Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, seba100s napisał(a):

witam posiadam pakiet nowy comfort z cameleon za 24.90 do 31.03.2024 kilkanascie telefonow i wpychaja mi jakis nowy pakiet za 35 mowiac ze starych niema i sa nowe ceny nie chce wiecej placic niz 30 pln , chce pozostac przy tym samym co posiadam co mozna ugrac


Złóż wypowiedzenie zadzwoń na 223104545 i dostaniesz:

Optimum+ za 24,99zł

Dopełnienie do Extra + na 1 miesiąc za 0zł 

BBC na całą umowę za 0zł

Canal + na 3 miesiące za 0zł

HBO na 1 miesiąc za 0zł

Hustler na 6 miesięcy za 0zł lub do wyboru Multi Man Pack na 1 miesiąc za 0zł

 

Umowa na  24 miesiące za kwotę 24,99zł


Opcje dodatkowe można otrzymać po zakończeniu promocji pakietów za 0zł  :

Dopełnienie do Extra+ za 10zł 

Canal+ Film i Seriale za 10zł

Hustler za 5zł

 

Edytowane przez mxv1
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się 31.03.2024.

Obecnie mam:

Optimum + za 29.99

Canal Plus family za 0 zł

Multiroom standard za 20 zł

Najem dysk za 0 zł

Najem 4k ultrabox + za 0 zł

 

Proponują mi to samo za 10 zł więcej. 

 

Czy jest możliwość rezygnacji z jednego Multiroom podczas przesłużania umowy i pozostania przy 2 dekoderach, czy w ogóle warto przedłużać, czy pozostać w umowie na czas nieokreślony za 5 zł więcej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi wyglasła z końcem stycznia, do tej pory miałem Extra+ z HBO, multiroomem, dekoderem 4k itp.

Chciałbym zejść na niższy pakiet, ale podobno nie mogę wziąć Optimum, tylko muszę brać albo Entry albo Relax.

Zależy mi w przyszłości na dobraniu HBO ewentualnie, czego w Entry nie ma jako opcji, więc pytanie czy mogę z tego Extra+ zejść na któryś ze starych pakietów jak choćby Optimum?

Chciałbym zachować Multiroom, na dekoderze 4k mi nie zależy bardzo, jeśli nie będę miał żadnych kanałów 4k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pinix napisał(a):

Pytanie czy ktoś z Was dostał Optimum+ taniej niż za 39,99 przechodząc z tańszego abonamentu? Ja obecnie mam Start+

 

Ja przechodziłem ze Startu za 12,50 na Optimum za 29,99 

 

EDIT. oczywiście dzięki @Krzysiek11:)

Edytowane przez nieświadomy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Dzisiaj przedłużyłem umowę.

Posiadałem wcześniej  pakiet:

Extra+ z Canal+ za 84.99 zł( wszystkie kanały Canal+)

Canal+4k za 0 zł

Mistrzowska Piłka za 0 zł

HBO i HBO Max za 0

History i History 2 za 2.99 zł

Viaplay za 19 zł

Dekoder 4k UltraBox+ z dyskiem za 0 zł (za wszystko razem płacę 106.98 zł)

do Tego: 

Movie Fun, Nat Geo Play, Series Fun za 0 zł

 

Teraz ma to samo z Tym, że dodatkowo mam dopełnienie

Viaplay do pakietu Total gdyż oglądam F1 za 10 zł

HBO i HBO max 5zł miesięcznie

BBC Player za 0 zł na całą długość umowy

Cinemax na 3 miesiące za 0 oraz Filmbox Pack- 5 kanałów za 0 złotych do końca umowy. Wypowiedzenie składałem, mowę miałem do końca kwietnia. Dzwonili z DUK kilka razy ale nic sensownego nie dali. 

Teraz za wszystko płacę 121.98. 

 

 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa na module CI+ własnościowym 

 

obecnie Entry, paczka C+ z 4K za 40zl

 

Wypowiedzenie wysłane 

propozycja 12 miesięcy po 40 i 12 po 45 za Entry i paczkę C+ i C+ 4K 

 

interesuje mnie aby zatrzymać entry wraz z paczka C+ i 4K i do tego miestrzowska piłka za 0 

 

czy jest to możliwie przy cenie 40/45 miesięcznie ?

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2024 o 15:28, michall1234 napisał(a):

to możliwie przy cenie 40/45 miesięcznie ?

 

pozdrawiam 

Oczywiście jest to możliwe

Dobrze ponegocjuj to dostaniesz Relax i Canal+ 

Polsat Sport Premium jest gwarantowane tylko do Czerwca 2024 w Canal+ co będzie dalej walka o prawa trwa 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Obecnie posiadam 2 umowy:

Podstawowa (144,99)

   Extra+ (44,99)
   Canal+ (19)
   HBO/HBO Max (20)
   Netflix 4K z rozszerzeniem (17+29)
   Canal+ 4K , Mistrzowska Piłka (0)
   Multiroom Std (15) - (2 x Ultrabox 4K z Caymanami)

 

oraz Dodatkowa w spadku po cameleonach (40)

   Extra+ z Canal+ (35)
   Mistrzowska Piłka (0)
   najem Ultrabox 4K (5)

 

Podstawowa kończy się 31.05 a dodatkowa 30.06 (nie pamiętam dlaczego miesiąc później)

Ku mojemu zdziwieniu 2-3 tygodnie temu nastąpił (bez wypowiedzenia)zmasowany atak z nr komórkowego - odebrałem za chyba 10 razem i przedstawiono mi ofertę przedłużenia z dopłatą (o ile pamiętam) jakieś 10-15 do pierwszej i chyba 5 do drugiej (dodając chyba Filmbox i BBC Player)

Odmówiłem i nastąpiła przerwa ale dzisiaj ponownie dzwonili

Zdaję sobie sprawę że wypowiedzenie jest koniecznością ale mam pytania do Szanownego Grona:

- jakie są najkorzystniejsze warunki pozostawienia oferty bez zmian ?

