Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Chodzi pewnie o to, że kod oferty z Multiroom Standard za 0 zł/m nie pozwala na zmianę rodzaju Multiroom na High Standard. Faktycznie złóż reklamację i wtedy mogą to zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2022 o 13:04, ircios napisał(a):

Oferta z dzisiaj

Screenshot-20221231-130106-Poczta.jpg

 

🤔🤔🤔

Bardzo dobra oferta o ile nie chcesz się bawić w dopełnienia z optimum do ekstra ale wtedy hbo za 0 chyba już niemożliwe..:)   sam dostałem podobną ale z niej zrezygnowałem bo nie chciałem netflix'a na 2 letniej umowie z rabatem tylko 5zł.  

21 godzin temu, gadi napisał(a):

Umowa do końca kwietnia, ale teraz już wydzwaniają. 

Obecnie mam

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czy mogę teraz wynegocjować coś lepszego ? 

 

Mam podobną, raczej ciężko będzie o coś więcej w tej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, CANAL+ Family, HBO Max, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 44,99 zł 24 m a po tym okresie za 48,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 64,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

 

Czy ta oferta dobra

e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
5 godzin temu, lis napisał(a):

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, CANAL+ Family, HBO Max, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 44,99 zł 24 m a po tym okresie za 48,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 64,89  zł

Kluczowe to jest, co jest obecnie i za ile w ofercie oraz do kiedy umowa? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory 

Wybrane usługiOptimum+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO

Wybrane promocjeOptimum+ za 39,99 zł 24 m a po tym okresie za 43,99 zł/m dla Abonentów (09/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 39,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po oglądaniu forum od dłuższego czasu, przyszła i pora żebym założył konto i zapytał Was na jaką ofertę mogę liczyć :-)

 

Posiadam Superpremium+ 4K (z dekoderem ultrabox 4k, HBO+HBO Max) oraz Multiroom standard - za 129.99 zł. Okres minimalny do 28.03 


Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem - "standardowy" konsultant z BOK powiedział że nie mogę zejść niżej (a chciałbym się zmiescić w 100 zł, pakiet Extra+ by wystarczył, Canal+ oraz HBO Max chciałbym utrzymać) , oraz że nie ma umów krótszych niż 24m (15-18 byłoby dla mnie super - ze względu na przeprowadzkę do nowego mieszkania, gdzie będę mieć światłowód i fajną ofertę lokalnej kablówki).

 

Co ciekawe - konsultant sam zaproponował wysłanie wypowiedzenia, bo z DUK mają więcej ofert do wyboru, niż to co on mi może zaproponować. :D

 

Edytowane przez eelbe
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oj będzie ciężko przy takich warunkach obecnie i MR zejść do takiej zawartości i ceny do 100 zł/m. Umowy są obecnie w większości na 24m, na 15m jest część ofert, ale też nie wszystkie. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na kolejne 24 miesiące.

Extra+ z CANAL+79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/mdla Abonentów

BBC Player0zł/mdla Abonentów

Cinemax0 zł 5 m i 10 zł/mdla Abonentów

Mistrzowska Piłkaza 0zł/mdla Abonentów

HBO i HBO GO0 zł/mdla Abonentów

Najem ultraBox+0złdla Abonentów

Viaplay0 zł/mdla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD0 zł/mdla Abonentów

Wymiana na 4K DualBOX+ bez dyskuza 0 zł + najem 5 zł/mdla Abonentów

Multiroom Standard0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/mdla Abonentów.

Czyli do poprzedniej umowy drożej o 5PLN po wymianie głównego dekodera.

Doszło - Cinemax na 5 miesięcy za 0PLN, Filmbox na 1 miesiąc 🤣 za 0PLN, Viaplay na cały okres umowy za 0PLN.

