Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

Nie muszą być korzystne bo potem mogę np dostać c++ netflix za. 45 i dopełnienie z infolinii do exstra  za 10. 

Powiem wam tak, operacja mega ryzykowna ale jak ktoś już naprawdę nie ma cierpliwości to why not

Optimum+ za 24,99 (do kliknięcia w ica i po zaakceptowaniu umowy c++ netflix za 47 i dalsze negocjowanie dodatków już ze zwykłą infolinią c+

A skąd wiesz, że dostaniesz dopełnienie do Extra za 10zł? Ktoś pisał, że takie opcje mogą zniknąć wraz z podwyżkami. 

Analizujesz to wszystko w taki sposób jakby to miało nie wiadomo jakie znaczenie dla Twojej przyszłości, a to zwykła umowa na telewizję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, telefon przed chwilą pan z którym rozmawiałem dwa lata temu bo sam potwierdził. Umowa do 30.11.2022 wypowiedzenie złożone i proponuje.

Superpremium 4K z dekoderem 4k ultrabox za 109.99+ Viaplay za darmo i druga umowa Extra + z Canal plus+ mistrzowska piłka za 35 i chce jeszcze Eleveny za 11,99. Jakbym chciał HBO na drugiej umowie to + 20 pln. Dobra oferta ? Ma jutro dzwonić choć uprzedził mnie że ceny mogą być już być inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mk77 napisał:

Umowa do końca lutego. Obecnie posiadam Extra+ z Canal+ do tego Eleven i MP Dekoder 4K i jako drugi PVR PACE. Płacę za to okołó 96zł 

Z informacji na stronie Canal+ wyczytałem że pakiet Entry+ Sport jest za 60zł a w nim Paczka Canal+, Eleven, MP oraz Viaplay.

Zadzwoniłem spytać się o ofertę i usłyszałem że nie ma takiej oferty i mogę dostać taki pakiet jak wyżej napisałem za 105zł jak wymienię dekodery na nowy multiroom.

Konsultantka nie ogarnięta ? czy ja nie zrozumiałem oferty? 

Daj sobie spokój na dzień dzisiejszy z negocjacjami. Nic nie dostaniesz dobrego na 6 m. przed końcem.  Teraz to każdy kit Ci wcisną.  Oferty są gorące, bo dziś wszystko się zmieniło.

 

Godzinę temu, ducati napisał:

Witajcie,

do końca listopada 2022 mam taką umowę:

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
Eleveny 11,90zł
Mistrzowska piłka za free
Dekoder 4K Ultrabox+ i najem za free

 

Razem 81,89zł miesięcznie

 

Dzwonili parę razy i chcieli przedłużyć na tych samych warunkach. Czy da się to obecnie zrobić dorzucając w cenie Viaplay? A jeśli nie, to za ile najlepiej wynegocjować Viaplay?

Nie dostaniesz Viaplay w tej cenie. W ogóle nie dostaniesz tego samego w tej samej..

 

59 minut temu, misiek1985 napisał:

Witam.Umowe mam do końca listopada , jeszcze wypowiedzenia nie zlozylem.Dzisiaj pierwszy telefon z propozycja przedluzenia.W tej chwili posiadam:Extra z C+ 79,99,C+4k 0zł, Mistrzowska piłka 0zł, Eleven 11,90zł, MR Standard 0zł, Najem dysku 5zł, Nat geo, fox play. Za wszystko płace 96,89.Konsul proponował to samo ale dodatkowo C+4k płatny 10zł albo dołożenie Viaplay za 19zł i wtedy c+4k jest za 0zł. Oczywiscie mam wymienic jeszcze drugi dekoder do MR zeby polaczyc w siec jak nie chce placic drugiej umowy.Czy za 115zł ten zestaw z viaplay do dobra oferta?? Czy może jescze probować zejsc z najmu dysku 5zł??

Widzę, że sznataż się zaczął i wciskanie czegoś czego się nie chce. Nie zejdziesz z najmu dysku  bo dostaniesz nowy dekoder,  który dzisiaj wszedł do oferty 

4 minuty temu, Yozeph napisał:

Witam, telefon przed chwilą pan z którym rozmawiałem dwa lata temu bo sam potwierdził. Umowa do 30.11.2022 wypowiedzenie złożone i proponuje.

