Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, ircios napisał:

 Max to bedzie jak C+ 4k w tym będzie. Jeśli chodzi o dekoder to za 0 możesz próbować. 

Viaplay za 0 nie dostaje się do małego abonamentu. 

Netflix na 4 urządzenia wyciągnę za 38 zł ? 

Co masz namysli pisząc "Max to bedzie jak C+ 4k w tym będzie" - jako drugi dekoder do multirooma ? 

Bo jeśli chodzi o program to tak dają go za 0 zl

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam takie ktutkie pytanko posiadam nowy comfort(19.99)jeszcze multirum za czasów cyfry za 0, HBO+go z możliwością wyłączenia za 25zl. 

Docelowo potrzebował bym comfort z multirumem i druga umowę Extra+ za 15, by były 3 dekodery zamiast 2ch. Warunek wyłącznie zmiana dekoderów i tu moje pytanie jakie dekodery można wynegocjować przy owych wariantach bez dzierżaw i czy przy przedłużeniu takim za multirum będą chcieli jakaś kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, connor07 napisał:

....wtedy jeden wifibox za 0 zł, a drugi z czynszem 10 zł.

Nie ma żadnego czynszu za dekoder. To jest opłata za usługe multiroom 10 zł.

 

1 godzinę temu, tomek198609 napisał:

Netflix na 4 urządzenia wyciągnę za 38 zł ? 

Co masz namysli pisząc "Max to bedzie jak C+ 4k w tym będzie" - jako drugi dekoder do multirooma ? 

Bo jeśli chodzi o program to tak dają go za 0 zl

Raczej nie dostaniesz Netflixa w tej cenie, ale próbować możesz. C+ 4k to kanał.  Nie wymieniłeś go w ofercie. Do MR też możesz sobie wziąć dekoder 4k. Zapłacisz wtedy dodatkowo za multiroom 15.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ralal89 można też dostać przy przedłużenia pakiet łączony Canal+ i Netflix w cenie 48,- + dopełnienie do 4K 17,- wtedy koszt Netflixa to 45,-

Ja to mam w ogóle dziwną cenę Entry+Canal+Netflix 60,- + dopełnienie do 4K 17,- po rozbiciu wychodzi Entry+ 10,- Canal+ 20,- Netflix 30+ dopełnienie 17 = 47,-

Tak że jest trochę tych opcji z Netflix i jego ceną. Dodam tylko że to dopełnienie można wyłączyć w każdej chwili trwania umowy i obniżyć pakiet o te 17,- zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+

79,99 zł

CANAL+4K ULTRA HD

0,00 zł

FOX PLAY

0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA

0,00 zł

NAT GEO PLAY

0,00 zł

ELEVEN SPORTS

11,90 zł

MOVIES FUN

0,00 zł

NAJEM CAM MULTIROOM 10ZŁ

10,00 zł

MULTIROOM STANDARD

0,00 zł

NAJEM WIFIBOX+

0,00 zł

Aktualnie 101.89zł.

 

Czy warto zostać na tym czy przejść na umowę z modułem własnościowym?? 

Wg ceny najbardziej to opłaca mi się superpremium 4k wziąć za 109zł. Co będzie lepszym wyborem?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam abonament za 22.50zł pakiet comfort+, umowa do końca roku. Dekoder 4k za 0zł (dysk też za 0zł). Podobno ta oferta obowiązuje do końca tego miesiąca na przedłużenie umowy. Od października są już podobno nowe wyższe cenniki. Czy jest to prawda? Jak chcę tą samą cenę, to muszę przedłużyć umowę do końca miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaakceptowałem poniższą ofertę, może się to komuś przyda:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (02/22), Eleven Sports 0 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20) Czas trwania umowy(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 127,99  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem, że może trochę za szybko się za to zabieram bo umowa do 28.02.2023r, ale wystraszony podwyżkami już chciałem przedłużyć po starych stawkach więc złożyłem wypowiedzenie.

Teraz posiadam:

-Nowy Comfort+ za 24,99zł 

- Dekoder Mediabox+ za 0,00zł

Dzisiaj już miałem kontakt z DUK i otrzymałem następującą propozycję:

- Nowy Comfort+, Canal+ Netflix na 4 użytkowników w łącznej kwocie 87,50 zł

Mam prośbę czy jest ktoś mi w stanie rozpisać poszczególnie co ile kosztuje w powyższej propozycji bo się pogubiłem. Na pytanie o wymianę dekodera na nowszy usłyszałem cenę 10 zł, ale też nie wiem czy z dyskiem czy bez. 

 

PS. Konsultant mi podpowiedział, że w trakcie trwania umowy mogę zmniejszyć w każdej chwili pakiet netflixa z 4 użytkowników na 2 ale nie wiem czy później ponownie jest możliwość wrócić do 4 użytkowników jak zajdzie potrzeba. Czy w ogóle to jest możliwe?