- jak ew. najsensowniej dołożyć Eleven ?

 

pozdrawiam

Edytowane przez mmkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Q77 napisał(a):

Oczywiście jest to możliwe

Dobrze ponegocjuj to dostaniesz Relax i Canal+ 

Polsat Sport Premium jest gwarantowane tylko do Czerwca 2024 w Canal+ co będzie dalej walka o prawa trwa 

Czyli za 40zl jest możliwe Entry, Canal+ pełna paczka wraz z 4K i Polsaty sport premium na module własnościowym ?

 

wypowiedzenie wysłane oczywiście.
można jeszcze dostać jakieś gratisy ?
 

a jak wyglada obecnie na dziale utrzymania oferta Entry+ sport czyli wszystkie C+ łącznie  z 4K, Polsaty premium i  eleven ?

dla nowych to 60 a jak dla stałych i można jakieś gratisy typu filmboxy czy hbo cinemax na kilka m za free ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów po dwóch latach. 

Umowa kończy się 30 czerwca

Aktualnie dwie umowy:

1.

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+- 35,00 zł, HBO MAX - 5,00 zł, HBO - 15,00 zł, MISTRZOWSKA PIŁKA - 0,00 zł, MOVIES FUN - 0,00 zł, MULTIROOM STANDARD - 10,00 zł, NAJEM 4K ULTRABOX+  - 5,00 zł

Razem: 70,00 zł

2.

PAKIET NOWY COMFORT+ - 24,99 zł, HBO MAX - 5,00 zł, NETFLIX 4K - 17,00 zł, HBO - 15,00 zł, HISTORY HD / H2 - 2,99 zł, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX - 38,00 zł, PLAYER (Z REKLAMAMI) - 10,00 zł, DOPEŁNIENIE DO EXTRA+ - 15,00 zł, CANAL+ - 19,90 zł, CANAL+4K ULTRA HD – 0,00 zł, MULTIROOM STANDARD - 0,00 zł, NAJEM 4K ULTRABOX+ - 3,00 zł

Razem: 150,88 zł

 

Co mogę ugrać przy przedłużaniu obu umów? Nie ukrywam, że w tej drugiej umowie chciałbym zejść z ceny jak najbardziej.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strefie abonenta pojawiły mi się poniższe opcje do wyboru. Co one wnoszą do oferty. 

To są biblioteki dostępne online? Czy, któreś są dostępne tylko z poziomu dekodera? Czy oprócz poniższych wymienionych opcji są jakieś inne biblioteki o które warto zawalczyć przy przedłużeniu umowy?

BBC Player 0.00 zł

MOVIES Fun 0.00 zł

KINO ŚWIAT 6.00 zł

VOD+ FUN VOD+ 15.00 zł

Filmbox Arthouse 2.00 zł

AXN Now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

W maju kończy się umowa, ale już teraz dzwonią.

Obecnie mam dwie umowy, które dawali dwa lata temu jak "kończył" się stary multiroom.

Tak więc mam:

-Pakiet Extra+ z wszystkimi C+, mistrzowska piłka, dekoder wifi premium box. Za to płacę 35 zł

- Pakiet Extra+ , (6 canal +), dekoder 4k ultra box. Za to płacę 69,99 z

 

Czyli za wszystko jest 105 zł. Jestem obecnie  z tego zadowolony .

Zadzwonili do mnie i zaproponowali to samo plus do tej drugiej umowy wszystkie canal +, filmboxy i mistrzowską piłkę.

Coś jeszcze wspominali o HBo. 

Za to wszystko mam teraz płacić 125 zł.

Brać czy na coś można jeszcze liczyć tzn na taniej np o 10 zl. Niby 10 zł, ale licząc x 24 miesiące to już jest 240 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny (ostatni dzień przed oddaniem dekodera) telefon z działem utrzymania i informacja że nie ma możliwości zejścia z Extra+ na Optimum+ za 24.99 ani cokolwiek blisko tej kwoty.

Propozycja to 45zł - czy ktoś może potwierdzić że naprawdę nie ma takiej opcji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się za ile dostaniesz Pakiet Relax. U mnie dwa lata temu tez mowili ze nie da sie zejsc z Extra do Optimum czy Comfort ale udalo sie zejsc do Relax za 14,99 potem wzialem dopelnienie do Comfort za 10 i finalnie przeszedlem na Comfort (bez dopelnienia) za ta sama cene czyli 24.99. Miesiac temu przedluzalem umowe i bez problemu dostalem Optimum (przejscie z Comfort) za 24.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sal napisał(a):

Kolejny (ostatni dzień przed oddaniem dekodera) telefon z działem utrzymania i informacja że nie ma możliwości zejścia z Extra+ na Optimum+ za 24.99 ani cokolwiek blisko tej kwoty.

Propozycja to 45zł - czy ktoś może potwierdzić że naprawdę nie ma takiej opcji?

 

Zadzwoń na infolinię 223104545 lub idź do punktu bo Duk ma coraz gorsze oferty, ja dostałem lepszą ofertę na infolini niż DuK, może dadzą tobie Relax za 25zł 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...