Superpremium 4K z dekoderem 4k ultrabox za 109.99+ Viaplay za darmo i druga umowa Extra + z Canal plus+ mistrzowska piłka za 35 i chce jeszcze Eleveny za 11,99. Jakbym chciał HBO na drugiej umowie to + 20 pln. Dobra oferta ? Ma jutro dzwonić choć uprzedził mnie że ceny mogą być już być inne.

Jeśli kitu nie wciskał,  to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2022 o 22:49, kerad851 napisał:


 

 


Ja mam coś podobnego, na razie oferta 167 zł

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka
 

 

Masz takie coś i masz w tej cenie 5 dodatkowych dekoderów?? Aż mi się wierzyć nie chce ;)

 

Dziś zaoferowali mi za darmo na cały okres umowy viaplay i BBC Player do abonamentu. 

 

Do końca października za darmo manpack jeszcze. 

 

Ceny nie chcą obniżyć już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _Artek_ napisał:

Ja nadal mam w ICA stare oferty mogę nawet kliknąć optimum za 24,99 i składać dalej dzwoniąc na infolinię..... i nie wiem czy to nie jest dobry pomysł @lakiman

a jak klikniesz to za ile masz dekoder? bo tez miałam w ICA taka ofertę a dekoder doliczyli 20 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, andrewxxx napisał:

Masz takie coś i masz w tej cenie 5 dodatkowych dekoderów?? Aż mi się wierzyć nie chce ;)

 

Dziś zaoferowali mi za darmo na cały okres umowy viaplay i BBC Player do abonamentu. 

 

Do końca października za darmo manpack jeszcze. 

 

Ceny nie chcą obniżyć już.

W czasie przedłużania Ci zaoferowali czy wcześniej przedłużyłeś i teraz ci dołożyli Viaplay i BBC? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Wypowiedzenie złożyłem w pt. Dzisiaj sam zadzwoniłem bo straszą tymi podwyżkami. Do tej pory miałem:

 

Nowy Comfort - 22,50

Canal Plus - 19,90

Mistrzowska Piłka - 10 zł

WiFi Box - 0. Razem - 52,40 zł

 

Teraz dostałem ofertę:

 

Nowy Comfort - 22,50

Canal Plus - 19,90

Mistrzowska Piłka - 5 zł

WiFi Box - 0. Razem - 47,40 zł

 

Myślę że bardzo dobre ceny. Pani proponowała mi jeszcze Viaplay za 19 zł ale już mam. 

 

Pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca września. Wypowiedzenie złożone.

 

Dzisiaj otrzymałem ofertę:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Obecnie płacę za to 85 zł (5zl za dekoder - bez viaplay).

 

Chyba nie mam szans dostać już nic lepiej?

Edytowane przez malec85
Dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

Przeklinaj do podsumowania. Dolicza najem dekodera 20 zł + 10 zł za dysk, więc nie jest tak różowo :D

Miał to tłumaczone  już kilka razy i wraz to do niego nie dociera. Niech klepie tą wspaniałą ofertę a następnie będzie tu płakał tygodnaimi jak to go operator oszukał😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, malec85 napisał:

Mam umowę do końca września. Wypowiedzenie złożone.

 

Dzisiaj otrzymałem ofertę:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Jeśli to prawda to mega oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do duk. Teraz mam optimum za 25 zł, dopełnienie do extra za 10 zł, paczkę canal plusów za 20 zł, mistrzowską piłkę za 0 i multiroom za 10 zł.

Mogłem wziąć to samo z wyjątkiem dopełnienia. Upierał się, że nie dają przy przedłużaniu. Powiedział, że ogólnie kosztuje 20 zł. Coś wiadomo o dopełnieniach? Ile mają teraz kosztować? Będzie za 10 zł jak do tej pory?

Oprócz tego oferował extra plus z canal plus za 79.90 w tym viaplay za 0, MP za 0 no i dycha za multiroom. Razem 89.90.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...