Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@maciekmm ten wątek był poruszany już parę razy.Nie ma już możliwości przedłużyć umowę na pakiet comfort.  Standardowo optimum wyświetla się 2.5-7.5zl więcej niż abonent miał comforta. Z informacji jakie posiadam po wypowiedzeniu umowy proponują w podobnej cenie ( nie dotyczy comforta za 14.99, 19.99, 22.50)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaryzykuję zobowiązania na 30 miesięcy - za mocno grzebią przy dzieleniu konta.

Mówiłem o tym, że mogłeś sobie wziąć z aktywacją za 6 miesięcy.

Z Twojej oferty wynika. że gdybym chciał ryzykować dopełnienie do ekstra to byłoby może 5zł taniej ale do nowych umów mogą już dawać tylko te dopełnienia za 20 (bo było mówione na konferencji że będą walczyć z dopełnieniami) także chyba nie będę ryzykował aczkolwiek spodziewałem się że do optimum Viaplay tylko za 10zł :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuji napisał:

Cześć, umowa od 2016 co 2 lat przedłużana , złożyłem wypowiedzenie z dniem 31.12.2022r.

aktualna oferta:

superpremium 4k+ , HBO, mistrzowska piłka, eleven, nat geo ,= 110zl

najem ultrabox 5zl

suma 115zl

 

Czy istnieje szansa żeby zdobyć ofertę poniżej 100zl tylko na:

hbo, eleven, mistrzowska piłka , viaplay, paczka canal+ ?

wogole nie zależy mi na innych programach niż sportowych i hbo

Dla Ciebie to Entry+ Sport z opcją HBO za 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem z poprzednich postów można ugrać taka ofertę :

extra+ 45zl lub entry 10zl

hbo/HBO max 20zl

eleven 12

viaplay 5zl

mistrzowska piłka 0

najem ultrabox 5zl

suma z extra + = 87zl

suma z entry = 52 zl

+ ewentualna paczka c+ 20zl 

 czy jest szansa na takie ceny przy zejściu z pakietu superpremium 4k ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówiłem o tym, że mogłeś sobie wziąć z aktywacją za 6 miesięcy.

Z Twojej oferty wynika. że gdybym chciał ryzykować dopełnienie do ekstra to byłoby może 5zł taniej ale do nowych umów mogą już dawać tylko te dopełnienia za 20 (bo było mówione na konferencji że będą walczyć z dopełnieniami) także chyba nie będę ryzykował aczkolwiek spodziewałem się że do optimum Viaplay tylko za 10zł default_biggrin.png
Aktywacja oferty za 6 miesięcy kosztowałaby mnie 5 mies. Viaplay za 19 zł. Wyszło zasadniczo na to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam umowę:

 

Pakiet Extra+

6x Canal+

Mistrzowska Piłka

Multiroom

Dekoder 4K

Cena: 69,99 zł

_______

Dodatkowo dokupiłem ostatnio Eleveny do końca umowy.

 

Na jakie warunki mogę liczyć przy przedłużaniu umowy na początku przyszłego roku?

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za info dot. dekoderów.Mam jeszcze jedno pytanie umowa do końca roku wypowiedzenie złożone obecnie optimum za 24,99 canal plus  paczka za 25, MP za 0, c+4k za 0zl, dopełnienie do extra + za 10zl, Multiroom 10zl, pakiet mmpack z eleven za 25zl i opłata za dekoder ultrabox 4k 5 zł całość 99zl. Czy jest szansa zachować cenę optimum a jednocześnie dostać paczkę c+ za 20zl i VIA Play za 5zlpozostale kanały bez zmian, czy lepiej iść w extra+od razu i nie czekać na późniejsze dopełnienie. I jeszcze jedno da się zrabatowac dekoder na 0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ircios napisał:

Utrzymasz to co masz.

