Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo ile @Vaniliovsky będzie miał dopłaty na nieokreślonym ale canal++eleven+polsat sport premium jak ktoś ma voucher c+online to koszt 35zł przy przedłużaniu sama rezygnacja z dopełnienia to +10zł canal+19,90+ eleven za 11,90 co daje 42zł. jedyne co kusi to viaplay który jak piosence "ciągle pada" i chcą za niego jeszcze 5zł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

aktualnie mam:

Extra+ z Canal+ 79.99 zł 24m

HBO z nc+go HBO GO 0zl 5m i 25zl/m

Najem ultraBox+ 0zl

 

Propozycja:

Extra+ z Canal+ 84.99 zł 24m

BBC Player 0zl/m

HBO z nc+go HBO GO 0zl 5m i 25zl/m

MP 0zl/m

Viaplay 5zl/m

Najem ultraBox+ 0zl

 

Co sądzicie o tej ofercie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

Po dzisiejszej chyba już ostatniej propozycji doszedłem do wniosku iż nie warto z nimi przedłużać umowy. 

 

Umowa do końca roku i już chyba z 10 telefon od października. Jeżeli chcę utrzymać ofertę taką jaką mam muszę zapłacić 20zł więcej.

Nie ma możliwości utrzymania tego w tej samej cenie. 

 

Sam chłop przyznał że zdają sobie sprawę że większość ludzi nie przedłuży z nimi już umowy skoro są podwyżki. 

 

Optimum+, Canal+, HBO, Cinemax, Canal+4K UHD, Mistrzowska Piłka, Multiroom - 97zł + 20zł = 117zł

Czekaj do konca umowy, w ostatnim tygodniu znajdzie sie oferta 

 

Przedluzyc umowe mozna takze po zakonczeniu umowy, tez wtedy daja fajne umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, obecnie mam coś takiego, możecie proszę podpowiedzieć za ile mogę uzyskać przedłużenie (w jakie nazwy pakietów celować rozmawiając z konsulatantem), w sumie interesuje mnie dokładnie to co mam, bo to prawie jest maks jeśli chodzi o telewizję:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+    94,99 zł
Filmbox Pack                       5zł
Eleven Sports                      11,90zł
CINEMAX                             0zł
HBO                                      0zł
MISTRZOWSKA PIŁKA        0zł
Nat Geo Play                       0zł
HBO Max                             0zł
SERIES Fun                          0zł
MOVIES Fun                        0zł
Najem 4K UltraBox+           0zł
Najem Dysk                         0zł
Multiroom Standard          30zł - trzy dodatkowe dekodery wifibox

 

Razem 141,89

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa mi się kończy pod koniec lutego. Obecnie optimum 25zl dopełnienie 10zl i MR 10zl dekoder wifipremium box i wifibox do mr bez opłat. Razem 45zl. Zastanawiam się za jaką najniższa cenę mógłbym dostać to co mam + viaplay i mp? Czy optimum jeszcze do dostania za 25zl?

Wysłane z mojego RMX2030 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@__mlody__musisz mieć też C+, żeby odpalić viaplay.

Optimum+ 29.99, CANAL+ 19.90, Viaplay 5, Mistrzowska Piłka 10 (bo obecnie nie masz, więc za 0 nie wskoczy).  Optimum+ za 24,99 też jest, ale tu wtedy Viaplay nie ma za 5 zł. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki współpracy z @Krzysiek11:) udało się przedłużyć umowę na następujących warunkach 

 

Umowa 24 miesiące  - 84.99 zł 

- Pakiet Ekstra 49,99 

- Canal + 19,99 

- C+ 4k - 0zł 

- dekoder UltraBox + najem - 0 zł 

- Multiroom - 10 zł 

- Mistrzowska Piłka - 0zł 

- Viaplay - 5 zł 

- HBO MAX 0 zł (3 miesięcy)

- Cinemax - 0 zł (5 miesięcy) 

- BBC Player -0 zł ( 24 miesiące) 

 

Polecam, bez zbędnych telefonów. 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, 

moja obecna umowa jest do końca roku. Co posiadam: 

- Extra z C+ i Netflix - 132,99 zł 

- Netflix 4K - 9 zł 
- C+ 4K - 0 zł 
- HBO - 0 zł 
- HBO Max - 0 zł
- Filmbox Pack - 5 zł 
- Mistrzowska Piłka - 0 zł 
- History/H2/Adventure/Sportklub - 5 zł 
- Eleven - 11, 90 zł 

- Najem Ultraboxa 4K - 0 zł 
- Najem dysku - 5 zł 
- Multiroom 1 - 0 zł 
- Multiroom 2 - 10 zł 


Całość wychodzi 179 zł, to był "łamaniec", pierwsze 6 miesięcy było w promocyjnej cenie, nie pamiętam już ile. 