Było dotychczas 79,99, będzie,  za styczeń 79,99, pozostałe 23 miesiące 84,99PLN. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji- przypadku kolejnego rebrandingu związanego z HBO Max,  warto się pakować w umowę na 24 m-ce? 🤔

Widzę, że takie aneksy są akceptowane.

13 godzin temu, Cotala napisał(a):

Oferta przedłużona - dzięki @Krzysiek11:)

Oferta na 24m:

Extra z pełnym pakietem Canal+, Viaplay, Mistrzowska Piłka, HBO i HBO Max, BBC Player, Movies Fun, Cinemax na 5 miesięcy razem 99,99

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, PawelTSW napisał(a):

Nic dziwnego, kto normalny pakuje się w 24 miesiące netflixa w c+?

Netflix i tak pozostanie, ale jeszcze nie wiem w jakiej opcji płatności i na ile ekranów. 

Teraz w grę wchodzi zjazd na Optimum  z paczką C+i HBO.

 

@lakiman Jak ktoś bierze na 24 m HBO I jest jako gwarant, to niczego rebranding nie zmienia. Chyba, że HBO dają jako promo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w kwietniu kończy mi się umowa i będę składał wypowiedzenie, pytanie jednak co mogę ugrać.

 

Obecnie mam:

Relax+ za 29,99 zł

Canal+ za 25 zł

Canal+Family za 0 zł

Ultrabox+ 4K za 5 zł

Suma: 59,99 zł miesięcznie

 

Do tego dobierałem sobie pakiety Eleven i Mistrzowska Piłka w opcji wł/wył przez kilka miesięcy, aktualnie korzystam tylko z tego co mam "w podstawie". 

 

Interesuje mnie:

Canal+

Eleven

Mistrzowska Piłka

Viaplay

+ Eurosport, o ile nie będzie wiązało się to z dopłatą rzędu 30 zł miesięcznie

 

Paczki Eleven i Mistrzowska Piłka mogę również dobierać na zasadzie wł/wył jeśli nie warto brać ich w zobowiązaniu, szczególnie że z MP korzystam tylko w przypadku LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jeśli zależy Ci na Eurosport to proponuję przejście na pakiet Optimum+. Dla Ciebie powinien być dostępny w wariancie cenowym 34,99 zł/39,99 zł (ze względu na chęć dobrania viaplay na warunkach promocyjnych), CANAL+ za 19,90 zł/m i viaplay za 5 zł/m, skoro reszty (Eleven i MP) nie chcesz w formie zobowiązania tylko dobierać w czasie trwania rozgrywek sportowych. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

To czysto teoretyczne założenia, bardziej szczegółowo można by powiedzieć po złożeniu wypowiedzenia zerkając w kontrakt, co można zrobić i w jakiej promocyjnej cenie. Na dziś do cen wyżej dolicz 11,90 zł/m za Eleven i 10 zł/m za Mistrzowską Piłkę, jeśli na stałe. Być może są inne konfiguracje cenowe korzystniejsze, ale to jeśli masz chęć sprawdzenia to zapraszam na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus, aktualna umowa do 31.01.2023 – wypowiedzenie złożone. Dzisiaj telefon z DUK.

Aktualnie posiadam:

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 94,99 zł

HBO 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA  0,00 zł

NAT GEO PLAY 0,00 zł

HBO MAX 0,00 zł

ELEVEN SPORTS 11,90 zł

SERIES FUN 0,00 zł

MOVIES FUN 0,00 zł

NAJEM WIFI PREMIUMBOX+ (G5) 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

NAJEM HD MULTIROOM 0,00 zł

MULTIROOM STANDARD 0,00 zł

Oferta z dzisiaj:

Rozbicie na dwie umowy MR bo na tym mi zależy…

1 umowa 87,00 zł

2 umowa 56,00 zł

= 143 zł

Wszystko to co powyżej bez HBO. Zależy mi na Viaplay, HBO też chciałbym utrzymać.

Doradźcie proszę. Może @Krzysiek11:) pomożesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...