Dzięki. Jak wynika z forum utrzymanie raczej bez dopełnienia? A jak z viaplay aktualnie nie mam i czy przy utrzymaniu mogę liczyć że może się uda uzyskać go kosztem np. opłaty za dekoder.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum za 24,99 z Viaplay nie dostaniesz.
Możesz walczyć o optimum za 29+ Viaplay za 5 i c+ za 19,90 a potem liczyć na dopełnienie do ekstra za 10 jako opcja dodatkowa już po aneksie ale nie ma pewności czy Ci dadzą.
W ten sposób zaoszczędzisz tylko 5zł miesięcznie.
Ja zrezygnowałem z dopełnienia optimum i mam ekstra za 44,99, zobacz moją ofertę kilka stron wcześniej i celuj w coś podobnego;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pawlo77 napisał:

Bardzo dziękuję za info dot. dekoderów.Mam jeszcze jedno pytanie umowa do końca roku wypowiedzenie złożone obecnie optimum za 24,99 canal plus  paczka za 25, MP za 0, c+4k za 0zl, dopełnienie do extra + za 10zl, Multiroom 10zl, pakiet mmpack z eleven za 25zl i opłata za dekoder ultrabox 4k 5 zł całość 99zl. Czy jest szansa zachować cenę optimum a jednocześnie dostać paczkę c+ za 20zl i VIA Play za 5zlpozostale kanały bez zmian, czy lepiej iść w extra+od razu i nie czekać na późniejsze dopełnienie. I jeszcze jedno da się zrabatowac dekoder na 0?

@Pawlo77Jak masz pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m, to możesz walczyć o jego utrzymanie w tej cenie, bo jest on nadal dostępny jeśli tyle za niego płacisz. Jak masz Dopełnienie do Extra+, to walcz o utrzymanie oferty w całości i może za którymś razem się uda, że zaoferują Ci to. :)

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, _Artek_ napisał:

Optimum za 24,99 z Viaplay nie dostaniesz.
Możesz walczyć o optimum za 29+ Viaplay za 5 i c+ za 19,90 a potem liczyć na dopełnienie do ekstra za 10 jako opcja dodatkowa już po aneksie ale nie ma pewności czy Ci dadzą.
W ten sposób zaoszczędzisz tylko 5zł miesięcznie.
Ja zrezygnowałem z dopełnienia optimum i mam ekstra za 44,99, zobacz moją ofertę kilka stron wcześniej i celuj w coś podobnego;))

Już ja widziałem, właśnie w coś takiego chciałbym pójść i nie ryzykować z dopełnieniem.Jakby mi zrabatowali  dekoder to wyszedłbym finalnie na to co mam a zyskałbym viaplay kosztem tego rabatu.Jest to do ugrania? W sumie zmieniłbym pakiet podstawowy z 24 na 44 więc może.

6 minut temu, _Artek_ napisał:

ale jeśli chcesz mieć Viaplay to lepiej zacząć od optimum za 29, Viaplay za 5 i c+ za 19,90.

Czy przy tym wariancie mogę walczyć też o zrabatowanie dekodera?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder za 0 spokojnie dostaniesz przy podwyższeniu pakietu,
Dopełnianie do ekstra też można ryzykować ale na konferencji dla pracowników mówili żeby walczyć z dopełnieniami, więc jeżeli chcesz mieć ekstra zacznij od ekstra, jeśli w razie czego wystarczy optimum zacznij od optimum ale z Viaplay to raczej 29+19+5 niż 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, _Artek_ napisał:

Dekoder za 0 spokojnie dostaniesz przy podwyższeniu pakietu,
Dopełnianie do ekstra też można ryzykować ale na konferencji dla pracowników mówili żeby walczyć z dopełnieniami, więc jeżeli chcesz mieć ekstra zacznij od ekstra jeśli w razie czego wystarczy optimum zacznij od optimum ale jeśli z Viaplay to raczej 29+19+5 niż 24.

Bardzo dziękuję za info, wypowiedzenie tylko co złożyłem więc pewnie niedlugo się zaczną negocjacje.Zastanawiam się jeszcze na zejściem z pakietu mmp + eleven na sam eleven ale nie wiem czy to nie wpłynęłoby na wyższe ceny pakietów wyjściowych.Ale z drugiej strony to jest dodatek, a obniżyłoby mi to rachunek o jakieś 13 zł .Czy duk to dalej tel stacjonarne czy z kom. tez dzwonią, trochę nie jestem na bieżąco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...