Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Pawel napisał:

Dokładnie. Właśnie przedłużyłem swój Optimum z paczką Filmbox w dotychczasowej cenie 24,99. Do tego ultrabox z dyskiem z 0 zł, do końca roku paczka C+ oraz standardowo Extra na miesiąc.  Pierwotnie umowa do końca grudnia, niewypowiedziana. I na koniec, to ja wykonałem telefon do operatora.

Czy ultrabox 4k z dyskiem dostałeś teraz czy już wcześniej miałeś go za 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2022 o 17:13, CiekawskiC napisał:

@Kwasniakoferta złożona na optimum za 34.99.Patrzac,że schodzisz z pakietu to  nie masz absolutnie żadnych szans przy dzisiejszych ofertach dostać taniej . Czekając do października dostaniesz +5-10zl więcej za optimum

Zaakceptowałem Optimum 24.99

 CnWhvs4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, rallyrychu napisał:

Przedłużyłem swoją umowę, jak rozmawiałem z konsultantem to dopytywałem czy zostaje wszystko, co mam i oczywiście mnie zapewniał, że tak oprócz jednego kanału.

Włączył ofertę i zniknęły kolekcje vod - Fox i NatGeo....  Ech, jak to trzeba uważać ;)

 

W tym roku nie miałem wypowiedzenia i w sumie to nic się nie udało wynegocjować dodatkowo oprócz 5m HBO, co akurat się przyda na jesień i zimę, bo nazbierało się tam kilka ciekawych rzeczy do obejrzenia.

Chyba już nie dają tych kolekcji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Dokładnie. Właśnie przedłużyłem swój Optimum z paczką Filmbox w dotychczasowej cenie 24,99. Do tego ultrabox z dyskiem z 0 zł, do końca roku paczka C+ oraz standardowo Extra na miesiąc.  Pierwotnie umowa do końca grudnia, niewypowiedziana. I na koniec, to ja wykonałem telefon do operatora.

Druga dobra oferta jaką czytam, rozbijając na ceny to Optimum wychodzi 20,- i Filmbox 5,- do tego ultrabox z dyskiem za 0,-

Czyli można mieć dekoder za 0,- przy małym pakiecie. Nie dajcie się oszukiwać przy wysokich pakietach na opłatę za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kwasniakoczywiście chodziło o optimum za 24.99. 

@Woocash nie ma pakietu optimum za 20 zł. Kiedyś była promocja,że do pakietu optimum dawali filmbox za 0zl i teraz odtwarzają takie oferty. Jeśli ktoś miał dekoder za 0zl to też nie jest doliczana opłata.Teraz każda wymiana na dekoder 4k z dyskiem to 10zl bez znaczenia jaki pakiet,więc można się napinać ile się komu podoba ale taniej nie będzie :)

Edytowane przez CiekawskiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj, bez wypowiedzenia:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Multi Man Pack, PLAYER (bez reklam)

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 94,99 zł 24 m, a po tym okresie 103,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multi Man Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), PLAYER (bez reklam) 13 zł/m dla Abonentów (08/22)

 

Koniec umowy 12.2022

Umowa na 24 m-ce

124,89zł

Jak oceniacie?

 

Edytowane przez vzajecv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, grzopa napisał:

Czy w tej propozycji jest szansa na multiroom z dekoderem 4k czy tylko wifibox,czy oferta na Viaplay jest jakoś czasowo ograniczona ?

 

Jest szansa,  dekoderm 4k, ale wtedy drożej. Czy czasowo propozycja z Viaplay za 0 jest ograniczona....Narazie dają,  a co będzie kiedyś nic nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 14 dni na rezygnację. Do tej umowy  nie dostaniesz już Viaplay za free.

Potwierdzam. Po klepnięcia umowy nie ma szans na Viaplay za free. Próbowałem
Oferta z przed chwili. Superpremium 4k, mistrzostwa piłka, multiroom, viaplay, bbc player za 109,99. Obecnie optimum,  dopełnienie do extra, paczka c+ wraz z 4k, hbo z max,  cinemax, filmbox, Fox i na geo,  mistrzowska piłka, eleven włącz wyłącz,  multiroom za niecałe 101 umowa na 12 miesięcy do końca stycznia 2023. Wypowiedzenie nie wysłane. Co mogę jeszcze ugrać przy wypowiedzeniu? Druga propozycja to zestawienie tego co mam za ta sama kwotę. 

Ale wiesz ze w superpremium 4K Cinemax trzeba dobrać osobno ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
10 minut temu, przemek2002 napisał:

Witam,

czy jest możliwość zachowania starego multiroom na starych zasadach (bez łączenia po wifi)?

Pisane nie raz, że nie ma takiej opcji. Albo łączenie w sieć albo druga umowa w ramach MultiHouse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, przemek2002 napisał:

Witam,

czy jest możliwość zachowania starego multiroom na starych zasadach (bez łączenia po wifi)?

Nie ma takiej opcji 

5 minut temu, mikoko napisał:


I ja się zastanawiam nad rezygnacją z przedłużenia którego dokonałem przed ofertami z Viaplay. Byłoby moje 2 wycofanie. Trochę głupio co?

Jął głupio. Jak mus to mus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ircios napisał:

Witam,

czy jest możliwość zachowania starego multiroom na starych zasadach (bez łączenia po wifi)?

1) Od kiedy nie ma możliwości przedluzenia umowy na 2 stare niezależne od siebie karty cameleon ? 

 

2) Czy dekodery w nowym multiroomie muszą mieć non stop połączenie czy uprawnienia są wysyłane okresowo? Ktoś to testował jak to działa jak są spięte sieci po VPN ? 

 

3) Czy jest szansa na uzyskanie nowego dekodera 4k przy przedłużeniu czy zostawiają "stary" dekodera 4k ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 3/2023

propozycja 

 

Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD,

Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PILKA, Multi Man Pack, Viaplay, Najem Dysk, Optata najem N9 UltraBox+

Superpremium+ 109,99 zt 24 m, a po tym okresie 124,99 zi/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zi/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zt/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Pitka za 0zt/m dla Abonentów (07/21), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zt/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Viaplay 0 zt 1 m i 19 zt/m dia Àbonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zt/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zt/m dla Abonentów (03/20)

od dnia aktywacji promocji do konca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies.

TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 154,99

brać czy czekać podobno od października pakiety w górę 10-15 zł 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...