Edytowane przez dodo84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tramway napisał:

Właśnie zaakceptowałem poniższą ofertę, może się to komuś przyda:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (02/22), Eleven Sports 0 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20) Czas trwania umowy(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 127,99  zł

Który netflix na 2 czy 4 urządzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzisiaj sam zadzwoniłem do Krakowa, umowa do końca listopada i dzisiaj przedłużyłem na nst. warunkach:

Extra z C+ 79,90, C+4k 0zł, Eleven 11,90zł, Viaplay 0zł, Ultrabox 4k 0zł, MR 0zł , Najem dysku 5zł, HBO i HBO max 5m 0zł, Filmbox 5zł.Całość wychodzi 101,80zł.

Zależało mi na Viaplay za 0zł i sie udało , jedynie musiałem dobrać filmboxy za 5zł bo niby tylko wtedy daliby mi viaplay za 0zł.Nie kopałem sie z koniem o te 5zł wolałem teraz przedłużyc i uniknąć podwyżek w pazdzierniku.Jak uważacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, misiek1985 napisał:

Witam.Dzisiaj sam zadzwoniłem do Krakowa, umowa do końca listopada i dzisiaj przedłużyłem na nst. warunkach:

Extra z C+ 79,90, C+4k 0zł, Eleven 11,90zł, Viaplay 0zł, Ultrabox 4k 0zł, MR 0zł , Najem dysku 5zł, HBO i HBO max 5m 0zł, Filmbox 5zł.Całość wychodzi 101,80zł.

Zależało mi na Viaplay za 0zł i sie udało , jedynie musiałem dobrać filmboxy za 5zł bo niby tylko wtedy daliby mi viaplay za 0zł.Nie kopałem sie z koniem o te 5zł wolałem teraz przedłużyc i uniknąć podwyżek w pazdzierniku.Jak uważacie??

 hokus pokus i nagle dobra oferta :D geatulujemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, gość napisał:

@tramway wg mnie dobra oferta, co miałeś wcześniej i do kiedy miałeś umowę i czy składałeś wypowiedzenie? 

Tak, wypowiedzenie było złożone, umowa kończyła mi się 30.09. Wcześniej miałem Extra z C+(6) + kilka dodatków (Multiroom, Mistrzowska Piłka i kilka drobnych jeszcze; Netflixa, Viaplay, Elevenów ani HBO nie miałem) za łącznie 79,99 zł.

Edytowane przez tramway
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 16:43, lukx95 napisał:

@k05 Do dodatkowej umowy specjalnej MultiHouse można dostać moduł CAM CI+ ECP lub dekoder wifiBox+ lub WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB bez opłat miesięcznych najmu. Ewentualnie można też wziąć dekoder 4K UltraBox+ za 5 zł/m bez dysku lub za 10 zł/m z dyskiem. Zaznaczam, że dodatkowa umowa specjalna w ramach promocji MultiHouse przysługuje tylko Abonentom likwidowanego niezależnego Multiroom post Cyfra+

Mi konsultant powiedział, że albo biore multiroma po sieci LAN albo z niego rezygnuje i biorę 2 niezależna umowę.... nie mogę wziąść tego i tego ... prawda czy fałsz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Do konca października mam umowę. Złożyłem wypowiedzenie. 

Obecnie mam :

 

Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

CINEMAX

Eleven Sports

FOX Play

Filmbox Pack

HBO Max

Nat Geo Play

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów

Cinemax 8 zł/m dla Abonentów

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów

Extra+44,99 zł 12 m i 48,99 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów

Płacę 109,79

Jak obecnie wygląda sytuacja? Coś mogę jeszcze do tego wyżebrać, bez zmiany ceny lub z minimalną zmianą ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Chciałbym dopytać czy oferta złożona 

Obecnie mam 

Superpremium+4K 109,99 zł 24m-ce

Najem dysku Ultrabox 4K 5 zł plus dysk 1TB 5 zł 

Mistrzowska Piłka 0 zł 24m-ce

Razem 119,99 

Propozycja:

Superpremium+4K 109,99 zł 24m-ce

Najem dysku Ultrabox 4K 5 zł plus dysk 1TB 5 zł 

Mistrzowska Piłka 0 zł 24m-ce

Dodatkowo:

Viaplay 0 zł 24m-ce

Multiroom Wifi0box 2 x10 zl 

 

Razem 139,99 Czy to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomek198609 napisał:

Mi konsultant powiedział, że albo biore multiroma po sieci LAN albo z niego rezygnuje i biorę 2 niezależna umowę.... nie mogę wziąść tego i tego ... prawda czy fałsz ?

@tomek198609 Konsultant, z którym rozmawiałeś wprowadził Cię w błąd, bo można przejść na nowe zasady Multiroom za 0 zł/m i wziąć do tego niezależną umowę specjalną MultiHouse za 15 zł/m lub za 35 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lukx95 napisał:

@tomek198609 Konsultant, z którym rozmawiałeś wprowadził Cię w błąd, bo można przejść na nowe zasady Multiroom za 0 zł/m i wziąć do tego niezależną umowę specjalną MultiHouse za 15 zł/m lub za 35 zł/m.

Ok będę cisnął konsultanta ... tera propozycja superpremium 4k, eveleny,viaplay, mistrzowska piłka, c+ 4k, ultra bo  4k, wifibox, multiroom - 114,99 zł .... to już max ? Netflix za 4 urządzenia za 38 zł dać nie chcą ... 

Czy mogę dostać dostać np. 3 dekodery do multirooma za free ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...