telewizora i jazda.

A to mnie zaintrygowałeś teraz- nie pomyślałem o tym...

Mam postawiony w sieci domowej osobny mini pc, który wykorzystuję do Home Assistanta- jest tam sporo miejsca na dysku ssd- może dałoby się to jakoś skonfigurować, żeby nagrywał nie bezpośrednio na dysk po kablu, lecz w sieci lokalnej. Muszę rozeznać temat...

Dzięki za info...

 

Edytowane przez Alf255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Superpremium + za cenę 109,99 zł wraz z MP , Viaplay, C+ 4K UHD  za 0 zł oraz Eleven za 10 zł.

Dodatkowo MR za 15 zł Dualbox + 5 zł dysk Dualboxa w salonie.

Sumarycznie 139,99 zł.

Czy nie będzie problemu z zejściem na niższy pakiet np. Optimum z C+ ? I w jakiej cenie takie coś jest do wyrwania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, viaplayfan napisał(a):

To jest dopełnienie, musi jeszcze do tego mieć Medium+ za 19 zł

No Panowie.. jest napisane, że jest Medium za 19😀 trochę ta oferta nie po kolei ale kopiowałem tekst z oferty na maila. Oni tak piszą chyba po to żeby ludziom zamydlić oczy. Chciałem zejść na Optimum ale konsul twierdził, że nie ma już takiego pakietu. Ściemniał chyba bo widzę, że niektórzy tutaj taki pakiet dostają na przedłużenie. Podobno można zejść niżej niż Extra ale stracę Eurosporty a ponadto pozostałe opcje wyjdą drożej. Prawda czy to kolejna ściema?  

Edytowane przez ttomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie.. jest napisane, że jest Medium za 19 trochę ta oferta nie po kolei ale kopiowałem tekst z oferty na maila. Oni tak piszą chyba po to żeby ludziom zamydlić oczy. Chciałem zejść na Optimum ale konsul twierdził, że nie ma już takiego pakietu. Ściemniał chyba bo widzę, że niektórzy tutaj taki pakiet dostają na przedłużenie. Podobno można zejść niżej niż Extra ale stracę Eurosporty a ponadto pozostałe opcje wyjdą drożej. Prawda czy to kolejna ściema?  

Pewnie konsultant zapomniał że jeszcze mamy lipiec i podał Ci ofertę z sierpnia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, terracan1929 napisał(a):

Obecnie posiadam Superpremium + za cenę 109,99 zł wraz z MP , Viaplay, C+ 4K UHD  za 0 zł oraz Eleven za 10 zł.

Dodatkowo MR za 15 zł Dualbox + 5 zł dysk Dualboxa w salonie.

Sumarycznie 139,99 zł.

Czy nie będzie problemu z zejściem na niższy pakiet np. Optimum z C+ ? I w jakiej cenie takie coś jest do wyrwania ?

Próbowałem podobnie, ale  Superpremium ma "w sobie" zniżki i wychodziło drożej 😜 jakim cudem masz Eleven za 10zł jeśli on jest w Superpremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zbliża się koniec umowy. Obecnie posiadam: Nowy Comfort+, Paczka Canal +, Viaplay w cenie 68,99 i dekoder WIFI PREMIUMBOX+ (bez opłat). Czy jest możliwe utrzymanie przy przedłużeniu tego samego w tej cenie z wymianą za Viaplay pakiet Super Sport. Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam 2 umowy po starym MR

 

1. Superpremium 4k , bbc player, H1-H2 / Hbo Max / Muliroom na drugim dekoderze po LAN / Dekoder 4k ultrabox z dyskiem

To mnie kosztuje 128zł

 

2. Extra c+ / HBO/Hbo Max / Mistrzowska piłka / Mun / Dekoder z dyskiem

To mnie kosztuje za 60zł

 

Przy przedłużeniu chcą mi dołożyć po 10zł do każdej umowy, że niby otrzymam dostęp do platformy max której nie potrzebuje , ale to podobno mus bo mam HBO ect... Prawda?

Czy to dobra oferta ? Da coś wypowiedzenie ? Chcę utrzymać te ceny które teraz mam a nie dokładać 20zł. Ew na 2 umowie mogę zrezygnować z HBO i wtedy 2 umowa będzie za 45zł

Proszę o info jak to wygląda.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co wysłali Ci na maila (jeżeli wysłali). 

Ja miałem rozmowę z konsultantem, który twierdził, że "przedłużamy to samo za to samo", a po wysłaniu maila z aktywacja okazało się, że "to samo za to samo" to +20-30zł i bez Ligi Mistrzów. 

Więc warto wiedzieć jak to jest rozpisane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Elvis799 napisał(a):

Ja miałem superpremium 4k i jak chciałem zejść na optimum do tego  eleveny, multiroom, mistrzowska piłka, viaplay, canal plusy wszystkie to wyszło drożej 😜

No to u mnie podobnie, tyle że chcialem z optimum zejść niżej bo podobno tego pakietu już nie ma. Albo niżej albo wyżej. Wszystkie pozostałe opcje przy niższym pakiecie miały wyjść drożej niż dotychczas.

Zastanawiam się czy czasem nowy klient nie ma lepszych ofert. Patrzyłem ma ich stronie ale nie mogę sie w tych pakietach i opcjach połapać a do punktu mam za daleko w tej chwili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym.No może poza cena Extra minimum 44.90 zł a optimum ok 25 zeta + 10 dopełnienie do Extra.Czyli to samo inaczej rozpisane za 35 zeta.

6 godzin temu, ttomek napisał(a):

 

Zastanawiam się czy czasem nowy klient nie ma lepszych ofert. Patrzyłem ma ich stronie ale nie mogę sie w tych pakietach i opcjach połapać a do punktu mam za daleko w tej chwili. 

Zadzwoń na infolinię to się przekonasz czy jest taniej😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 79,99 zl

SERIES FUN 0 zl

ELEVEN SPORTS 11.90 zl

MOVIES FUN 0 zl

MULTIROOM STANDARD 20 zl

NAJEM 4K ULTRABOX+ 5 zl

NAJEM DYSK 0 zl

Miałem mistrzowska piłke za 0 zl

Razem 116.89 zl

Dzisiejsza propozycja to samo co mam plus liga mistrzów czyli super sport za 149 na dwa lata.

Wypowiedzenia nie składałem. 

Jest szansa coś więcej uzyskać, albo taniej? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...