Co można ugrać przy przedłużeniu? Szczerze mówiąc kiedyś pracowałem przez prawie dwa lata w NC+ ówczesnym i byłem w temacie, ale od jakiegoś czasu mniej śledzę ten rynek. Byłem pogadać u mnie w salonie, gdzie skleiłem ostatnie przedłużenie umowy z tym samym panem, teraz się podrapał po głowie i stwierdził, że ciężki temat. Zaproponował mi nową umowę z wymianą Wifiboxów z multiroomu na nowe Ultraboxy + Viaplay, całość wyszłaby jakieś 210 zł. 

Czy z utrzymaniem można teraz coś powojować? Za czasów kiedy tam pracowałem to szło wszystko ugrać po złożeniu wypowiedzenia, z tego co się orientuję to później to się już zmieniło. Generalnie co muszę mieć: 
- C+ z 4K 

- Netflix 4K 
- HBO + HBO Max 
- Eleven 
- Mistrzowska Piłka 
- Viaplay 
- dobrze by było wymienić też te wifiboxy na coś nowego 
 

Jak sądzicie? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w SC+ nie masz Optimum za 24,99? U mnie przy drugiej umowie Comfort 19,99, jest właśnie ta oferta. E+ proponują za 44,99. 

Złóż wypowiedzenie. Bez problemu dostaniesz ten pakiet co chcesz w tej cenie co chcesz.  Do tego pewnie dojdzie opłata za dekoder główny 10/m za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jakup napisał(a):

Cześć Wam, 

moja obecna umowa jest do końca roku. Co posiadam: 

- Extra z C+ i Netflix - 132,99 zł 

- Netflix 4K - 9 zł 
- C+ 4K - 0 zł 
- HBO - 0 zł 
- HBO Max - 0 zł
- Filmbox Pack - 5 zł 
- Mistrzowska Piłka - 0 zł 
- History/H2/Adventure/Sportklub - 5 zł 
- Eleven - 11, 90 zł 

- Najem Ultraboxa 4K - 0 zł 
- Najem dysku - 5 zł 
- Multiroom 1 - 0 zł 
- Multiroom 2 - 10 zł 


Całość wychodzi 179 zł, to był "łamaniec", pierwsze 6 miesięcy było w promocyjnej cenie, nie pamiętam już ile. 

Co można ugrać przy przedłużeniu? Szczerze mówiąc kiedyś pracowałem przez prawie dwa lata w NC+ ówczesnym i byłem w temacie, ale od jakiegoś czasu mniej śledzę ten rynek. Byłem pogadać u mnie w salonie, gdzie skleiłem ostatnie przedłużenie umowy z tym samym panem, teraz się podrapał po głowie i stwierdził, że ciężki temat. Zaproponował mi nową umowę z wymianą Wifiboxów z multiroomu na nowe Ultraboxy + Viaplay, całość wyszłaby jakieś 210 zł. 

Czy z utrzymaniem można teraz coś powojować? Za czasów kiedy tam pracowałem to szło wszystko ugrać po złożeniu wypowiedzenia, z tego co się orientuję to później to się już zmieniło. Generalnie co muszę mieć: 
- C+ z 4K 

- Netflix 4K 
- HBO + HBO Max 
- Eleven 
- Mistrzowska Piłka 
- Viaplay 
- dobrze by było wymienić też te wifiboxy na coś nowego 
 

Jak sądzicie? 
 

Mnie się udało wymienić dwa wifiboxy  z multiroom-u na dwa ultraboxy w tym jeden z dyskiem i tez płacę 10 zł za multiroom. Co prawda u mnie to przeszło reklamacją. Normalnie przy wymianie na dekoder 4K opłata za multiroom wzrasta z 10 do 15 i ewentualnie dysk 5 zł. 

Wywal ten filmbox i postaraj się zejść z opłaty za dysk i już będziesz miał dychę mniej. Viaplay powinien być za 0-5 zł przy Twojej ofercie. 

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ircios napisał(a):

A w SC+ nie masz Optimum za 24,99? U mnie przy drugiej umowie Comfort 19,99, jest właśnie ta oferta. E+ proponują za 44,99. 

Złóż wypowiedzenie. Bez problemu dostaniesz ten pakiet co chcesz w tej cenie co chcesz.  Do tego pewnie dojdzie opłata za dekoder główny 10/m za MR

 

A dekodera za free nie dostanę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też dołączam do grona osób, które polecają @Krzysiek11:) - jeszcze raz wielkie dzięki!

Przedłużenie umowy poszło szybko, sprawnie i z satysfakcjonującym efektem końcowym :)

Wybrane usługi: Extra+ z CANAL+ i Netflix, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ i Netflix 70 zł 1 m, 120 zł 23 m dla Abonentów (11/22) - L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...